10 festiwali muzycznych w Polsce, na które warto się wybrać w 2021 roku

10 festiwali muzycznych w Polsce, na które warto się wybrać w 2021 roku

Festiwale muzyczne w Polsce cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W końcu to jedna z najlepszych okazji do tego, by na żywo posłuchać gwiazd światowej sceny muzycznej, przeżyć niesamowitą przygodę i poznać nowych ludzi. Ze względu na tegoroczną epidemię koronawirusa najważniejsze wydarzenia zostały odwołane – organizatorzy zapowiedzieli jednak powrót w 2021 roku. Czy coś już wiadomo o planowanych edycjach? Sprawdziliśmy to!

Jeżeli przez koronawirusa nie wzięliście udziału w swoim ulubionym festiwalu, w roku 2021 są na to większe szanse. Większość zakupionych biletów i karnetów zachowuje swoją ważność, organizatorzy zachęcali bowiem do tego, by ich nie zwracać, ale wykorzystać podczas następnej edycji.


Impact Festival 2021


Impact Festiwal to wydarzenie, na które czekają fani mocnych brzmień. W roku 2020 miał się odbyć 2 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi, a jako headlinera zapowiedziano KORN. Oprócz zespołu na łódzkiej scenie mieli pojawić się także Bring Me The Horizon, Skillet, Of Mice & Men, Royal Republic oraz The Last Internationale. Na kilka dni przed planowanym wydarzeniem festiwal odwołano. Fani mieli między innymi możliwość wymienienia biletów na solowy koncert grupy KORN, który odbędzie się pod koniec maja 2022 w Warszawie.

W tej chwili organizator nie podaje informacji o tegorocznej edycji. Kiedy taka się pojawi, na pewno ją podamy.

 

 • Gdzie? Łódź, Atlas Arena
 • Kiedy? brak informacji
 • Bilety: brak informacji

Zobacz noclegi w Łodzi:
Apartamenty na Piotrkowskiej

Apartamenty na Piotrkowskiej

Łódz, ul. Piotrkowska

Apartamenty 9.3
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi

Łódź, ul. Ludwika Zamenhofa

Hostele 8.8
Noclegi Elan

Noclegi Elan

Łódź, ul. Piłsudskiego

Kwatery i pokoje 6.8

Orange Warsaw Festival 2021


Popularny Orange Warsaw Festival drugi rok z rzędu został odwołany! Organizatorzy poinformowali, że kolejna edycja została zaplanowana na 3-4 czerwca 2022 roku. Jak czytamy w oświadczeniu:

 

 

To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji. Ale przede wszystkim bez Was – fanów Orange Warsaw Festival. Ta sytuacja jest zła, przygnębiająca i bardzo dla nas frustrująca, ale już widać światło w tunelu! Wraz z postępującym procesem szczepień zaczynamy pracę nad edycją 2022! Zostańcie z nami. Jeżeli możecie, zachowajcie swoje bilety.

 

 

Zakupiopne bilety zachowują ważność na kolejny rok!

 • Gdzie? Warszawa, Tor Wyścigów Konnych Służewiec
 • Kiedy? 3 – 4 czerwca 2022
 • Bilety: od 309 zł

 

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival 2021


Festiwal Wschód Kultury to jeden z festiwali, który w 2021 roku  się odbędzie! Zapraszamy więc do Lublina w dniach
24-27 czerwca.

 

 

W czasie trwania Innych Brzmień Lublin stanie się prawdziwą stolicą muzyki i miejscem spotkania różnych gatunków, stylów i harmonii. To tu gwiazdy światowej alternatywy dzielą scenę z młodymi talentami zza wschodniej granicy, a mistrzowie i prekursorzy kluczowych dla rozwoju muzyki gatunków spotykają się z pionierami nowych nisz i poszukiwaczami oryginalnych brzmień. Wszystko to wpływa na unikalną tożsamość wydarzenia i jego jedyny w swoim rodzaju klimat. Festiwal Wschód Kultury - Inne Brzmienia prezentuje najoryginalniejszych twórców i nurty w światowej muzyce. Stawia na wysoką jakość artystyczną i unikalność. Nieustannie poszukuje pierwiastka sprawiającego, że artyści stają się zjawiskami, a brzmienia – dźwiękową rewolucją - czytamy w komunikacie prasowym.

 

 

 • Gdzie? Lublin
 • Kiedy? 24-27 czerwca 2021
 • Bilety: impreza bezpłatna


Zobacz noclegi w Lublinie:

Grand Apartament

Grand Apartament

Lublin, ul. Nadstawna

Apartamenty 9.9
Akceptujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym
Hostel Królewska

Hostel Królewska

Lublin, ul. Królewska

Hostele 8.5
Akceptujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym
Noclegi Północna

Noclegi Północna

Lublin, ul. Zbożowa

Kwatery i pokoje 8.6

 

Open’er Festival 2021


Mimo wielkich nadziei, Open’er Festival 2021 został odwołany. Organizatorzy zapraszają na przyszły rok i przekonują, że warto będzie czekać na tę edycję. Tym bardziej, że zakupione bilety zachowują ważność, a poza tym cały czas trwa sprzedaż nowych karnetów.

