Nocowanie.pl wspiera WOŚP - podsumowanie akcji

Nocowanie.pl wspiera WOŚP - podsumowanie akcji

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Zgodnie z przewidywaniami, padł kolejny rekord, a swoją “cegiełkę” do zebranej sumy dołożyło również Nocowanie.pl. Ile udało się nam zebrać?

31 stycznia 2021 roku już po raz 29. odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Środki, które były zbierane w całej Polsce i na świecie, zostaną przekazane dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Portal Nocowanie.pl postanowił wepsrzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w wyjątkowy sposób - stając się wirtualnym wolontariuszem, zbierającym środki w tym szczytnym celu.


eSkarbonka Nocowanie.pl - ile udało się zebrać?


Turyści, właściciele obiektów noclegowych, czy pracownicy i fani Nocowanie.pl mogli wesprzeć WOŚP poprzez przesyłanie datków do wirtualnej eSkarbonki. Wspólnie udało się nam zebrać 1340 zł! 


Nie od dziś wiadomo, że współpraca przynosi wielkie znaczenie w niemal każdej dziedzinie życia. My, jako portal już nie raz przekonaliśmy się o tym, że wspólnie mamy wielką moc, dlatego postanowiliśmy dołączyć do drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy każdemu, kto przyłączył się do prowadzonej przez nas zbiórki!


Licytacje Nocowanie.pl


Warto podkreślić, że eSkarbonka to nie jedyna forma pomocy, która została przekazana przez nas na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.


Właściciele obiektów noclegowych mieli również możliwość licytacji Pakietu marketingowego, który obejmował artykuł promujący, obecność w mailingu promocyjnym oraz post na fanpage’u na Facebooku. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również licytacja Pakietu wizerunkowego, który obejmował profesjonalną sesję zdjęciową obiektu, wirtualny spacer 360 i Film obiektowy.


Podsumowanie licytacji:


  • Pakiet marketingowy - 820 zł

  • Pakiet wizerunkowy - 1325 zł


Łączna kwota, która zostanie w związku z tym przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to 3485 zł! Dziękujemy Wszystkim za okazanie wsparcia tak szczytnego celu. Macie naprawdę Wielkie Serca!


Następny artykuł 10 pomysłów na zwiedzanie...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej