Pogoda na drugą połowę kwietnia 2018

Jakie warunki atmosferyczne zapowiadane są w drugiej połowie kwietnia? Termometry odnotują maksymalnie od 5 do 17 stopni Celsjusza. Sprawdźcie pogodę w górach, nad morzem, a także na Mazurach!

Pogoda na Mazurach

 

W drugiej połowie miesiąca na początku pojawi sie trochę chmur i słońca. Pomiędzy 23, a 28 kwietnia synoptycy zapowiadają kilka deszczowych dni. W tym czasie, a także w pozostałych dniach pojawią się liczne zachmurzenia z przejaśnieniami. Temperatura wyniesie od 10 do 17 stopni Celsjusza.

 

Jeśli wybierasz się na Mazury, przejrzyj noclegi w kilku miejscowościach:
Noclegi w Augustowie
Noclegi w Mikołajkach
Noclegi w Mrągowie
Noclegi w Elblągu

 

Pogoda nad morzem

 

Przy zachodniej granicy z Niemcami, pogoda także przyniesie najpierw mieszankę chmur i słońca. Deszcz może popadać w okolicy 20, 24 oraz 27 kwietnia. Ponadto, w ciągu kilku ostatnich dni miesiąca wystąpi silniejszy wiatr. Na termometrach odczytamy od 9 do 17 kresek powyżej zera.

 

Jeśli chodzi o miasta położone w środkowej części wybrzeża bałtyckiego, najwięcej słońca pokaże się pomiędzy 16, a 19 kwietnia. Później, potowarzyszą nam co najmniej 6-dniowe, przelotne opady deszczu, które przeplatać się będą z chmurami i przejaśnieniami. Słońce zaświeci nam jeszcze pod koniec miesiąca. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 8, a 15 stopniami Celsjusza.

 

Prognoza dla miejscowości, leżących przy Zatoce Gdańskiej obfitować będzie w 3 lub 4-dniowe opady atmosferyczne, które zapowiadane są 24, 25, 27 oraz 28 kwietnia. Więcej promieni słonecznych zaobserwujemy na początku i pod koniec drugiej połowy miesiąca. Pozostałe dni będą raczej pochmurne. Termometry wskażą od 9 do 17 kresek powyżej zera.

 

Szukasz noclegów nad morzem? Wejdź i zobacz:
Noclegi w Jarosławcu
Noclegi w Krynicy Morskiej
Noclegi w Ustce
Noclegi we Władysławowie

 

Pogoda w górach

 

Beskidy

 

Tutaj meteorolodzy przewidują co najmniej 7 deszczowych dni. Oprócz tego, nie zabraknie też słońca, na które będziemy mogli liczyć 18, a także 21 kwietnia. Termometry odnotują od 10 do 17 stopni Celsjusza.

 

Tatry

 

W tym regionie również wystąpi sporo opadów deszczu. Według prognozy, słońce zaświeci jedynie 18 kwietnia. W pozostałych dniach będzie raczej pochmurno. Temperatura wyniesie pomiędzy 7, a 13 kreskami na plusie.

 

Karkonosze

 

Zdaniem meteorologów, przez około 9 dni popada tutaj deszcz, który będzie występował razem z rosnącym zachmurzeniem. Na termometrach odczytamy od 5 do 13 stopni Celsjusza.

 

Bieszczady

 

W Bieszczadach nie będzie padać przez około 5 dni, które obfitować będą w chmury i słońce. Termometry wskażą od 9 do 16 kresek na plusie.

 

Przejrzyj ofertę noclegów w najpopularniejszych górskich miastach:

Noclegi w Szczyrku

Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Zakopanem

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

 

Przejrzyj ofertę noclegów w najpopularniejszych

https://www.nocowanie.pl/pogoda-w-gorach-w-kwietniu-2018.html

Zobacz także: Pogoda na majówkę 2018

 

fot. Capri23auto, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również