Nocowanie.pl deklasuje konkurencję!

Grupa Nocowanie.pl potwierdziła pozycję jednego z najlepszych portali turystycznych w kraju. Według badań Gemius Megapanel za październik 2011, Grupa Nocowanie.pl plasuje się na trzecim miejscu zestawienia w Kategorii Turystyka, notując 1 213 212  realnych użytkowników.

To najlepszy wynik oglądalności wśród serwisów z bazą noclegową w Polsce. Umacnia się tym samym przewaga Grupy Nocowanie.pl nad konkurencyjną grupą Meteor24 i Eholiday, która  odnotowuje spadek na miejsce szóste z różnicą prawie pół miliona użytkowników.

Sukcesy osiągane przez Grupę Nocowanie.pl są motywacją do dalszego działania, mającego na celu wprowadzanie jeszcze większych udogodnień dla osób korzystających z portalu.

 

Komentarze (1)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Herway

6 lat temu
Trochę śmieszne jest te porównywanie do konkurencji. W praktyce te największe serwisy podgryzane są przez dziesiątki małych ( często klonów z allegro ) które maja coraz lepszą jakość i pozycje w google. Wg mnie czarnym koniem jest serwis www.nocuje.net który jest naprawdę dobry.
Ciekaw jestem jak można jest tu cenzura i czy mój komentarz nie zostanie skasowany...

tak czy inaczej gratulacje. ( mimo, iż zamiast REALNYCH powinniście podać UNIKALNYCH użytkowników, ale rozumiem ze marketing jest dźwigną handlu )

Zobacz również