Wyniki badania Gemius/PBI za maj 2018

Poniżej prezentujemy najnowsze wyniki badania Gemius/PBI w kategorii turystyka (maj 2018).


Liczba internautów w Polsce w maju 2018 wynosiła 27 mln, z czego z internetu na komputerach osobistych i laptopach korzystało 23 mln użytkowników, a na urządzeniach mobilnych 22 mln.


W kategorii turystyka w maju 2018 odnotowano 15 mln użytkowników, którzy wygenerowali 337 mln odsłon. Statystyki pokazują dane dla poszczególnych portali i serwisów turystycznych.


Wyniki badań po raz kolejny potwierdzają, że Nocowanie.pl jest liderem wśród polskich portali noclegowych.


•    Liczba realnych użytkowników portalu w maju 2018 wynosiła ponad 2,4 mln (2 481 888), wzrosła o 6% w stosunku do poprzedniego miesiąca. To również o 22% więcej niż w maju ubiegłego roku.


•    Liczba użytkowników korzystających z portalu za pomocą urządzeń mobilnych ciągle wzrasta, w maju było to 1,2 mln, a na komputerach i laptopach odnotowano 1,4 mln użytkowników.



•    Liczba odsłon portalu przekroczyła w maju 2018 roku 32 mln (32 600 969) to wzrost o 8% z miesiąca na miesiąc. Oznacza to również 24% wzrost w stosunku do maja roku ubiegłego.

 


Powyższe liczby po raz kolejny potwierdzają, że portal Nocowanie.pl jest niekwestionowanym liderem wśród polskich portali turystycznych.

 

 

Przedstawione dane dotyczą badania Megapanel PBI/Gemius z maja 2017 i 2018

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również