Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny. Gdzie się wybrać?

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny. Gdzie się wybrać?

O wyjątkowości Polski chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Po przerwie spowodowanej pandemią, powraca akcja “Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Co prawda, lista miejsc i obiektów zostanie opublikowana w połowie października, ale już teraz możemy być pewni, że będziemy mogli podziwiać piękno naszego kraju wzdłuż i wszerz. Gdzie w związku z tym warto się wybrać?

Jesień sprzyja odkrywaniu wyjątkowych miejsc w Polsce. Ruch turystyczny jest zdecydowanie mniejszy, a bogactwo kolorów sprawia, że popularne miejscowości w górach, jak i kurorty nad morzem wyróżniają się czymś szczególnym. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku polskich miast, które swoim pięknem zachęcają przede wszystkim w takich miejscach, które są chętnie wybierane przez turystów na jesienne spacery.


Jeśli chcesz podróżować i podziwiać piękno naszego kraju i to za całkiem przystępną cenę, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Po dłuższej przerwie powraca akcja “Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”, która jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Będzie można skorzystać z naprawdę korzystnych ofert popularnych atrakcji turystycznych w tych popularnych miejscowościach. Gdyby tego było mało, to akcja będzie zorganizowana aż w dwa jesienne weekendy.


Sprawdź koniecznie: Jesienny city break. TOP 3 wyjątkowe miejsca


Czym tak naprawdę jest akcja “Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”?


Czas pandemii sprawił, że podróżowanie po Polsce w dużym stopniu zostało ograniczone. W związku z tym tego typu akcje, jak “Weekend za pół ceny” zostały całkowicie ograniczone. Dobra wiadomość jest taka, że znów będzie można z niej skorzystać i to już za nieco ponad miesiąc.fot. JamesQube / pixabay.com, CC0

“Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, w trakcie której można skorzystać z naprawdę korzystnych ofert wejść do wielu atrakcji turystycznych w popularnych miejscowościach. Będą to ceny niższe nawet o 50 procent. Cel jest tu jasny i oczywisty - ma ona zachęcić do podróżowania po Polsce i zainteresowania miejscowościami również w sezonie niskim, a takim zazwyczaj jest listopad, w którym wydarzenie jest organizowane.


Zobacz: Co zabrać ze sobą na jesienny wyjazd?


Udział w tego typu akcji można z powodzeniem połączyć z jesiennym city breakiem i zdecydować się na noclegi w Warszawie, pobyt w apartamentach w Krakowie, czy hotele w Sopocie. Każdy wyjazd powinien być w pełni wyjątkowy, jeśli odpowiednio go zaplanujemy!


Kiedy odbędzie się akcja “Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”?


Zgodnie z tym, co zostało wcześniej wspomniane, akcja odbędzie się w listopadzie i będą to aż dwa jesienne weekendy - 18-20 listopada 2022 i 25-27 listopada 2022. Warto podkreślić, że niektórzy partnerzy akcji oferują tego typu “promocje” również poza oficjalną datą trwania akcji.ZAMEK KRZYŻACKI

ZAMEK KRZYŻACKI

Malbork, ul. Starościńska

Zabytki Malbork 9.0
Muzeum Bursztynu

Muzeum Bursztynu

Gdańsk, ul. Targ Węglowy

Muzea Gdańsk 9.2


Oficjalna lista atrakcji turystycznych w Polsce zostanie opublikowana dopiero w połowie października, ale już teraz możemy nastawić się na to, że będą to naprawdę wyjątkowe weekendy - z historią, kulturą i sztuką w roli głównej. Czy trzeba chcieć więcej?


Przypomnijmy, że każdorazowo do akcji przyłącza się kilkuset partnerów z różnych - ale okołoturystycznych - branż. Usługi w promocyjnych cenach obejmują nie tylko noclegi czy zwiedzanie, ale również transport, gastronomię, rekreację czy zabiegi w uzdrowiskach i są oferowane w praktycznie całej Polsce.


Zaplanuj jesienną podróż i wybierz noclegi nad morzem, w górach i nad jeziorami:Apartamenty Poproszę Nad Morze

Apartamenty Poproszę Nad Morze

jg.poprosze@gmail.com, ul. Obrońców Westerplatte

Apartamenty jg.poprosze@gmail.com 10.0
Góralski domek

Góralski domek

Ząb, ul. Szlak Papieski

Kwatery i pokoje Ząb 9.9To jak, widzimy się w popularnych miejscowościach w listopadzie?
Następny artykuł TOP 25 miejsc nad polskim...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej