Aktualności

Świetnym miejscem na rodzinne atrakcje jest polskie morze, a w szczególności pełna atrakcji i możliwości Łeba. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których możecie zrealizować bon turystyczny.
Ważna informacja dla osób, które w najbliższym czasie planują wyjazd za granicę! Polski rząd wprowadza kwarantannę dla wracających do kraju. Dotyczy ona jednak ściśle określonych kierunków. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami.
Za niecały miesiąc, bo dokładnie 23 lipca 2021 roku rozpoczną się długo wyczekiwane Igrzyska Olimpijskie w Tokio, które z racji trwającej pandemii koronawirusa, zostały przeniesione z 2020 na 2021 roku. Każdy ma nadzieję, że intensywny trening polskich sportowców, będzie miał przełożenie na osiągane wyniki. W tym wszystkim niezwykle ważny jest również odpoczynek. Czy wiesz, gdzie lubią wypoczywać polscy sportowcy?
Sezon letni sprzyja wypoczynkowi nad jeziorami. W całej Polsce mamy dużo fajnych miejsc, w których możemy cieszyć się wspaniałymi warunkami wypoczynku nad wodą. Wypoczywając w województwie mazowieckim, należy wziąć pod uwagę fakt, że do wyboru mamy naprawdę dużo wyjątkowych miejsc. Gdzie się wybrać? Oto nasze propozycje.
Bon turystyczny to dla rodzin z dziećmi duże ułatwienie podczas planowania wypoczynku. Wiele z nich może dzięki niemu wyjechać nad morze – na przykład do malowniczego Helu.
Co ciekawego dzieje się w branży turystycznej? Już niedługo w Polsce zostanie otwarty nowy park rozrywki. Latem wracają niektóre kultowe imprezy, a regionalne organizacje turystyczne kuszą ofertą wycieczek z przewodnikiem. Koniecznie dowiedz się więcej!
Prowadząc obiekt noclegowy, zapewne bardzo często “stajesz na głowie”, by spełnić oczekiwania swoich gości i zachwycić przygotowaną ofertą. Dla jednych niezwykle ważny jest komfort wypoczynku, inni zwracają uwagę na usługi dodatkowe. Niezależnie, czy oferujesz wyżywienie w obiekcie, czy też nie, możesz zachwycić swoich turystów smakiem regionalnych specjałów. Jak to zrobić?
Ostatnio jednym z bardziej gorących tematów jest kwestia cen noclegów podczas wakacji. Media co chwilę donoszą o radykalnych wzrostach kosztów wypoczynku. Odpowiadamy na pytanie, czy rzeczywiście jest tak drogo?
Wsiąść do pociągu byle jakiego, nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet… - słowa z piosenki Maryli Rodowicz doskonale zna chyba każdy z nas. Planując swój wymarzony wypoczynek, pod uwagę bierzemy również środek transportu, którym dojedziemy do naszego miejsca docelowego. Poznaj wyjątkowe miejsca w Polsce, do których dojedziesz pociągiem.
Pod względem pogody, tegoroczne lato nie zachwyca. Jeśli jednak zdarzy się piękny i słoneczny dzień, to chyba każdy z nas uwielbia wypoczynek nad wodą. Prawie każdy region może się pochwalić kąpieliskami, jeziorami, czy basenami miejskimi. Również w województwie łódzkim każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Gdzie się wybrać? Przygotowaliśmy zestawienie 5 najlepszych kąpielisk w województwie łódzkim.
Okres wakacyjny sprzyja wypoczynkowi nad wodą. W województwie lubelskim niezwykłym zainteresowaniem cieszą się jeziora, znajdujące się na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, ale nie tylko. Które z nich są najlepsze i najbezpieczniejsze do wypoczynku? Oto nasze propozycje.
Stopniowy powrót do po-covidowej normalności spowodował, że większość z nas coraz chętniej przemieszcza się również w celach turystycznych, oczywiście z zachowaniem środków ostrożności i higieny. Doskonałym sposobem na poznawanie naszego kraju może okazać się zwiedzanie Polski naszym własnym środkiem lokomocji. W jakie trasy się wybrać, by była ona wyjątkowa? O tym poniższy artykuł.
Burza w górach potrafi być bardzo często niebezpieczna i nieprzewidywalna. Co musimy zrobić, by jej uniknąć, a jak się zachować, gdy już nas złapie na samym szczycie? Na te i inne pytania odpowiemy w poniższym artykule.
Bonem turystycznym zapłacimy za wypoczynek na terenie kraju. Wiele osób na pewno będzie chciało zabrać swoje dziecko do Krakowa, by poznało tamtejsze zabytki i skorzystało z całkiem współczesnych atrakcji. Poznajmy listę miejsc w Krakowie, które przyjmują płatności bonem 500+.
Jeśli zamierzasz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady lub w innym podkarpackim kierunku, to dobrze, jeśli poznasz kierunki, które mogą stanowić doskonałą “bazę wypadową” do lepszego poznania całego regionu. Gdzie się zatrzymać, jeśli chcesz zobaczyć wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze na Podkarpaciu?
Od kilku dni w Polsce utrzymują się afrykańskie upały. Słupki rtęci na termometrach przekraczają 30 stopni Celsjusza. W takich warunkach naprawdę trudno jest funkcjonować, dlatego podpowiadamy, co można zrobić, aby przetrwać tę gorącą aurę.
Jest taka miejscowość, która cieszy się nieustającą popularnością, bez względu na sezon. Znajduje się na wyjątkowej Lubelszczyźnie, pełnej wspaniałych atrakcji. Jeśli chcesz spędzić urlop w miejscu z klimatem, to już dziś wybierz się do Kazimierza Dolnego i zaplanuj pobyt w Domu PasiKonika.
Od kilku dni mamy do czynienia z upalną i dla wielu osób - trudną do zniesienia pogodą. W sobotę w Warszawie, odnotowano najwyższą w tym roku temperaturę, która wyniosła 35,8 stopnia Celsjusza. W takie dni, jak te, chyba każdy marzy o orzeźwieniu i z utęsknieniem wspomina zimę, kiedy to temperatury były dużo niższe. Czy wiesz, że w Polsce znajdziesz miejsca, w których potrafi być naprawdę zimno również podczas upalnych dni?
Dobre wiadomości dla polskich turystów! Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób umieściło nasz kraj w zielonej strefie. Co dokładnie to oznacza?
W końcu możemy cieszyć się naprawdę ciepłymi temperaturami w praktycznie całej Polsce. Ostatnie dni, pomimo tego, że były upalne i słoneczne, to wypadały w kalendarzowej i astronomicznej wiośnie. A czy wiesz, kiedy wypada pierwszy dzień kalendarzowego i astronomicznego lata?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej