Aktualności

Zima to dobry czas, by odkrywać w Polsce również te nieco mniej popularne regiony, w których możemy miło spędzić czas. A gdyby tak odwiedzić polski biegun zimna i pobliskie miejscowości? Gwarantujemy, że wybierając Suwalszczyznę, nuda nie będzie Ci doskwierać!
Ferie zimowe są w pełni, ale wiele osób nadal zastanawia się, gdzie pojechać na narty? W naszym artykule podpowiadamy, które wyciągi wybrać, by cieszyć się białym szaleństwem.
Rok 2022 zapowiada się naprawdę wyjątkowo, jeśli chodzi o otwarcie zupełnie nowych atrakcji turystycznych. Już wkrótce, bo na wiosnę, będziemy mogli korzystać z naprawdę wyjątkowego miejsca, które powstaje w Czechach, tuż przy granicy z Polską. Co to takiego i w czym tkwi wyjątkowość tej atrakcji?
Przy poszukiwaniu wymarzonego noclegu kierujemy się naprawdę różnorodnymi kryteriami. Dla jednych ważna jest cena, dla innych lokalizacja, a dla sporej grupy osób - cisza i spokój. Nie da się ukryć, że z wypoczynku z klimatem, w miejscu pełnym ciszy i spokoju możemy skorzystać w gospodarstwach agroturystycznych. Jakie są wady i zalety agroturystyki? Gdzie znaleźć te najlepsze oferty? Czy oferta gospodarstw agroturystycznych sprosta naszym oczekiwaniom?
Zbliżają się Walentynki. To dzień, który cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem, przede wszystkim wśród osób zakochanych. Pomimo tego, że to święto przyszło do nas z zachodu, to już na stałe wpisało się w trendy polskiej rzeczywistości i jest obchodzone przez zakochanych, jak i osoby, które poszukują miłości. Walentynki to również czas podróży. Sprawdź, jak i czym zachęcić osoby zakochane do przyjazdu do Twojego obiektu.
Czas ferii zimowych, które rozpoczęły się niecały tydzień temu, to w przeważającej ilości dużo wyjazdów rodzinnych. Chcemy w możliwie najlepszy sposób umilić czas najmłodszym i zabrać ich w takie miejsca, w których będą czerpały radość i przyjemność z samego wypoczynku, jak i zimowej zabawy. W tym artykule postanowiliśmy przedstawić miejsca w Polsce, które są uwielbiane przez najmłodszych. Gdzie w związku z tym warto się wybrać?
Wędrówki po górach to wśród większości osób ulubiony sposób spędzania wolnego czasu, zarówno podczas urlopu, a coraz częściej również podczas wycieczek jednodniowych i weekendowych. Nie da się ukryć, że ta aktywność pozwala się zrelaksować i oderwać od codzienności. Najczęściej decydujemy się na wędrówkę krótkim szlakiem, ale w Polsce są również tzw. szlaki długodystansowe, których długość wynosi nawet 100 km. Gdzie warto się wybrać?
Teren Bieszczadzkiego Parku Narodowego swym zasięgiem obejmuje powierzchnię 29 200 ha. Czyni to z niego trzeci do wielkości park narodowy w Polsce. Trzeba jednak pamiętać, że ścisłej ochronie podlegają 3 045 ha, czyli połoniny oraz najwyższe szczyty.
Pieniny to niewielki region górski, chętnie odwiedzany przez turystów o każdej porze roku. Każdy, kto planuje swój wypoczynek w górach, coraz częściej bierze pod uwagę takie miejscowości, jak Szczawnica, czy Krościenko nad Dunajcem, które uznawane są za najpopularniejsze miejscowości, znajdujące się w Pieninach.
