Pogoda na 1 tydzień sierpnia 2018

Długoterminowa prognoza pogody pokazuje, że pierwszy tydzień sierpnia przyniesie nam typowo letnią aurę. Czego dokładnie możemy się spodziewać?

Pogoda na 1 tydzień sierpnia nad morzem


W pierwszym tygodniu sierpnia w nadmorskich kurortach będzie można doświadczyć pełni lata. Według długoterminowej prognozy, pogoda na wybrzeżu nie zawiedzie – można szykować się na naprawdę dużo słońca i temperatury sięgające około 25-27 stopni Celsjusza. Wyjątek mogą stanowić okolice Ustki, gdzie przewidziano maksymalnie 24 stopnie. Oprócz tego na 5 sierpnia zapowiadana jest burza z piorunami oraz przelotne opady deszczu, które pojawią się nie tylko nad Ustką, ale i nad miejscowościami położonymi na wschód od niej: Łebą, Władysławowem czy Gdańskiem.

 

Pogoda na 1 tydzień sierpnia na Mazurach


Pogoda na Mazurach w pierwszym tygodniu sierpnia będzie dynamiczna. Wysokość temperatury na pewno zadowoli urlopowiczów – termometry w regionie wskażą od 25 do 27 stopni Celsjusza. To oczywiście dobra wiadomość, niestety radość z tego faktu może popsuć inna zapowiedź specjalistów. Na pierwszy tydzień sierpnia zapowiadane są także przelotne opady deszczu oraz burze z piorunami, które jednak nie powinny przynieść ochłodzenia.

 

Szukasz nocelgów na Mazurach? Ofert jest wiele i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź proponowane przez nas miejsca, zobacz:
Noclegi w Ełku
Noclegi w Giżycku
Noclegi w Rucianem-Nidzie
Noclegi w Węgorzewie

 

Pogoda na 1 tydzień sierpnia w górach

 

Pogoda w Tatrach

W pierwszym tygodniu sierpnia nad Tatrami zapanuje ciepła pogoda. Termometry wskażą 23 lub 24 stopnie Celsjusza. Niestety, synoptycy dopuszczają też możliwość pojawienia się przelotnego deszczu lub nawet burzy z piorunami. Trzeba ich oczekiwać pomiędzy 3 a 8 sierpnia, opady nie powinny być jednak intensywne.

 

Gdzie w regionie szukać noclegów? Wejdź i zobacz:
Noclegi w Białce Tatrzańskiej
Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej
Noclegi w Murzasichlu

Noclegi w Zakopanem
Noclegi w Zębie

 

Pogoda w Karkonoszach

Pogody nad Karkonoszami w pierwszym tygodniu sierpnia na pewno nie będziemy mogli określić jako typowo letniej. Jak wskazuje długoterminowa prognoza, pomiędzy 1 a 8 sierpnia zobaczymy całe spektrum zjawisk atmosferycznych. Pojawi się słońce, opady deszczu oraz przelotne burze z piorunami. Temperatura, jakiej można spodziewać się w tym czasie w popularnych kurortach, to 21 stopni w okolicach Karpacza oraz 19-21 stopni w Szklarskiej Porębie.

 

Pogoda w Beskidach

W Beskidach, szczególnie w okolicach Wisły, Szczyrku i Ustronia, pierwszy tydzień lipca będzie przepiękny. Długoterminowa prognoza przewiduje dużo słońca oraz naprawdę wysokie temperatury na poziomie 26-27 stopni Celsjusza. Synoptycy sygnalizują również, że może pojawić się niewielki przelotny deszcz, a 3 sierpnia także burza z piorunami.

 

Pogoda w Bieszczadach

Pierwszy tydzień sierpnia nie powinien przynieść nad Bieszczady pogodowych niespodzianek. Przeciwnie, prognozy wskazują na stabilną, ciepłą aurę. W regionie spodziewane jest słońce oraz temperatury od 23 do 26 stopni Celsjusza. Może się również pojawić deszcz, ale opady będą miały przelotny charakter.

 

Szukasz najlepszych miejsc noclegowych w regionie? Zobacz te miejscowości, wejdź:

Noclegi w Myczkowcach
Noclegi w Polańczyku
Noclegi w Solinie

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

Noclegi w Wetlinie

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. Alehandra13 (Pixabay.com CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również