Miejski sylwester 19/20 w największych polskich miastach

Miejski sylwester 19/20 w największych polskich miastach

Nowy Rok zbliża się coraz większymi krokami, a razem z nim szaleństwo nocy sylwestrowej. To, w jaki sposób ją spędzimy, większość z nas ma zaplanowane już od dawna. Oczywiście pomysłów na sylwestrową imprezę jest mnóstwo. Jednak jeśli zdecydowałeś, że 2020 przywitasz na wielkim balu pod gwiazdami, które organizowane są przez większość polskich miast, to koniecznie sprawdź, co szykują dla nas te największe!

Sylwester we Wrocławiu

Zalet, jakie posiada Wrocław, jest wiele i można je wymieniać godzinami. Jedną z nich jest z pewnością niezwykle klimatyczny wrocławski rynek. To właśnie tutaj w otoczeniu urokliwych i barwnych kamienic odbędzie się miejski sylwester, na którym powitamy nadchodzący 2020 rok. Wielka impreza plenerowa pod hasłem: „Wrocław Respect” przemieni wrocławski rynek w ogromny, kolorowy klub. Na scenie zagoszczą takie gwiazdy jak Kamil Bednarek, Ewa Farna czy Sound’n’Grace, a całość poprowadzi Paweł Gołębski. Wielkie, wspólne świętowanie rozpocznie się o godzinie 19:30 i potrwa aż do godziny 2:00 nad ranem! Co więcej, organizatorzy zapowiedzieli, że bramki zostaną otwarte już o godzinie 19:00, a pierwsze 2020 gości otrzyma upominek w postaci kolorowego szalika.
Planujesz Nowy Rok przywitać we Wrocławiu? Koniecznie sprawdź najlepszą ofertę noclegową z tego miasta TUTAJ!

Sylwester w Gdańsku

Nie ulega wątpliwościom, że Gdańsk jest idealnym wyborem na spędzenie wolnego czasu zarówno latem, jak i zimą. Jeżeli zdecydujesz się powitać Nowy Rok właśnie w tym mieście, przygotują się na niespodziankę. W tym roku według założeń organizatorów bawić się będzie całe miasto, bez wyjątków! Specjalnie z tej okazji w Gdańsku zostaną ustawione aż 4 sceny, w różnych jego zakątkach, towarzyszyć im będą ogromne telebimy z podglądem na żywo, jak przebiega zabawa w pozostałych części miasta. Pierwsza ze scen znajdzie się w samym sercu starówki — na Targu Węglowym, kolejna na Oruni, a dwie pozostałe w dzielnicach: Chełm i Brzeźno. O dobrą atmosferę zadbają takie gwiazdy jak: Czerwone Gitary, Łąki Łan, Bratanki i wielu innych. Nowy Rok powitamy w towarzystwie pokazu laserowego, ponieważ Gdański jest jednym z wielu miast, które rezygnują z hucznych pokazów fajerwerkowych.

Sylwester w Warszawie

Stolica po raz kolejny wyprawi huczną zabawę sylwestrową na Placu Bankowym. Organizatorzy niewiele zdradzają na temat całej oprawy imprezy, a także tego w towarzystwie jakich gwiazd będziemy witać nowy 2020 rok. Wiadomo, że szampańska zabawa w rytm największych polskich i zagranicznych hitów zacznie się o godzinie 19:45 i potrwa do 1:00 w nocy.
Na Placu Bankowym zostanie ustawiona spektakularna estrada o wymiarach 40×24 metry, mogąca jednocześnie pomieścić 30 osób, a 15-metrowe wybiegi umożliwią gwiazdom lepszą interakcję z publicznością.
Jeżeli to właśnie w Warszawie planujesz zabawę do białego rana, koniecznie sprawdź najlepsze noclegi TUTAJ!

Sylwester w Lublinie

Nowy rok, stare tradycje. Sylwester miejski w Lublinie po 3 latach powróci na Plan Litewski. Wielki bal pod hasłem „Sylwestrowa Noc Przebojów” klimatem techno-housowym rozpocznie Dj Alan White.
Na scenie pojawią się również m.in. Tomasz Mamot Orkiestra z gośćmi: Natalią Wilk, Łukaszem Jemiołą i Tomaszem Korpantym. Zebrani na Placu Litewskim goście poczują  rytmy muzyki z lat 70, 80 i 90. Lublin to kolejne miasto rezygnujące z hucznych pokazów fajerwerkowych dlatego o północy Nowy Rok lublinianie powitają niezwykłym pokazem „Fire Party” zaprezentowanym przez Lubelską Fundację Sztukmistrzów.

Sylwester w Krakowie

Wśród informacji o największych plenerowych zabawach sylwestrowych nie mogło zabraknąć oczywiście Krakowa. Kochany i uwielbiany przez wszystkich, o każdej porze roku przyciągający prawdziwe tłumy. Tym razem odbędą się aż trzy bale sylwestrowe pod gwiazdami w trzech różnych częściach Krakowa. Pierwsza scena znajdzie się oczywiście na rynku głównym naprzeciwko Wieży Ratuszowiej, gdzie stary rok pożegnają z nami The Dumplings, Piotr Zioła, Ten Typ Mes i wielu innych artystów. Kolejna ze scen ulokowana będzie na Krakowskiej Nowej Hucie, a tam o szampańską zabawę w rytm największych przebojów począwszy, od tych z lat 70 zadba Hirek Wrona. Ostatnia ze scen powstanie na Rynku Podgórskim, gdzie zebrani goście wezmą udział w uteatralizowanej zabawie, a także będą mogli pobrać darmowe nauki tańca towarzyskiego.

Następny artykuł Boże Narodzenie. Tradycje i...

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Zobacz również