Imprezy i koncerty w Warszawie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Warszawa Aktualności

Mamy do czynienia z pełnią wiosny, a co za tym idzie, chętnie odwiedzamy takie miejsca, w których można podziwiać piękno otaczającej nas przyrody. Nikogo nie powinno w związku z tym dziwić, że udajemy się na spacer po parkach miejskich, czy ogrodach botanicznych. W przypadku Warszawy, takim niezwykłym miejscem, są bez wątpienia Łazienki Królewskie. To właśnie tu, po 2 latach przerwy, powróciły Koncerty Chopinowskie, które urozmaicają wiosenne spacery.
Planując swój wolny czas, kierujemy się naprawdę rozmaitymi kryteriami. Organizujemy dalsze podróże lub decydujemy się na wypoczynek w swoim własnym mieście. Chyba każdy z nas chce choć przez chwilę odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. A jeśli już o miastach mowa, to czas najwyższy, by poznać miejsca, w których zaznasz ciszy i spokoju w Warszawie.
Sezon letni sprzyja wielu aktywnościom na świeżym powietrzu. Jedną z nich są bez wątpienia wycieczki rowerowe, na które wybieramy się chętnie w gronie rodziny lub znajomych, gdy tylko zrobi się cieplej. By tego typu wycieczka była w pełni udana, warto jest wybrać miejsca wyjątkowe. Poznajcie propozycje dla mieszkańców Warszawy.
Zapraszamy na niezwykłe widowisko ABBA SHOW, które odbędzie się 15 października w Arenie Ursynów w Warszawie. Start o godzinie 19.30.
Planujesz weekend w Warszawie i zastanawiasz się, jak spędzić tam czas, nie wydając jednocześnie zbyt wiele? Stolica obfituje w atrakcje - również te bezpłatne!
Jeżeli planujecie dłuższy wyjazd do stolicy, koniecznie sprawdźcie, w jakich miejscach możecie wykorzystać w Warszawie bon turystyczny!
Powstanie w przeciągu kilku najbliższych lat i pochłonie blisko 180 mln zł. Jak zapowiadają pomysłodawcy, będzie to jeden z najdłuższych mostów, tego typu na świecie. Korzystać będą z niego rowerzyści i piesi. Ten most powstanie w Polsce. Gdzie konkretnie? Mała podpowiedź: połączy bulwary wiślane z Pragą.
Jak zaplanować ferie zimowe 2021 spędzając je w Warszawie? Możliwości jest wiele. Możemy skorzystać z różnorodnych zajęć dla dzieci, zarówno stacjonarnych, jak i tych online, płatnych i bezpłatnych. Wystarczy dobrze poszukać. Ferie w mieście, przecież wcale nie muszą być nudne!
Zamek Królewski w Warszawie pierwotnie był rezydencją książąt mazowieckich, a od XVI wieku siedzibą władz I Rzeczypospolitej: króla i Sejmu - Izby Poselskiej i Senatu. Ta barokowo-klasycystyczna budowla obecnie pełni funkcje muzealne i reprezentacyjne. Jako rekonstrukcja wpisany jest na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.
Każdy turysta, który decyduje się na wakacje w mieście, za punkt honoru stawia sobie spacer po najbardziej znanej ulicy czy deptaku miasta. W końcu od zawsze fascynują nas metropolie, zgiełki i wyjątkowa architektura. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zestawienie najpiękniejszych ulic i deptaków, którymi możesz przespacerować się w Polsce.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!