Imprezy i koncerty w Warszawie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Warszawa Aktualności

Mamy do czynienia z pełnią wiosny, a co za tym idzie, chętnie odwiedzamy takie miejsca, w których można podziwiać piękno otaczającej nas przyrody. Nikogo nie powinno w związku z tym dziwić, że udajemy się na spacer po parkach miejskich, czy ogrodach botanicznych. W przypadku Warszawy, takim niezwykłym miejscem, są bez wątpienia Łazienki Królewskie. To właśnie tu, po 2 latach przerwy, powróciły Koncerty Chopinowskie, które urozmaicają wiosenne spacery.
Planując swój wolny czas, kierujemy się naprawdę rozmaitymi kryteriami. Organizujemy dalsze podróże lub decydujemy się na wypoczynek w swoim własnym mieście. Chyba każdy z nas chce choć przez chwilę odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. A jeśli już o miastach mowa, to czas najwyższy, by poznać miejsca, w których zaznasz ciszy i spokoju w Warszawie.
Zapraszamy do oglądania wystawy prac współczesnego węgierskiego malarza, Győző Somogyiego. Zaprezentowanych zostanie blisko 50 dzieł z dorobku artysty, obejmujących m.in. tematykę historyczną i sakralną. Ekspozycja „Opowieści węgierskie w malarstwie Győző Somogyi” zostanie zaprezentowana w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa - Oddziale Muzeum Łazienki Królewskie  w terminie 1 kwietnia 2022 – 30 czerwca 2022 r.
Sezon letni sprzyja wielu aktywnościom na świeżym powietrzu. Jedną z nich są bez wątpienia wycieczki rowerowe, na które wybieramy się chętnie w gronie rodziny lub znajomych, gdy tylko zrobi się cieplej. By tego typu wycieczka była w pełni udana, warto jest wybrać miejsca wyjątkowe. Poznajcie propozycje dla mieszkańców Warszawy.
Zapraszamy na koncert słynnego brytyjskiego duetu - Disclosure. Zespół wystąpi na żywo w COS Torwar w Warszawie 13 marca 2022 roku.
Jako, że Counting Crows kończą trasę  “The Butter Miracle Tour” w US, ogłosili długo oczekiwany powrót do Europy  z „ Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022 ”. Zapraszamy na koncert 13 marca 2022 r. w Klubie Stodoła w Warszawie.
Zapraszamy na koncert zespołu KORN, który odbędzie się 31 maja w COS Torwar w Warszawie. Jako support wystąpi Fever 333.
Pożegnajmy wspólnie Stary Rok i hucznie wkroczmy w Nowy Rok 2022 ! Zapraszamy Was na niezapomnianą Noc w rytmie najlepszych Hitów ubiegłego roku!!!
Czym są legendy i jakie jest ich przesłanie? Czego w XXI wieku mogą nas nauczyć, kiedy już wszystko zostało dokładnie poznane? Legendy przekazywano od dawien dawna.
POZYTYWNI to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają: Grażyna Wolszczak, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz .

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Warszawie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Warszawie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Warszawie lub okolicy to: Koncert The Show - A Tribute to ABBA w Arenie Ursynów w Warszawie.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej