Aktualności

Ustrzyki Dolne to jedna z najchętniej odwiedzanych bieszczadzkich miejscowości. Jest to znakomita baza wypadowa na szlaki Bieszczadzkiego Parku Narodowego czy nad Jezioro Solińskie. W okolicy biegną również trasy rowerowe, jak pętla wokół miasteczka czy fragmenty szlaku prowadzącego śladami dobrego wojaka Szwejka. Poza tym nie brakuje też miejsc, które spodobają się dzieciom, dlatego warto zaplanować rodzinny wyjazd do Ustrzyk Dolnych. Niżej przedstawiamy obiekty, które akceptują płatność bonem turystycznym.
Bon turystyczny można wykorzystać tylko na wypoczynek na terenie kraju. W Polsce jest tyle ciekawych miejsc, że takie ograniczenie w ogóle nie wydaje się dotkliwe. Przeciwnie, daje szansę na odkrycie przepięknych, kameralnych miejscowości. Jedną z nich jest Zwierzyniec, położony na Roztoczu i otoczony lasami parku narodowego. Miejsce słynie przede wszystkim z hodowli koników polskich, które można spotkać podczas spaceru, oraz urokliwego barokowego kościółka na wodzie.
Dzięki bonowi turystycznemu wiele rodzin może zrealizować marzenie o wyjeździe nad morze. Szukając idealnego miejsca, warto zainteresować się kameralnym letniskiem, jakim są Sianożęty. Turystów przyciąga tam fantastyczna plaża oraz baza noclegowa, obejmująca przytulne domki, kameralne pensjonaty oraz gościnne kwatery. Które z nich przyjmują płatności bonami?
Trzęsacz to jedno z najładniejszych miasteczek nad morzem. Wszystko za sprawą malowniczego klifu, na którym stoją nie mniej urokliwe ruiny gotyckiego kościółka. Zaraz obok znajduje się taras widokowy, skąd można zejść na złocistą, piaszczystą plażę. Atrakcje Trzęsacza można poznać podczas rodzinnego wyjazdu – niżej przedstawiamy obiekty, które akceptują płatności Polskim Bonem Turystycznym.
Szukając miejsca na rodzinny wypoczynek, który można opłacić bonem turystycznym, warto zainteresować się Białogórą. Jest to zaciszne letnisko, położone pomiędzy dwoma sporymi kurortami – Władysławowem i Łebą. Wieś otoczona jest lasem sosnowym, dzięki czemu turyści wypoczywają w prawdziwym spokoju i mają wspaniałe do rekreacji.
Chłopy to zaciszny kurort z szerokimi plażami, który nawet w środku lata nie jest nadmiernie oblegany przez turystów. Można więc zaplanować tam wspaniały rodzinny wypoczynek. Dzięki bonowi 500+ rodziny z dziećmi mają szansę na to, by spędzić razem kilka dni nad morzem, ciesząc się letnią pogodą.
Od 1 sierpnia 2020 roku turyści mogą aktywować i realizować bon turystyczny 500+, którego celem jest wsparcie polskich rodzin i branży turystycznej w czasie kryzysu. Świadczenie to przeznaczone jest dla rodziców dzieci, które nie ukończyły 18. roku życia. Dzięki temu możliwe stają się wyjazdy na wymarzone wakacje w wybrane miejsce w Polsce. Warto pamiętać, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Gdyni, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Wyniki badania Megapanel PBI / Gemius dotyczące lipca 2020 pokazują, że branża turystyczna ma się całkiem dobrze, co jeszcze kilka miesięcy temu nie było takie oczywiste. Stopniowe łagodzenie obostrzeń w większości miejsc w kraju oraz wspaniała wakacyjna pogoda sprawiają, że Polacy często sprawdzali możliwości wyjazdowe. Wśród miejsc, które darzą największym zaufaniem jest portal Nocowanie.pl, nadal pozostający liderem wśród polskich serwisów, prezentujących oferty noclegowe.
Przemyśl jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Posiada mnóstwo wspaniałych zabytków oraz niezwykle ciekawą historię. To idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Zobaczcie sami!
