Aktualności

Rezerwując swój wymarzony nocleg, dążymy do tego, by wypoczywało się możliwie jak najlepiej. Istotną rolę odgrywa nie tylko lokalizacja, ale również obiekt noclegowy, który w założeniu ma spełnić wszelkie najważniejsze wymagania. Jeśli Waszym celem jest wyprawa w region Beskidu Żywieckiego, to znajdziecie tu obiekt, w którym poczujecie się, jak w niebie.
Planujesz wypoczynek w Pieninach w najbliższym czasie? Jeśli jednym z Twoich celów jest przejście jedną z najpiękniejszych tras w Pieninach, czyli Drogą Pienińską, to niestety nie mamy dobrych wiadomości. Ta jedna z atrakcji turystycznych została właśnie zamknięta. Czym spowodowane są utrudnienia i do kiedy potrwają?
Szukasz pomysłów i inspiracji na krótki, weekendowy wyjazd w gronie najbliższej Ci osoby? Wiedz, że Polska oferuje wiele możliwości na mile spędzony czas we dwoje. Wiosna jest dobrą porą roku, by wybrać się w wyjątkową podróż, w której uwolnicie się od codzienności i będziecie mogli podziwiać piękno budzącej się do życia przyrody. Poznaj TOP 3 miejsca na wiosenną podróż po Polsce!
Sezon wiosenno-letni to najlepszy czas na zagraniczną wycieczkę. Jednak wcale nie trzeba wyjeżdżać do egzotycznych kurortów, by ciekawie i aktywnie spędzić czas. Już kilkanaście kilometrów za polską granicą rozciąga się malowniczy czeski region, w którym nie brakuje interesujących propozycji spędzania wolnego czasu. Zapraszamy do regionu Adršpach!
Ostatnie dni i miesiące pokazały, że w Polsce mogą wydarzyć się rzeczy niezwykłe, do tej pory rzadko w naszym kraju spotykane. Zorza polarna i inne nietypowe zjawiska, które można było zaobserwować na niebie to świetny przykład tego, że koniec zimy i początek wiosny w Polsce może być na swój sposób wyjątkowy. W najbliższych dniach, na niebie można będzie obserwować prawdziwy spektakl. Co to takiego i gdzie się udać, by wrażenia z obserwacji były najlepsze?
Majowy kalendarz jest w tym roku wyjątkowo łaskawy dla miłośników przedłużonych weekendów. Wystarczy wziąć jeden dzień urlopu z pracy, żeby mieć pięciodniowy wypoczynek. Jeśli weźmiemy trzy dni wolnego – wielka majówka może trwać dziewięć dni. Polacy chętnie korzystają z tej opcji. Rezerwacji na majowy weekend jest o 61% więcej niż w zeszłym roku, a do opłacenia wyjazdu chętnie wykorzystujemy bon turystyczny – wynika z analizy przeprowadzonej przez platformy Noclegi.pl i Nocowanie.pl.
Są takie chwile, kiedy to każdy chce przez chwilę odciąć się od otaczającego świata i wszelkich problemów. W takim przypadku, doskonałym rozwiązaniem może okazać się joga, która będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje chwilowego wyciszenia.
Wznosząca się na wysokość 2301 m n.p.m. Świnica jest najwyższym szczytem w okolicach Zakopanego . Nic więc dziwnego, że wielu miłośników górskich wędrówek to właśnie ją obiera za cel swojej wędrówki. Sprzyja temu dodatkowo bliskość Kasprowego Wierchu , na który można wygodnie dostać się popularną wśród turystów kolejką linową .
Podczas wypoczynku w górach lubimy nacieszyć oczy wspaniałymi widokami górskimi. Aby stało się to możliwe, najpierw trzeba pokonać bardziej lub mniej wymagającą trasę, która zaprowadzi nas na szczyt lub do punktu widokowego. Wiele piękna, gdy weźmie się pod uwagę wspaniałe szczyty i atrakcje w górach, oferuje Hala Krupowa, która uznawana jest za jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w Beskidach. W czym tkwi jej wyjątkowość?
Może nie są one tak popularne, jak te organizowane w okresie Bożego Narodzenia, ale i tu - zwolenników nie brakuje. W związku z tym, że już niedługo Święta Wielkanocne, warto jest poznać te miasta i miejscowości, w których organizowane są popularne jarmarki wielkanocne. Wizytę na nich można z powodzeniem połączyć z wymarzonym urlopem, szczególnie, że za oknem piękna wiosna. Gdzie warto się wybrać?
Chcesz dotrzeć do możliwie największej kategorii odbiorców i przedstawić im ofertę dopasowaną do konkretnego terminu? Jest na to proste rozwiązanie, z którego możesz skorzystać w portalu Nocowanie.pl. Uzupełnienie ofert specjalnych pomoże Ci zwiększyć efektywność Twojej oferty.
Gerlach nazywany jest "królem tatrzańskim" , mimo tego, że nikt oficjalnie nie nadał mu tego tytułu. Nie odbyła się także uroczysta koronacja, a przez długi czas wysokość Gerlacha była kwestionowana. O bycie najwyższym wzniesieniem Tatr walczył m. in. z Łomnicą, Lodowym Szczytem i Krywaniem .
Każdy wypoczynek w górach gwarantuje wiele wspaniałych przeżyć, niezależnie od tego, czy zamierzacie spędzić urlop w sezonie letnim, czy zimowym. Warto jest zdecydować się nie tylko na te popularne regiony górskie, ale i na te, które uznawane są za nieodkryte. Do takiej kategorii, na pewno należy zaliczyć Rudawy Janowickie. To nie tylko popularne Kolorowe Jeziorka, ale piękne szczyty, czy Starościńskie Skały i Zamek Bolczów, które mamy przyjemność zaprezentować Wam w tym artykule.
Zbliża się oficjalne rozpoczęcie sezonu letniego. To czas, w którym szczególną popularnością będą się cieszyć miejscowości nadmorskie. Ta część naszego kraju zaskakuje pod wieloma względami. Okazuje się, że czasem można natrafić tu na dość nietypowe znaleziska - była zorza polarna, a w ostatnim czasie głośno jest o wielorybie, który rzekomo został zauważony przez jednego z mieszkańców Trójmiasta. Czy jest taka możliwość, by faktycznie znalazł się on w polskim morzu?
Żyjąc w swoim miejscu zamieszkania lub podróżując po Polsce, Europie i świecie, bardzo często zwracamy na charakterystyczne budowle, które zostały postawione na cześć słynnych osób, postaci historycznych lub mają związek z ważnymi wydarzeniami, które zadecydowały o losach danego państwa lub całego świata. Pomniki bardzo często stanowią atrakcję, chętnie podziwianą przez turystów. A czy wiesz, że w Polsce możemy znaleźć również dziwne i nietypowe pomniki? Sprawdźmy, gdzie się znajdują i co przedstawiają.
Każdy sezon letni to czas, kiedy większość turystów decyduje się odwiedzić Chorwację. Pewna pogoda, piękne widoki, wspaniałe plaże i zabytki oraz możliwości spędzania wolnego czasu. Wszystko to zachęca do zaplanowania swojego urlopu właśnie w tej części Europy. Jednym z najchętniej wybieranych regionów Chorwacji jest Dalmacja, która jest z jednej strony historyczną, a z drugiej atrakcyjną turystycznie częścią tego popularnego państwa. W czym tkwi wyjątkowość Dalmacji?
Każda pora jest dobra, by odkrywać wyjątkowe regiony górskie w Polsce. Jeśli zależy ci na tym, by odkryć te mniej znane zakątki polskich gór, to warto wybrać Rudawy Janowickie i znajdujące się tu Góry Sokole, z Sokolikiem Dużym, który jest jednym z najpiękniejszych punktów widokowych w Polsce. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce i jak do niego dotrzeć?
Rynek pojazdów elektrycznych rozwinął się w ostatnich latach bardzo mocno, a pojazdy napędzane prądem coraz częściej zastępują klasyczne środki transportu. Jednymi z popularniejszych pojazdów tego typu są rowery wyposażone w silnik elektryczny, który wspomaga użytkownika podczas jazdy i ułatwia pokonywanie dłuższych dystansów i wzniesień. Materiał powstał przy współpracy reklamowej z electrofun.pl.
Prowadzenie własnego hotelu, pensjonatu bądź oferowanie wysokiej klasy apartamentów, zawsze wiąże się z koniecznością dopracowania każdych, najmniejszych detali i szczegółów. Co więcej, jednym z najważniejszych elementów jest najwyżej klasy miejsce do spania. Łóżko, a przede wszystkim materac, w głównej mierze decydują o satysfakcji z wynajmowanych wnętrz. Jaki materac wybrać? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Ciekawi? Zaczynamy! Materiał powstał przy współpracy reklamowej z Abcsnu.pl.
Podczas wymarzonego urlopu, większość osób lubi się dobrze zabawić. Niezależnie od tego, czy to koncert, czy impreza, możliwości jest całkiem sporo. Za jedno z najpopularniejszych imprezowych miejsc w Europie należy uznać hiszpańską Ibizę, a w Polsce - Mielno. Okazuje się jednak, że statystyki pokazują zupełnie co innego. W których miastach polski i Europy można się dobrze zabawić?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej