Aktualności

Planujesz rodzinne wakacje nad Jeziorem Solińskim? Przygotowaliśmy informacje o obiektach noclegowych w Polańczyku, które przyjmują płatności bonem turystycznym. Niżej znajdziesz listę takich miejsc.
Jeśli w dalszym ciągu wahasz się nad tym, który region Polski wybrać na swój wakacyjny wypoczynek, to urlop spędzony na Śląsku może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. To przede wszystkim Beskid Śląski i wiele innych wspaniałych miejsc, które warto odwiedzić w tym właśnie regionie. A gdzie się zatrzymać?
Wakacje w górach mogą być wspaniałą przygodą dla całej rodziny. Jednak trzeba je odpowiednio zaplanować. Musimy wybrać miejsce, nocleg i sprawdzić atrakcje w okolicy oraz dobrze się spakować. Jeśli wykonamy wszystkie te czynności, powinno się udać.
Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace przy budowie nowego parku rozrywki, który będzie świetną atrakcją dla całej rodziny! Majaland powstanie w Gdańsku i ma być odpowiednikiem Disneylandu.
Czechy to idealny kraj na urlop! Na turystów czeka tam mnóstwo atrakcji – przepiękna Praga, kilometry górskich szlaków, stacje narciarskie a oprócz tego również gorące źródła. Czeskie termy nie mają sobie równych, tutaj malownicze otoczenie i zabytki idealnie współgrają z nowoczesną ofertą wypoczynkową.
Jeśli w dalszym ciągu zastanawiasz się nad tym, gdzie warto wybrać się podczas nadchodzących wakacji, to doskonałą propozycją może okazać się Roztocze. Ten niezwykły region na Lubelszczyźnie oferuje wiele atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu w bliskości przyrody. Czas najwyższy, by odkryć obiekt Urocze Roztocze!
Gdzie w Zakopanem można zrealizować bon turystyczny? Zobacz listę przedsiębiorców, którzy przyjmują takie płatności!
W piątek (11 czerwca 2021) późnym wieczorem opublikowano Rozporządzenie Rady Ministrów, które potwierdza informacje z czwartkowej konferencji prasowej. Najważniejsze dla turystów zmiany zaczną obowiązywać od początku wakacji!
Po długim weekendzie czerwcowym turyści nie stracili zainteresowania wyjazdami. Wręcz przeciwnie! Ich apetyt na wypoczynek w Polsce stale rośnie, o czym świadczy kolejny rekord, jaki w weekend odnotował portal Nocowanie.pl.
Program Polski Bon Turystyczny może zostać rozszerzony o nową grupę beneficjentów. Kilka dni temu Senat przyjął ustawę, według której wsparcie finansowe na wakacje mieliby otrzymać także seniorzy. Co dokładnie miałoby się zmienić?
Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek natrafić na niezwykłe miejsce przez zupełny przypadek? Nie da się ukryć, że w Polsce znajdziemy wiele wspaniałych miejsc, które potrafią zachwycić od pierwszego wejrzenia. A czy wiesz, że również w naszym kraju znajduje się Afryka? Mowa oczywiście o jeziorze, które warto odwiedzić zupełnym przypadkiem lub wręcz przeciwnie - planując swój wymarzony urlop.
Velo Czorsztyn to jedna z atrakcji turystycznych, z których można korzystać z w Pieninach. Wygodna trasa rowerowa biegnie wokół Jeziora Czorsztyńskiego, pozwalając się cieszyć wspaniałymi widokami na góry! Dystans nie jest długi, więc jest to propozycja przyjemnej, rekreacyjnej wycieczki właściwie dla każdego.
Ostatnie lata pokazały, że najczęściej wybieranym środkiem transportu podczas wakacyjnego wyjazdu, jest nasz własny samochód. O ile sama podróż do miejsca docelowego przebiega bez większych problemów, o tyle samo przemieszczanie się i co najważniejsze - parkowanie, może przyprawić nas o mały zawrót głowy. O czym należy pamiętać podczas parkowania w popularnych kurortach?
Zbliżają się wakacje, które wielu Polaków zamierza spędzić w kraju. Takie są nie tylko nasze spostrzeżenia, potwierdza to również Google. Eksperci przeanalizowali trendy oraz hasła, jakich poszukiwali użytkownicy internetu. Wnioski są naprawdę interesujące.
Z pewnością mało kto wie, że prace prowadzone na Mierzei Wiślanej, spowodowały, że w tym właśnie miejscu powstaje zupełnie nowy kawałek Polski. Co prawda, jest to sztuczny twór, ale już zauważalne jest zainteresowanie ptaków tą częścią kraju. Co wiemy o nowej, sztucznej wyspie w Polsce?
Przed nami wielkie kolarskie wydarzenie. W dniach 9-15 sierpnia, już po raz 78., zostanie rozegrany słynny wyścig kolarski, prowadzący przez najpiękniejsze regiony naszego kraju. W tym roku trasa została nieco zmodyfikowana i wyścig zawita do województw, które przez kilka lat nie gościły najlepszych na świecie kolarzy. Poznaj trasę tego słynnego wyścigu.
Czy polskie morze kojarzy ci się głównie z parawanami i tłumem plażowiczów? Na pewno nie byłeś w Słajszewie! Miejscowość znajduje się z dala od głównych kurortów, przez co stanowi oazę ciszy i spokoju.
W czwartek 10 czerwca dowiedzieliśmy się, jak będą wyglądać obostrzenia w wakacje. Jest wiele nowych zmian, które mogą cieszyć!
Wypoczynek nad jeziorem to jedno z wakacyjnych marzeń turystów. Wiele osób szuka więc wygodnych noclegów nad wodą, co może zająć trochę czasu. Dlatego przychodzimy z pomocą i prezentujemy świetne oferty domków nad brzegiem jeziora!
Prowadząc biznes noclegowy, z pewnością bardzo często stajesz przed różnymi wyzwaniami i obowiązkami. To oczywiste, że wszystkiego musisz dopilnować. Ważne jest również odpowiednie zaprezentowanie oferty. Jakich argumentów możesz użyć, by przekonać turystę do wyboru właśnie Twojej oferty?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej