Pogoda na 4 tydzień września 2018

Jak będzie wyglądać pogoda w czwartym tygodniu września? Przygotowaliśmy długoterminową prognozę na koniec miesiąca.

Pogoda na 4 tydzień września nad morzem


Ostatni tydzień września nad morzem upłynie pod znakiem zmiennej aury. Od poniedziałku (24 września) do środy (26 września) nad regionem mogą występować opady deszczu, a oprócz tego synoptycy zapowiadają też silny wiatr. Temperatura w tym czasie będzie wynosić od 14 do 17 stopni Celsjusza. W drugiej połowie tygodnia pojawią się przejaśnienia, a słupki rtęci uplasują się na wysokości 13-17 kresek.

 

Gdzie nad morzem szukać noclegów? Baza jest naprawdę bogata, sprawdź polecane przez nas miejscowości, zobacz:
Noclegi w Chałupach
Noclegi w Helu
Noclegi w Ustroniu Morskim
Noclegi w Rowach
Noclegi w Świnoujściu

 

Pogoda na 4 tydzień września na Mazurach


W czwartym tygodniu września na Mazurach także trzeba się liczyć ze zmienną pogodą. W dniach 24-26 września nad regionem pojawią się deszczowe chmury, a temperatura sięgnie maksymalnie 16 stopni Celsjusza. Na kolejne dni zapowiadane jest przejaśnienie – opady powinny ustąpić, co niestety nie oznacza wzrostu temperatury. Ta uplasuje się na poziomie 11-15 stopni.

 

Pogoda na 4 tydzień września w górach

 

Pogoda w Beskidach

Beskidy w czwartym tygodniu września okażą się bardzo słonecznym regionem. Według prognoz deszcz może pojawić się tylko jednego dnia – synoptycy przewidują opady na wtorek 25 września. Pozostałe dni mają być od nich wolne. Temperatury w czwartym tygodniu września nie przekroczą 16 stopni Celsjusza.

 

Gdzie warto szukać noclegów w Beskidach? Sprawdź oferty w tych miejscowościach, zobacz:
Noclegi w Szczyrku

Noclegi w Ustroniu

Noclegi w Wiśle

 

Pogoda w Bieszczadach

Pogoda w Bieszczadach raczej nie będzie rozpieszczać. Długoterminowe prognozy przygotowują nas na opady deszczu, które wystąpią pomiędzy 25 a 27 września. Później przez chmury przebije się słońce i podczas ostatniego wrześniowego weekendu będziemy cieszyć się jego promieniami. Temperatura w czwartym tygodniu września nie będzie należała do najwyższych. Termometry wskażą od 9 do 13 stopni Celsjusza.

 

Pogoda w Karkonoszach

Czwarty tydzień września w Karkonoszach może zaskoczyć nas pogodą. Meteorolodzy nie przewidują bowiem opadów deszczu, jedynie zachmurzenie o zróżnicowanym natężeniu. Oprócz tego na turystów czeka też sporo słońca. Niestety, jedynym słabym punktem wrześniowej aury będzie temperatura. Słupki rtęci wskażą od około 8 do 12 stopni.

 

Szukasz noclegów w regionie? Wejdź i zobacz:
Noclegi w Karpaczu
Noclegi w Szklarskiej Porębie

 

Pogoda w Tatrach

W czwartym tygodniu września w Tatrach będzie można liczyć na stabilną pogodę. Według synoptyków nie powinno w tym czasie padać – wyjątek ma stanowić wtorek 25 września. Na ten dzień przewidywane są przelotne opady deszczu. Jakiej temperatury można się spodziewać w tym czasie? Prognozy mówią o 10-14 stopniach Celsjusza, trzeba jednak pamiętać, że na górskich trasach będzie chłodniej.

 

Zobacz prognozę pogody na pozostałe tygodnie września, wejdź:

Pogoda na 1 tydzień września 2018

Pogoda na 2 tydzień września 2018

Pogoda na 3 tydzień września 2018

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. bdcbethebest (Pixabay.com CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również