Za nieco ponad 2 tygodnie oficjalne rozpoczęcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Od dnia 4 lutego 2022, przez prawie miesiąc będziemy mogli cieszyć się zmaganiami na zimowych arenach olimpijskich w rozmaitych dyscyplinach. Wśród Polaków jest kilku sportowców, którzy ze stolicy Chin mogą przywieźć upragniony medal olimpijski. Czy wiesz, skąd pochodzą nasi reprezentanci?
Podczas podróży po Polsce, lubimy odkrywać wyjątkowe miejsce. Do najchętniej odwiedzanych atrakcji w danym mieście należą zarówno te dobrze, jak i mniej znane muzea, zabytki, czy klimatyczne uliczki. O sporym zainteresowaniu turystów, w minionym - 2021 roku, może mówić jedna z najpopularniejszych kopalni soli w Polsce.
Każda zima sprzyja uprawianiu sportów zimowych. Wszystko wskazuje na to, że intensywne opady śniegu dopiero przed nami. Narty, snowboard, czy sanki to oczywistość. Są jednak inne sporty zimowe, które z każdym rokiem zyskują na coraz większej popularności.
Zapraszamy na spotkanie z właścicielami Zagrody Zalipie, którzy własnymi rękami stworzyli oazę spokoju dla mieszczuchów. Wszystko zaczęło się od wycieczki rowerowej... Ale o swoich początkach najlepiej opowiedzą gospodarze. Ich inspirującą historię poznasz w piątym odcinku podcastu “Nocowanie z pasją - Niezwykli ludzie i miejsca”.
Jeśli jesteś właścicielem dużego hotelu lub sieci apartamentów w danej miejscowości, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z faktu, że na tego typu urlop decyduje się tylko określona grupa turystów. Okazuje się, że nocleg w tego typu obiektach może być równie korzystny i przyjemny, co np. w domkach, czy kwaterach i pokojach. Jeśli zastanawiasz się nad tym, co możesz zrobić, by dotrzeć do szerszego grona klientów, to służymy Ci podpowiedzią.
Są takie dwa wyjątkowe dni w roku, kiedy naszym ukochanym dziadkom możemy podziękować za wszystko czym nas obdarowują. Za miłość i wyrozumiałość jaką darzą ukochane wnuczęta.
Lawiny, występujące w górach są nieodłącznym elementem każdej zimy. Bywają niezwykle groźne, zarówno dla narciarzy, jak i turystów wędrujących po szlakach górskich. Co w związku z tym warto o nich wiedzieć i jakich zasad bezpieczeństwa przestrzegać, by uniknąć niezwykle ekstremalnych sytuacji z nimi związanych?
Coraz większymi krokami zbliżają się Walentynki, a wraz z nimi liczne możliwości spędzania wolnego czasu ze swoją drugą połówką. Dobrym pomysłem może okazać się wyjazd na wycieczkę jednodniową do polskich miast, w których można się zakochać. Które z nich mogą się poszczycić tym mianem?
Zima to dobry czas na zaplanowanie swojego letniego wypoczynku. Jeśli szukasz miejsca, gdzie dominuje cisza i spokój, piękna przyroda, niezwykły klimat i malowniczy krajobraz, to mamy dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju propozycję spędzenia czasu nad Biebrzą. Znajduje się tu Nadbiebrzański Zagajnik, który mamy przyjemność zaprezentować w tym artykule.
Polski Bon Turystyczny okazał się programem naprawdę chętnie wykorzystywanym przez rodziny z dziećmi. Do tej pory suma wszystkich płatności przekroczyła 2 mld zł, natomiast tylko w styczniu 2022 ich kwota sięgnęła 16 mln zł!
Każdy, kto w miniony weekend, a dokładniej z piątku na sobotę (14-15 stycznia) przebywał nad morzem i w niektórych częściach Polski, mógł być świadkiem niecodziennego zjawiska. Na niebie można było zaobserwować zorzę polarną. Osoby, które były jej świadkiem, mogą mówić o prawdziwym szczęściu, bo zorza w naszym kraju to prawdziwa rzadkość.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej