Pogoda na 2 tydzień sierpnia 2018

Pogoda w drugim tygodniu sierpnia będzie wakacyjna. Prognozy zapowiadają dużo słońca i wysokie temperatury. Poznajmy szczegóły.

Pogoda na 2 tydzień sierpnia nad morzem


Osoby, które zaplanowały wyjazd nad morze właśnie w drugim tygodniu sierpnia, nie powinny zapominać kremu z filtrem i dużego zapasu lekkich, letnich ubrań. Według długoterminowej prognozy, pogoda w tym czasie będzie po prostu rozpieszczać wczasowiczów. Wzdłuż całego pasu wybrzeża pojawi się słońce, a termometry w tym czasie zatrzymają się na 25 kresce. Małe pogodowe zawirowania zapowiadane są dopiero na koniec tygodnia na krańcu województwa zachodniopomorskiego. W okolicach Międzyzdrojów i Świnoujścia mogą pojawić się burze oraz przelotne opady deszczy, które zapowiadane są na 14 i 15 sierpnia.

 

Jakie noclegi nad morzem warto wybrać? Zobacz polecane przez nas miejscowości, wejdź:
Noclegi w Darłowie
Noclegi w Grzybowie

Noclegi w Juracie
Noclegi w Krynicy Morskiej

 

Pogoda na 2 tydzień sierpnia na Mazurach


Pierwszy tydzień sierpnia może upłynąć pod znakiem szybko zmieniającej się pogody, natomiast w drugim aura powinna się ustabilizować. Na mazurskim niebie pojawi się słońce oraz wyższa temperatura. Termometry wskażą od 22 do 26 stopni Celsjusza, a co najważniejsze, synoptycy nie przewidują na ten tydzień opadów deszczu ani burz.

 

Sprawdź oferty noclegów w regionie, zobacz:
Noclegi w Ełku

Noclegi w Giżycku
Noclegi w Iławie

Noclegi w Mikołajkach

 

Pogoda na 2 tydzień sierpnia w górach

 

Pogoda w Tatrach

W drugim tygodniu sierpnia nad Tatrami pojawi się sporo słońca, a temperatury uplasują się na poziomie 21-22 stopni Celsjusza. Ładna pogoda utrzyma się od 9 do 11 sierpnia, kolejne dni przyniosą większa zawirowania w postaci przelotnych burz z piorunami.

 

Pogoda w Karkonoszach

Turyści planujący wypoczynek w Karkonoszach na pewno nie zastaną tam letnich temperatur. Uplasują się one pomiędzy 17 a 20 stopniami Celsjusza, zatem trzeba pamiętać o zabraniu cieplejszej garderoby. Synoptycy mają też trochę bardziej pocieszającą informację – w drugim tygodniu sierpnia w regionie pojawi się naprawdę dużo słońca. Niestety, prognozują również wystąpienie przelotnych burz.

 

Pogoda w Beskidach

Drugi tydzień sierpnia w Beskidach będzie bardzo ciepły – termometry wskażą od 24 do 26 stopni Celsjusza. Taka sytuacja powinna utrzymać się przez dłuższy czas. Synoptycy nie gwarantują jednak bezdeszczowej aury. Wręcz przeciwnie, pomiędzy 12 a 14 sierpnia nad Beskidami pojawią się burzowe chmury. Na szczęście w kolejnych dniach sytuacja się poprawi i turyści znów będą cieszyć się spokojną, letnią pogodą.

 

Pogoda w Bieszczadach

Według prognozy, pogoda w drugim tygodniu sierpnia w Bieszczadach będzie bardzo stabilna. Oznacza to przede wszystkim brak opadów deszczu oraz temperaturę na poziomie 20-25 stopni Celsjusza. Takiej pogody mogą sobie życzyć wszyscy wędrowcy, przemierzający bieszczadzkie szlaki.

 

Planujesz urlop w Bieszczadach? Sprawdź oferty w tych miejscowościach, zobacz:

Noclegi w Myczkowcach
Noclegi w Polańczyku

Noclegi w Wołkowyi

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również