Roztańczony festiwal w Elblągu

Roztańczony festiwal w Elblągu

To będzie roztańczony weekend w Elblągu! Dzisiaj  rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup, który gromadzi najlepsze pary z Europy i Polski.

Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup rozpoczyna się dzisiaj, a więc 18 października, i potrwa do niedzieli. Na cały nadchodzący weekend Elbląg zamieni się w polską stolicę tańca towarzyskiego.

Podczas imprezy wielbiciele tańca będą mogli obserwować zmagania setek tancerzy także w dwóch rankingowych turniejach Światowej Federacji Tańca Sportowego. Ich popisy na parkiecie oceni międzynarodowa komisja sędziowska.

Na pewno wiele osób czeka także na występ gwiazd - Pauliny Biernat i Stefano Terrazino. Ta para taneczna ma na swoim koncie wiele sukcesów w prestiżowych turniejach w kraju i za granicą. Jednak prawdziwy rozgłos przyniósł tancerzom udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Swoje umiejętności zaprezentują podczas sobotniego pokazu.

Festiwal Tańca Baltic Cup odbędzie się w Hali Centrum Sportowo-Biznesowego. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Prezydent Elbląga.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również