 

 

Chcemy, aby powrót na Open’era był doświadczeniem pełnym. Żeby to był czas wypełniony muzyką, kulturą, sztuką, rozrywką i zabawą w miejscu, formule i przestrzeni, które dobrze znacie. W skali i o sile, którą wspólnie zbudowaliśmy przez ostatnie 20 lat. Proces wychodzenia z pandemii postępuje, szczepienia trwają, ale niestety z oczywistych powodów, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych, braku planu na najbliższe miesiące i obowiązujących restrykcji – początek lipca w Polsce to nie jest jeszcze czas, kiedy będziemy w stanie zorganizować Open’er Festival – czytamy w informacji prasowej przesłanej do mediów.

 

 

 • Gdzie? Lotnisko Gdynia-Kosakowo
 • Kiedy? 29 czerwca - 2 lipca 2022
 • Bilety: od 315 zł

Kazimiernikejszyn 2021


Do Kazimierza Dolnego powraca festiwal bez spiny! Kazimiernikejszyn z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników oraz gwiazdy największego formatu!

Kto pojawi się na festiwalowej scenie? Swój udział potwierdzili: Kasia Nosowska, Bass Astral & Igo, Natalia Przybysz, Łąki Łan, Mrozu, Król, Leszek Możdżer, Kwiat Jabłoni oraz Baranovski. Przed nami kolejne odsłony line-upu, na które czekamy z niecierpliwością!

 • Gdzie? Kazimierz Dolny, kamieniołomy
 • Kiedy? 14-18 lipca 2021
 • Bilety: od 130 zł

Zobacz noclegi w Kazimierzu Dolnym:
Willa Izabela

Willa Izabela

Kazimierz Dolny, ul. Lubelska

Pensjonaty 9.9
Pokoje w Centrum Podgórna

Pokoje w Centrum Podgórna

Kazimierz Dolny, ul. Podgórna

Kwatery i pokoje 9.3

 

Audioriver Festival 2021


Przed nami 15. edycja imprezy Audioriver Festival! W tym roku organizatorzy i uczestnicy nie mogli świętować jubileuszu, ale już wiemy, że w 2021 r. będzie to możliwe! Audioriver odbędzie się w ostatni pełny weekend lipca. Jak zwykle plaża nad Wisłą stanie się sceną fantastycznych koncertów. Organizatorzy informują, że planują powtórzyć obiecany line-up. W 2020 r. mieli wystąpić Orbital, BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame, Paula Temple b2b SNTS, Spor i VTSS.

Na razie potwierdzonymi artystami są jednak Baasch, BICEP live, Gorgon City, Len Faki, Mathame, Paula Temple b2b SNTS oraz The High Contrast Band. Bilety są już w sprzedaży.

 

 • Gdzie? Płock, plaża nad Wisłą
 • Kiedy? 23-25 lipca 2021
 • Bilety: od 260 zł

Zobacz noclegi w Płocku:
Pokoje Gościnne Na Brzegu

Pokoje Gościnne Na Brzegu

Płock, ul. ul. Nadwiślańska

Kwatery i pokoje 9.7
Akceptujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym

Pol’and’Rock Festival 2021


Pol’and’Rock Festival nie został odwołany, odbył się jednak online pod hasłem Najpiękniejszej Domówki Świata. Wszyscy fani festiwalu liczą jednak na to, że w roku 2021 przyjadą do Kostrzyna nad Odrą, by osobiście wysłuchać koncertów na żywo. Jest już nawet data nowej edycji, która będzie miała miejsce w ostatnich dniach lipca.

Swoje występy na Pol’and’Rock Festival 2021 potwierdzają już pierwsi artyści. Będą to między innymi Dropkick Murphys, Rise of the Northstar, The Exploited, Raz Dwa Trzy, ØRGANEK, Pidżama Porno, Black River, Saint City Orchestra czy Death Angel.

 

 • Gdzie? Lotniska Makowice - Płoty
 • Kiedy? 29-31 lipca 2021
 • Bilety: impreza bezpłatna


Zobacz: Pol'and'Rock Festival, dawny Przystanek Woodstock zmienia lokalizację!

 

OFF Festival 2021


Podczas tego festiwalu masz szansę odkryć nowe, fascynujące dźwięki i zobaczyć gwiazdy światowej sceny alternatywnej oraz rodzimych artystów. Impreza to odpowiedź na potrzeby poszukiwaczy interesujących, nieoczywistych połączeń. To właśnie na OFF Festivalu Zbigniew Wodecki po raz pierwszy zagrał pełny koncert z Mitch & Mich. Na katowickim festiwalu pojawiali się też między innymi Charlotte Gainsbourgh czy The Smashing Pumpkins.

 

W roku 2020 uczestnicy OFF Fesivalu musieli zostać w domu, zakupione wejściówki zachowują jednak ważność na kolejną edycję, która odbędzie się w Katowicach w dniach 6-8 sierpnia 20201. Publiczność będzie miała okazję wziąć udział w koncertach takich artystów jak Caribou, Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson oraz DJ Python.

 

 • Gdzie? Katowice, Dolina Trzech Stawów
 • Kiedy? 6-8 sierpnia 2021
 • Bilety: od 369 zł

Zobacz noclegi w Katowicach:
Apartament Centrum

Apartament Centrum

Katowice, ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej

Apartamenty 10.0
HOSTEL RYNEK 7

HOSTEL RYNEK 7

Katowice, ul. Rynek

Hostele 8.3
Hostel Podkowa

Hostel Podkowa

Katowice, ul. Gnieźnieńska

Noclegi pracownicze


Cieszanów Rock Festiwal 2021


Cieszanów na Roztoczu jest doskonale znany fanom rockowych brzmień. Dość wspomnieć, że każda edycja gromadzi 20-tysięczną rzeszę publiczności nie tylko z Polski, ale również Czech, Słowacji, Ukrainy czy Niemiec. Do tej pory na festiwalowej scenie można było zobaczyć największe polskie gwiazdy oraz zagraniczne grupy.

 

Tegoroczny line-up usatysfakcjonuje wszystkich, którzy długo czekali na powrót festiwali. Swoje koncerty w Cieszanowie potwierdzili:  Kazik, Kwiat Jabłoni, Big Cyc, Jelonek, Dr Misio, Farben Lehre, Hańba!, The Analogs, Tabu, Zenek Kupatasa, Lej Mi Pół, Boleo & Follow The Riddim, Pull The Wire, Łydka Grubasa i Psy Wojny!

 • Gdzie? Cieszanów, teren przy kąpielisku Wędrowiec
 • Kiedy? 19-21 sierpnia 2021
 • Bilety: od 210 zł

 

Zobacz noclegi w Cieszanowie i okolicy:

Domek letniskowy U KAZIKA

Domek letniskowy U KAZIKA

Obsza Borowiec, ul. Borowiec

Domki 10.0
Domki nad Tanwią

Domki nad Tanwią

Susiec, ul. Huta Szumy

Domki 9.9
Akceptujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym

 

Kraków Live Festival 2021


Wydarzenie to przyciąga do Krakowa fanów dobrej muzyki. Już trzy lata po pierwszej edycji festiwal otrzymał nominację do prestiżowej nagrody UK Festival Awards. Również Kraków Live Festival został odwołany w związku z pandemią. Organizatorzy przedstawili jednak nową datę tego ważnego wydarzenia – 20-21 sierpnia 2021. Z niecierpliwością czekamy na line-up!

 

 

Zobacz noclegi w Krakowie:

Lupolo Apartments

Lupolo Apartments

Kraków, ul. Skwerowa

Apartamenty 9.8
Akceptujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym
Trzy Kafki Hostel Privates

Trzy Kafki Hostel Privates

Kraków, ul. Straszewskiego

Hostele 8.5
Akceptujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym

 

Następny artykuł Tak możesz wydłużyć urlop!...

Komentarze (12)

5 miesięcy temu
A gdzie Woodstock?

Nocowanie.Pl

5 miesięcy temu
Kilka lat temu Woodstock zmienił nazwę na Pol’and’Rock Festival :)
Jeszcze nasz festiwal Rum Love Festiwal.

Człowiek

Mowa o festiwalach muzycznych. Disco polo szukaj gdzie indziej.

Ludź

widziałeś tytuł?? tam jest "10 festiwali MUZYCZNYCH w Polsce, na które warto się wybrać w 2020 roku"

LIY

A o festiwalach disco polo to co ?dyskryminacja czy to co wyzej reklama za kase >

Yeet

disco polo to g[...]o wiec nie dali festiwali z tym
Cieszanów Rock Festiwal planuję już od kilku edycji. Może w tym roku w końcu się uda :D

Iwona

zdecydowanie brakuje w tym zestawieniu Festiwalu Co jest Grane 14-15 czerwca m.in. O.S.T.R., DARIA ZAWIAŁOW, PAWEŁ DOMAGAŁA, WAGLEWSKI FISZ EMADE, LAO CHE, RASMENTALISM, BARANOVSKI, TĘSKNO, ŁĄKI ŁAN, MAZOLEWSKI/PORTER, MELA KOTELUK, SMOLIK//KEV FOX, RALPH KAMIŃSKI, EABS, NOVIKA, MERY SPOLSKY- [link wymoderowno]

A Xyz

Ja wole w domu posłuchać muzyki.

JAK

JA TEŻ LUBIE MUZYK
Ja wyjeżdzam co roku na festiwale z Party Camp, jest mega :)

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej