Nocowanie.pl na 28. Targach Gastro-Hotel w Kołobrzegu

Nocowanie.pl na 28. Targach Gastro-Hotel w Kołobrzegu

W dniach 6-8 marca w Kołobrzegu odbywały się Targi Gastro-Hotel. Wydarzenie zaliczane jest do jednego z najważniejszych w branży. Gościł na nich również zespół Nocowanie.pl.

Udział w targach to możliwość spotkania osób z branży HoReCa. Wśród wystawców pojawili się czołowi producenci i liderzy rynku hotelarskiego oraz gastronomicznego. Zwiedzający mogli zapoznać się również z rynkowymi nowościami i trendami.

 

Tematem przewodnim targów była oczywiście gastronomia i hotelarstwo. W trakcie każdej edycji targów organizator dokłada wszelkich starań, aby przygotować dla gości kompendium wiedzy o nowościach i trendach w wyposażaniu obiektów noclegowych i restauracyjnych w tekstylia, środki czystości, artykuły spożywcze, półprodukty oraz nowinki techniczne i oprogramowanie. Tak było również tym razem. Na zwiedzających czekał także szereg atrakcji, pokazów i degustacji.

 

Podczas tegorocznej edycji targów szkolenie przeprowadziło także  Nocowanie.pl. Specjaliści opowiedzieli między innymi o sprzedaży i marketingu. Przedstawili segmentację rynku turystycznego i  najważniejsze grupy docelowe w branży turystycznej oraz elementy, które wpływają na ofertę obiektów noclegowych.

 

Sprawdź:
Segmentacja klientów - poznaj swojego turystę

Grupy docelowe w turystyce

Tworzenie persony idealnego turysty

7 wskazówek jak przygotować i zaprezentować ofertę noclegową

 

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Aktualności, gdzie znajdują się inne ciekawe artykuły branżowe.

Przedstawiciele portalu mieli okazję porozmawiać i osobiście wyjaśnić wszystkie nurtujące kwestie. Dziękujemy za liczne spotkania!

Następny artykuł Jak zbudować zaufanie gości?

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Zobacz również