Pogoda na trzeci tydzień stycznia 2018

Jakiej pogody możemy spodziewać się w trzecim tygodniu stycznia? Wiemy już, że najniższą temperaturę odnotujemy w Zakopanem, natomiast najwyższą w Świnoujściu i w Ustce. Sprawdźcie naszą prognozę!

Pogoda w centralnej części kraju

 

W trzecim tygodniu stycznia w Poznaniu, pogoda na początku przyniesie śnieg lub deszcz, później będzie częściowo słonecznie, a następnie znów pojawią się przelotne opady. W ciągu kolejnych 4 dni, na niebie zaobserwujemy sporo chmur. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 3, a 5 stopniami Celsjusza.

 

W Łodzi 15 stycznia synoptycy zapowiadają przelotne opady, które ustąpią już na drugi dzień, dzięki czemu na niebie zagości trochę słońca. 17 stycznia popada śnieg, natomiast kolejne dni przyniosą raczej pochmurną aurę pogodową. Na termometrach odczytamy od 1 do 5 stopni Celsjusza.

 

W Warszawie, przez 2 pierwsze dni przewidywane są przelotne opady deszczu lub śniegu. W pozostałej części trzeciego tygodnia miesiąca pojawi się co najmniej 4 pochmurne dni. Tylko 19 stycznia będzie częściowo słonecznie. Termometry wskażą od 2 do 4 stopni Celsjusza.

 

Jesli wybierasz się do stolicy, koniecznie przejrzyj imprezy w Warszawie.

 

Pogoda nad morzem

 

W Świnoujściu 15 i 16 stycznia będzie wietrznie. Kolejne dwa dni przyniosą trochę więcej słońca, później jednak pogoda pogorszy się i zacznie padać deszcz, który przejdzie w marznący opad. Terperatura wyniesie od 3 do 6 stopni Celsjusza.

 

W Ustce, przez kilka pierwszych dni również będzie wietrznie i pochmurno. Deszcz spadnie dopiero w okolicy 20 i 21 stycznia. Termometry odnotują od 4 do 6 stopni Celsjusza.

 

W Jastarni także potowarzyszy nam silnejszy wiatr. Zdaniem synoptyków - deszcz spadnie 17 i 21 stycznia, a słońce poświeci 18 stycznia. Na termometrach odczytamy od 4 lub 5 stopni Celsjusza.

 

Zapoznaj się w innymi ofertami:

 

Noclegi Rewal

Noclegi Kołobrzeg

Noclegi Krynica Morska

 

Pogoda w górach

 

W Zakopanem, na początku trzeciego tygodnia miesiąca czekają na nas kilkudniowe opady śniegu. W kolejnych dniach zaobserwujemy jednak liczne zachmurzenia z przejaśnieniami. Temperatura wahać się będzie pomiędzy minus 2, a 3 stopniami Celsjusza na plusie.

 

W Wiśle deszcz, śnieg i lód mogą występować do 18 stycznia. Otatnie dni trzeciego tygodnia miesiąca przyniosą znacznie więcej słońca. Na termometrach odczytamy od 1 do 4 stopni Celsjusza.

 

W trzecim tygodniu miesiąca w Karpaczu wystąpi duże prawdopodobieństwo czterodniowych, przelotnych opadów deszczu lub śniegu. Druga połowa tygodnia obfitować będzie w duże zachmurzenie. Termometry wskażą tutaj od 1 do 4 stopni Celsjusza.

 

Marzy Ci się urlop w górach? Sprawdź oferty w kilku miejscowościach:


Noclegi Ustroń

Noclegi Szczyrk

Noclegi Szczawnica

 

Zobacz także:

 

 

fot. Larisa-K, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również