Imprezy i koncerty w Warszawie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Harenda
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Proxima
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Grizzly Gin Bar
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Nie Powiem

Warszawa Aktualności

Pionierzy metalcoru na koncercie w Polsce!
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Jacoba Sartoriusa. Młody muzyk zagra 6 kwietnia w warszawskiej Progresji!
Caravana Banda to nie tylko chłopaki z trąbami, o nie! To jedna dziewczyna i chłopaki z wielkimi trąbami, gitarą i perkusją oraz niecodzienną ideą muzyczną.
Agencje Go Ahead i PW Events zapraszają na jedyny w Polsce koncert legendy stoner rocka – FU MANCHU! Kalifornijski kwartet wystąpi w warszawskim klubie Pogłos już 13. marca. Zespół odwiedzi stolicę w ramach światowej trasy „Clone of The Universe”.
Sklep ze świątecznymi upominkami, warsztaty tworzenia ozdób choinkowych oraz malowania bombek - w Hali Koszyki przygotowania do świąt ruszyły wraz z początkiem grudnia.
Agencja Go Ahead zaprasza na pierwszy koncert grupy Sleeping With Sirens w Polsce! Zespół zagra 12 maja w warszawskiej Proximie!
Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Lucy Rose! Artystka powróci do Polski po fantastycznym występie na Enea Spring Break 2017 by zagrać 24 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w poznańskiej Meskalinie!
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert NF! Amerykański raper, który w przeciągu kilku tygodniu podbił listy przebojów, zagra 18 kwietnia w warszawskim klubie Niebo!
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Hopsina! Raper wystąpi 26 marca w warszawskiej Progresji!
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Of Mice & Men! Zespół powróci do Polski po czterech latach nieobecności i zagra 11 kwietnia w warszawskiej Proximie!