HUNGAROSPA Thermal Hotel

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
HUNGAROSPA Thermal Hotel

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

Magda
6.2
Magda

Byliśmy tam w 2011 roku z malutkim dzieckiem - plus za to ze z terenu hotelo wchodziło się za darmo na teren basenów termalnych. pokój malusi ze ledwo...

Opis obiektu

Ceny pakietów zawierają: nocleg, śniadania, obiado-kolacje w formie szwedzkiego stołu, VAT. Goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać: z basenów hotelowych, z sauny suchej, parowej i infra, szlafroka i z parkingu, z największego kompleksu kąpielowego w Europie: kąpielisko lecznicze, kryta pływalnia, od 1 maja do 30 września kąpielisko odkryte. Bilet wstępu do parku wodnej rozrywki Aqua-Palace (z wyjątkiem dniu wyjazdu!).
Hungarospa Thermal Hotel *** superior mieści się w spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do kompleksu wypoczynkowego. Klienci mogą korzystać z kąpieli termalnych, plaży, baseny i kompleksu wypoczynkowego Aqua-Palace.   Hotel posiada 105 dwuosobowych, klimatyzowanych pokoi,   3 apartamenty, 6 pokoi 3-osobowych oraz 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych ruchowo. W pokojach znajduje się telefon, mini-barek, kolorowy telewizor i sejf. Goście mogą korzystać z 3 krytych i jednego otwartego basenu z wodami leczniczymi i sauny. Dzięki naszym certyfikowanym wodom termalnym ponad 40 terapii medycznych może wpływać leczniczo na następujące schorzenia: chroniczne zapalenie stawów, zwyrodnienie stawów, zapalne schorzenia kręgosłupa, chroniczna neuropatia, nerwobóle, paraliże związane z chrobą Heinego-Mediny, udar, operacje mózgu lub inne schorzenia, chroniczny ból mięśni, leczenie urazów sportowych i innych, złamania kości, różnego rodzaju miażdżyce, chroniczne schorzenia ginekologiczne, bezpłodność i chroniczne choroby skóry.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej