Imprezy i koncerty w Warszawie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Progresja Music Zone
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Iskra
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Centralny Ośrodek Sportu Hala TORWAR

Warszawa Aktualności

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Majid Jordan! Duet zagra 24 marca w warszawskim Niebie!
Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Jezioro Łabędzie , która zostanie wystawiona 2 lutego 2018 roku, o godzinie 19:00, w Hali Torwar w Warszawie. Na scenie zaprezentuje się Rosyjski Balet Klasyczny, pod kierownictwem HASANA USMANOVA.
10 czerwca 2017 roku mija 10 lat od nagrania przez zespół "RAZ, DWA, TRZY” kultowego albumu „RAZ, DWA, TRZY - MŁYNARSKI”.
Bryan Adams wraca do Polski! Kanadyjski rockman wystąpi 5 maja 2018 r. w hali Torwar w Warszawie - będzie to kolejna okazja, by usłyszeć na żywo jego największe hity, na czele z niezniszczalną balladą (Everything I Do) I Do It for You.
Tego jeszcze nie było! Po raz pierwszy na scenie Klubu Harenda odbędzie się koncert poświęcony jednemu z najważniejszych saksofonistów w historii światowego jazzu. Wydarzenie zaplanowano na 22 października, na godzinę 20:00. 
Zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. Dziekanka artystyczna. Fenomen kultury niezależnej 1972-1998 na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Otwarcie wystawy nastąpi 13 października, o godzinie 18:00. Miejscem wydarzenia jest Galeria Salon Akademii.
Zobacz wyjątkowy projekt BOXALITY, którego twórcą jest Agustin Egurrola! To taneczna opowieść o życiu bez ograniczeń. O poszukiwaniu wolności i swojej drogi wykraczającej poza wszystkie granice. Wyjątkowy pomysł, nieoczekiwane rozwiązania sceniczne oraz niesamowita muzyka Andrzeja Smolika, a przede wszystkim TANIEC w wykonaniu najlepszych tancerzy w Polsce to podstawowe atuty tego spektaklu.
W czasach, kiedy amerykańska muzyka ludowa utraciła swoje krwawe korzenie, King Dude stara się oświetlić ciemność seksem, śmiercią, miłością, obłędem w świetle Lucyfera.
Przenieś się w sylwestrową noc do tętniącego zabawą, muzyką i tańcem Las Vegas, gdzie w blasku biżuterii, szeleście kart i szlachetnych tkanin królują gwiazdy, a fortuna toczy się kołem ruletki.
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Khalida! Po 38 występach w USA i suporcie Lorde podczas trasy „Melodrama”, artysta wreszcie pojawi się w Polsce! Khalid zagra 5 lutego w warszawskim Palladium!