Bon turystyczny to wsparcie dla polskiej branży turystycznej, z którego od 1 sierpnia 2020 roku mogą korzystać rodziny z dziećmi. Ze świadczenia mogą korzystać rodzice dzieci, które się osiągnęły pełnoletności. Świadczenie umożliwia wyjazdy na wymarzone wakacje w wybrane miejsce w Polsce. Warto pamiętać, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Cisnej, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Od 1 sierpnia turyści zainteresowani wakacyjnym wyjazdem, mogą korzystać ze świadczenia w postaci bonu turystycznego, będącego formą pomocy dla polskiej turystyki. Mogą z niego korzystać rodziny z dziećmi, które nie osiągnęły pełnoletności. To udogodnienie umożliwia wymarzony wyjazd w wybrane miejsce w Polsce. Warto pamiętać, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Świnoujścia, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Bon turystyczny to dla rodzin z dziećmi duże ułatwienie podczas planowania wypoczynku. Wiele z nich może dzięki niemu wyjechać nad morze – na przykład do malowniczego Helu. Położny na końcu Półwyspu Helskiego jest wymarzonym miejscem na wakacje z dzieckiem. Poza wspaniałymi plażami można korzystać z takich atrakcji jak chociażby wizyta w fokarium! Trzeba jednak pamiętać, że nie wszędzie akceptowane są bony turystyczne, dlatego niżej przedstawiamy obiekty w Helu, które przyjmują takie płatności.
Z bonu turystycznego skorzysta wiele polskich rodzin, dla których jest on dużym wsparciem. Dzięki świadczeniu dzieci mają szansę wyjechać na obóz, zimowisko albo rodzinną wycieczkę. Warunek, jaki musi zostać spełniony, by można było opłacić pobyt za pomocą bonu, jest zorganizowanie wypoczynku na terenie kraju. Nie jest to żadne ograniczenie, bo przecież w Polsce nie brakuje pięknych miejsc, takich jak malowniczy Kazimierz Dolny!
Augustów jest przepięknym kurortem, który warto wybrać na rodzinny wypoczynek. Przygotowaliśmy informacje o miejscach, akceptujących płatność bonem turystycznym. Mimo że program dopiero się rozpoczął, już teraz możemy powiedzieć, że cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród Polaków.
Bon turystyczny okazał się hitem – aktywowano już ponad pół miliona świadczeń, a to dopiero początek programu. Jasno widzimy, że Polacy są bardzo zainteresowani rodzinnymi wyjazdami i ta forma wsparcia jest im potrzebna. Szukając miejsca na urlop w kraju, szczególnie warto wziąć pod uwagę polskie morze. Kurortem, gdzie bardzo dobrze czują się dzieci, jest Dziwnówek z dużą plażą zapewniającą wiele miejsca do zabawy. Niżej przedstawiamy listę miejsc, w których można dokonywać płatności za pomocą bonu turystycznego.
Płatności polskim bonem turystycznym przyjmowane są już od 1 sierpnia 2020 r. Przez kilka pierwszych dni Polacy dokonali transakcji na wiele milionów złotych, a to dopiero początek – ważność świadczenia upływa dopiero wraz z końcem marca 2022 r. Można więc dobrze zaplanować rodzinny wypoczynek. Jednym z miasteczek, które kuszą turystów, są Mikołajki zlokalizowane w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Przygotowaliśmy informacje o obiektach noclegowych, realizujących płatności bonem turystycznym.
Dzięki bonowi turystycznemu polskie rodziny mogą pomyśleć o wypoczynku nad morzem. Dodatkowe pieniądze są dużym ułatwieniem w zorganizowaniu wyjazdu dla kilku osób. Wśród nadmorskich kurortów na pewno wyróżniają się malownicze Dębki. Niżej prezentujemy listę obiektów noclegowych, w których akceptowane są płatności bonem turystycznym.
Każdego roku, gdy tylko aura sprzyja, nad okolicznymi zbiornikami wodnymi gromadzą się tłumy turystów. Niezależnie, czy jest to jezioro, zalew, czy basen miejski, to każde z tych miejsc cieszy się podobną popularnością. Relaks, odrobina ochłody oraz korzystanie z leżingu, plażingu oraz smażingu - z tego i nie tylko możemy korzystać podczas wizyty w wybranych przez nas miejscach nad wodą. W tym artykule przedstawimy Wam najlepsze kąpieliska w województwie podkarpackim. Gdzie się wybrać? Oto nasze propozycje.
Pomimo letniej aury za oknem, coraz większymi krokami zbliża się jesień, która może być również idealną porą na wspaniałe podróże. Spora część osób to właśnie wtedy wyrusza do swojego wymarzonego regionu, by go odkrywać w ciszy i spokoju. Które miejsca cieszą się największą popularnością i co robić, by ten czas był równie wyjątkowy, co ten letni? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym artykule.
Od wejścia bonu turystycznego w życie minęło już kilka dni. Baza obiektów, w których można płacić bonem turystycznym stale się powiększa. Celem programu jest przede wszystkim wsparcie polskich rodzin i branży turystycznej w czasie kryzysu. Ze świadczenia może skorzystać rodzina z dziećmi, w której nie osiągnęły one pełnoletności. Dzięki temu możliwe stają się wyjazdy na wymarzone wakacje w Polsce. Warto podkreślić, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi akceptować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Kątów Rybackich, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.