Przyjedź w ferie na Mazury!

Przyjedź w ferie na Mazury!

Już za kilka dni pierwsi uczniowie wyjeżdżają na ferie zimowe. Dwa wolne od szkoły tygodnie warto spędzić w niebanalny sposób. Zapraszamy więc na Mazury!

Ferie zimowe rozpoczynają się 19 stycznia, a kończą 1 marca 2015 roku. Polscy uczniowie wypoczywają w czterech, trwający dwa tygodnie, turach. Jeśli więc planujecie przyjazd na Mazury w tym czasie, właściciele hoteli i pensjonatów są na to przygotowani. Przedstawiamy kilka wybranych ofert wypoczynkowych w Krainie Tysiąca Jezior!

Znajdujący się w Mikołajkach Hotel Mazurska Chata ma w ofercie pobytowej atrakcyjne rabaty. Na gości czekają wygodne pokoje i apartament, a w cenę wliczono noclegi ze śniadaniami, korzystanie z internetu oraz relaks w pomieszczeniu fitness. Istnieje też możliwość wykupienia noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami.

Pałac i Folwark Galiny zaprasza na rodzinne zimowisko z filmowym akcentem! Malownicza okolica pałacu to wymarzona sceneria zimowych spacerów, szaleństw na sankach czy konnych przejażdżek. Oferta na ferie zimowe obejmuje ponadto szereg innych aktywności – między innymi warsztaty filmowe, które poprowadzi aktor Waldemar Błaszczyk, rodzinną akademię kulinarną, udział w grze terenowej czy zajęcia na farmie małych zwierząt. To oczywiście nie wszystko, co przygotowano dla gości Pałacu i Folwarku Galiny na zimę.

Ranczo to gospodarstwo agroturystyczne w miejscowości Jabłonka koło Nidzicy. W ferie zimowe warto przyjechać tu całą rodziną, aby cieszyć się wypoczynkiem na śniegu, a po powrocie ciepłem kominkowego ognia. O dobre samopoczucie gości dbają gospodarze, którzy w razie potrzeby podpowiedzą, jak ciekawie spędzić czas w okolicy.

Villa Sielanka w Ruskiej Wsi koło Węgorzewa również przygotowała ciekawy pakiet pobytowy. Na miejscu czekają wygodne pokoje, kompleks Relax & Spa oraz wypożyczalnia sanek. Dla dzieci przygotowano propozycję zajęć z animatorem. Istnieje też możliwość zorganizowania innych atrakcji – przejażdżek konnych, wędkowania, zwiedzania okolicy – jednak jest to oferta wymagająca dodatkowej opłaty.

Zapraszamy więc zimą na Mazury! Jest to najlepsza okazja do tego, by przekonać się, jak wiele atrakcji oferuje region.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również