Pogoda na koniec kwietnia 2018

Zastanawiacie się, jakich warunków atmosferycznych będziemy mogli spodziewać się pod koniec kwietnia? Według synoptyków, temperatura  wyniesie od 6 do 14 kresek powyżej zera. Ponadto, pojawi się sporo opadów deszczu, a na wybrzeżu bałtyckim potowarzyszy nam silniejszy wiatr. Przejrzyjcie pełną pogodę pogody!

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

Pod koniec kwietnia pojawi się tutaj przelotny deszcz, który będzie występował na zmianę z dużym zachmurzeniem i przejaśnieniami. Pomiędzy 26, a 30 kwietnia, opady atmosferyczne potowarzyszą nam przez 3 dni. Termometry odnotują od 12 do 14 kresek powyżej zera.

 

Wybierasz się na Lubelszczyznę? Sprawdź noclegi w kilku miejscach:

Noclegi Lublin

Noclegi Zamość

Noclegi Kazimierz Dolny

 

Pogoda nad morzem

 

W miastach graniczących z Niemcami, pogoda przyniesie na początku zachmurzenie z przejaśnieniami. Później możemy spodziewać się jednodniowego opadu deszczu. W kolejnych dniach, chmury znów przykryją niebo, a ponadto pojawi się silniejszy wiatr. Temometry wskażą od 11 do 13 stopni Celsjusza.

 

Na środkowej części wybrzeża bałtyckiego wystąpi trochę więcej opadów. Deszcz zapowiadany jest 26, 27 oraz 28 kwietnia. Oprócz tego, prognoza zaobfituje także w chmury i słońce. Temperatura wyniesie od 9 do 11 kresek na plusie.

 

Czego możemy spodziewać się w miejscowościach zlokalizowanych we wschodniej części wybrzeża? Zdaniem synoptyków możemy liczyć na co najmniej 2 częściowo słoneczne dni. Nie zabraknie także deszczu, który może popadać pomiędzy 27, a 29 kwietnia. Termometry pokażą od 10 do 12 stopni Celsjusza.

 

Zobacz, co przygotowali dla Ciebie właściciele obiektów w kilku nadmorskich kurortach:

Noclegi Jastarnia

Noclegi Kołobrzeg

Noclegi Władysławowo

 

Pogoda w górach

 

Tatry

 

W tym regionie Polski deszcz może popadać przez co najmniej 4 dni. Opadom atmosferycznym potowarzyszy duże zachmurzenie. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 7, a 9 kreskami powyżej zera.

 

Beskidy

 

Tutaj również zapowiadane są 4 deszczowe dni. Niestety nie skorzystamy ze słońca, ponieważ niebo przykryje gęsta warstwa chmur. Na termometrach odczytamy nie więcej niż 12-13 stopni Celsjusza.

 

Karkonosze

 

Kwietniowa pogoda nie będzie korzystna także dla Karkonoszy. Meteorolodzy przewidują spore zachmurzenie, a także deszcz, który zostanie z nami przez 4 dni. Temperatura wyniesie od 6 do 8 kresek na plusie.

 

Bieszczady

 

27 kwietnia powinno być częściowo słonecznie, lecz w pozostałych dniach prognoza zaobfituje w okresowe opady atmosferyczne w postaci deszczu. Na termometrach zaobserwujemy od 10 do 12 stopni Celsjusza.

 

Jeśli szukasz noclegów w górskich miejscowościach, przejrzyj:

Noclegi Wisła

Noclegi Karpacz

Noclegi Zakopane

 

Zobacz także: Pogoda na wiosnę 2018

 

fot. MAKY_OREL, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również