Imprezy i koncerty w Warszawie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Hydrozagadka
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Proxima

Warszawa Aktualności

Zapraszamy na największe muzyczne wydarzenie w stolicy. Festiwal rozpocznie się 1 czerwca (piątek) i będzie trwał dwa dni.
Lucky Chops, niezwykły kwintet dęty, wraca do Polski!
Dobra wiadomość dla europejskich fanów szwedzkiej grupy Roxette – autor piosenek Per Gessle, wyrusza w trasę po Europie, na której zaprezentuje wspaniałe utwory zespołu. Bilety od 179 PLN w regularnej sprzedaży od 16 marca o godz. 09:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rusza 15 marca o godz. 09:00.
Lodowy klimat południowej części Islandii i piękno skutych lodem krajobrazów w świetle obiektywu – to wszystko już teraz obejrzeć można w Hali Koszyki. Wystawa fotografii Michała Wilczka promująca cykl „Hot&Cold” zagości tu do 10 marca.
Zapraszamy do klubu Chmury na koncert Kirszenbaum i Pianomatyka. Bilety do kupienia bezpośrednio przed imprezą.
TREMONTI – amerykański zespół heavy-metalowy wystąpi w Warszawie!
Po zwycięstwie w Best International Band podczas środowych nagród NME i nominacji do Best International Group w przyszłotygodniowych BRIT AWARDS, trio z Los Angeles, HAIM, jest gotowe na najbardziej wyczekiwaną trasę koncertową tego lata. Koncerty w Wielkiej Brytanii i Irlandii rozpoczną się 10 czerwca w Glasgow w O2 Academy, a zakończą w słynnym londyńskim Alexandra Palace w piątek 15 czerwca. Bilety w sprzedaży od 23 lutego, a przedsprzedaż rozpocznie się 21 lutego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert Bitaminy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołu Fisz Emade Tworzywo.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołu XXANAXX. Artyści zagrają w ramach akustycznej trasy „Ciepło Tour”.