Patronat medialny

Jesteś organizatorem wydarzenia, które może zainteresować naszych użytkowników? Serwis Nocowanie.pl bardzo chętnie obejmuje patronatem różnego rodzaju imprezy tematyczne i wydarzenia kulturalne. Napisz do nas, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Prosimy o kontakt mailowy:

redakcja@nocowanie.pl

Jak wygląda współpraca z nami przy patronacie medialnym?

Na stronie głównej Nocowanie.pl zamieszczamy cykl publikacji o nadchodzącym wydarzeniu uzupełniony o materiały graficzne. Dodatkowo w sekcji Patronaty medialne zamieszczamy logo imprezy, której patronujemy wraz z odnośnikiem prowadzącym do strony organizatora. W trakcie trwania patronatu jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorem, a na koniec zamieszczamy relację z tego wydarzenia. Relację sporządzamy we własnym zakresie lub na podstawie przesłanych do nas materiałów. W większości przypadków publikowana jest również fotorelacja.

W przypadku objęcia przez nas danego wydarzenia patronatem, oczekujemy zamieszczenia naszego logotypu na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych, a także otrzymania zaproszeń lub akredytacji na imprezę. Wszystkie kwestie współpracy ustalamy jednak indywidualnie dostosowując je do specyfiki imprezy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

W każdym przypadku podchodzimy profesjonalnie do swojego zadania i staramy się przekazać naszym użytkownikom jak najwięcej informacji o objętym patronatem wydarzeniu. W tej chwili liczba użytkowników naszego serwisu to ponad 3 000 000 i stale wzrasta.

Patronaty medialne

Zrealizowane patronaty medialne

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!