Aktualności

Nadbałtyckie kurorty już od początku wakacji goszczą wczasowiczów spragnionych wypoczynku na złocistym piasku i kąpieli w ciepłej wodzie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie pojechać, poznaj największe letnie hity polskiego wybrzeża – tam znajdziesz najlepsze plaże!
Wakacje już coraz bliżej. Chcesz zaplanować wypoczynek, ale martwisz się o warunki pogodowe? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką prognozę pogody z najpopularniejszych regionów Polski. Sprawdź, gdzie pogoda będzie iście letnia, a gdzie może być trochę chłodniej.
Pod względem pogody, miesiąc maj nie należał do nadzwyczaj udanych. Przeważał deszcz, jak również gwałtowne zjawiska pogodowe, a i temperatura nie była zbyt zadowalająca. Wiele osób ma nadzieję, że czerwiec będzie o wiele lepszy, szczególnie jeśli chodzi o długi weekend czerwcowy. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na długi weekend czerwcowy.
Na przestrzeni ostatnich lat znaczenie naszego kraju na arenie międzynarodowej bardzo się zmieniło. Polska coraz częściej wybierana jest przez gości z zagranicy, to atrakcyjnie turystyczny zakątek, w którym imponujące są historia i atrakcje, mamy przecież morze, góry, wiele jezior, przepiękne miasta i ciche, malownicze miejscowości, które zachęcają do odwiedzin coraz więcej obcokrajowców.
Okres letni to nie tylko wakacyjne plany i weekendowe wyjazdy za miasto. To również liczne imprezy, których popularność z każdym kolejnym rokiem przyciąga coraz większe liczby turystów, nie tylko z Polski. Koniec maja i początek czerwca w województwie lubelskim obfituje w niezwykłe wydarzenia – Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do lat 20, Noc Kultury, czy Rajd Nadwiślański, to naszym zdaniem propozycje, które warto rozważyć.
Początek lata to chyba moment, na który wszyscy czekają. Tak się składa, że w tym roku, koniec czerwca nakłada na siebie trzy różne, lecz ważne wydarzenia. Początek wakacji, początek kalendarzowego lata oraz długi weekend czerwcowy wiążą się z licznymi planami i wyjazdami. Jeśli tylko pogoda dopisuje, to niemal każdy wybiera się za miasto – wszystko celem korzystania z pierwszych powiewów lata. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na koniec czerwca 2019 roku.
Gorące źródła są polskim bogactwem naturalnym – jesteśmy trzecim europejskim „zagłębiem” wód termalnych i potrafimy to wykorzystać! Możemy pochwalić się wieloma miejscami, w których turyści skorzystają z ich zdrowotnych i relaksujących właściwości. Niżej prezentujemy kilka wybranych kierunków, jakie powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli chcesz skorzystać z takiej formy wypoczynku.

Przybory Przybory

W Teatrze Klepisko w najbliższy weekend rozpoczynają się „Przybory Przybory”. To cykl 5 warsztatów teatralnych, których zwieńczeniem będzie 15 czerwca wielki finał - wydarzenie kulturalne otwarte dla całej społeczności gminy Kazimierz Dolny.
Na pewno wiesz, że obecność w portalu Nocowanie.pl daje ci szerokie możliwości promowania oferty obiektu noclegowego. Ale czy pamiętasz, że jedną z nich jest dodatkowa widoczność na stronach Wirtualnej Polski, witryny, którą odwiedzają miliony użytkowników?
Kiedy lato zbliża się coraz większymi krokami, coraz więcej czasu spędzamy aktywnie i na świeżym powietrzu, a i planów związanych z wyjazdami również sporo. Niektórzy chcą zdążyć ze zrzuceniem zbędnych kilogramów do lata, inni nie mogą doczekać się wyjazdu krótszego lub dłuższego. Pogoda w czerwcu to mnóstwo pozytywnych informacji pogodowych, dzięki którym i ćwiczenia i plany staną się łatwiejsze. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na początek czerwca 2019.
Na ten moment czekał chyba każdy. Rozpoczęcie lata i wakacji, bo o nich mowa, to wiele planów, wyjazdów i przebywania na świeżym powietrzu. Możliwości spędzenia urlopu jest bardzo dużo, ale w głównej mierze wszystko uzależnione jest od pogody. W związku z tym, na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody.
Przed nami moment, na który z pewnością wszyscy czekali. Początek lata i wakacji oraz długi weekend czerwcowy to okres, w którym chyba każdy planuje bliższy lub dalszy wyjazd. I tylko ta myśl związana z pogodą nie daje spokoju. Bez obaw, będzie dobrze! Na podstawie przewidywań synoptyków przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 3 tydzień czerwca 2019 roku.
Gdzie turyści spędzili długi weekend majowy 2019? – Zobacz raport Nocowanie.pl
Zaczynasz planować wakacyjny wypoczynek? Zobacz miejsca, które są prawdziwym letnim hitem – tam nie tylko wypoczniesz, ale i ciekawie spędzisz czas.
W dniu 17.04.2019 r. w całości spłonął obiekt noclegowy, posiadający ofertę w naszym portalu. Jako Nocowanie.pl nie pozostajemy obojętni na tragedię, która dotknęła naszych długoletnich klientów, w związku z czym chcieliśmy poinformować sympatyków tego miejsca o możliwości włączenia się w pomoc przy jego odbudowie.
W drugim tygodniu czerwca coraz ciekawiej zerkamy w niebo, myśląc już o zbliżających się wakacjach. Czy pogoda w tym czasie będzie zwiastunem letniej aury? Sprawdźmy długoterminowe prognozy!
8 maja przedstawiciele Nocowanie.pl wzięli udział w IV WŁODAWSKIM SPOTKANIU BIZNESOWYM organizowanym przez Powiat Włodawski.  
Jakiej pogody możemy się spodziewać w drugiej połowie czerwca? Sprawdźmy, co na ten temat mówią długoterminowe prognozy .
Wybierając nocleg na urlop z pewnością często zastanawiasz się, czy atrakcyjna oferta obiektu nie jest oszustwem i czy dany pensjonat w rzeczywistości istnieje. Sposobów na zamieszczenie fikcyjnego ogłoszenia w internecie jest naprawdę bardzo dużo. Jak się przed tym ustrzec i nie dać się oszukać? Z pomocą przychodzi tu „Certyfikat sprawdzony obiekt”, który jest jasnym sygnałem dla turystów, że dany obiekt faktycznie istnieje i jest w pełni rzetelny. Jak przystąpić do tego wyróżnienia i jakie wymogi należy spełnić, jako obiekt noclegowy? Gdzie można odnaleźć to wyróżnienie? Na te i inne pytania udzielimy odpowiedzi w poniższym artykule.
Powiew lata to wyjątkowy okres w pogodzie. Temperatury powyżej 20 stopni to norma, a słońce na niebie to punkt obowiązkowy. Czerwiec stanowi idealne przejście pomiędzy wiosną a latem, w związku z czym coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Czy w tym roku pogoda będzie nam pomagać, czy wręcz przeciwnie? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 1 tydzień czerwca 2019.
>