Oferty specjalne Nocowanie.pl. Sprawdź, co dzięki nim zyskasz!

Oferty specjalne Nocowanie.pl. Sprawdź, co dzięki nim zyskasz!

Chcesz dotrzeć do możliwie największej kategorii odbiorców i przedstawić im ofertę dopasowaną do konkretnego terminu? Jest na to proste rozwiązanie, z którego możesz skorzystać w portalu Nocowanie.pl. Uzupełnienie ofert specjalnych pomoże Ci zwiększyć efektywność Twojej oferty.

Z pewnością każdego roku poszukujesz rozwiązań, dzięki którym dotrzesz do możliwie największej grupy turystów. To oczywiste, że są osoby, które poszukują noclegu na konkretny termin. Najczęściej są to wakacje, ferie zimowe, długi weekend majowy. Wśród turystów znajdują się również grupy, które poszukują noclegu dopasowanego do własnych potrzeb - najczęściej są to rodziny z dziećmi, paczka przyjaciół, pary, czy osoby starsze. Jest takie proste rozwiązanie, które pomoże Ci dotrzeć do wszystkich turystów. To oferty specjalne Nocowanie.pl.


Sprawdź koniecznie: Noclegi na sezon letni 2022. Jak przygotować naprawdę dobrą ofertę?


Czym są oferty specjalne Nocowanie.pl?


Oferty specjalne to doskonałe narzędzie przygotowane dla obiektów, posiadających abonament, umożliwiające dotarcie do wszystkich użytkowników portalu. W szybki i prosty sposób umieścisz tu specjalnie dedykowaną ofertę obiektu np. na Wielkanoc, długi weekend majowy, weekend czerwcowy, wakacje, Boże Narodzenie, Sylwester, czy ferie zimowe. To dodatkowa możliwość, która pozwoli zwiększyć szansę dokonania rezerwacji przez turystów. 


Mówiąc prościej, oferty specjalne Nocowanie.pl są specjalnie dedykowaną zakładką w portalu, która ułatwia znalezienie noclegu w interesującym turystów terminie. W każdym bloku tematycznym i dokładnym terminie, znajdują się oferty obiektów z całej Polski, które to przygotowały coś specjalnego dla turystów na dany termin. Nie da się ukryć, że cenniki w zależności od sezonu różnią się. W ofertach specjalnych turyści mają jasną informację, czego mogą oczekiwać w danym terminie i ile dokładnie zapłacą za swój pobyt.


Przeczytaj również: Jak zachęcić turystów do podróżowania w 2022 roku?


Dlaczego warto uzupełnić oferty specjalne?


Uzupełnienie ofert specjalnych, które możesz udostępnić swoim gościom, oprócz bieżącej aktualizacji treści Twojego ogłoszenia, przynosi wiele korzyści.


Dzięki ofertom specjalnym zyskasz naprawdę wiele, bo:


  • jest większa szansa na bezpośrednie dotarcie do turystów;


  • zwiększasz szansę dokonania rezerwacji przez Twoich gości;


  • turyści łatwiej znajdą Twoją ofertę, jeśli poszukują noclegu na dany termin;


  • większa konkurencyjność Twojej oferty wobec innych obiektów z regionu lub najbliższej okolicy;


  • oferta specjalna być może zachęci Twoich gości do rezerwacji noclegów również w innym terminie;


  • w ofercie specjalnej zaproponujesz specjalną cenę i udogodnienia dedykowane pod konkretny termin;


  • możesz nieco urozmaicić swoją ofertę i zaproponować coś gratis, np. dla par, które będą przeglądać ofertę specjalną Walentynki.


Jak uzupełnić ofert specjalne w panelu właściciela obiektu?


Uzupełnienie ofert specjalnych jest niezwykle proste i nie powinno Ci zająć dużo czasu. Pamiętaj, że nasi pracownicy zawsze chętnie Ci w tym pomogą.


W panelu użytkownika znajdziesz je w zakładce “Twoja oferta”. Następnie musisz wybrać Oferty specjalne. Wyświetli Ci się cała lista dostępnych ofert. Możesz je edytować i uzupełniać w każdej chwili.Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej