Blisko 3,5 mln użytkowników w lipcu

Nocowanie.pl nieustannie w czołówce serwisów noclegowych

W lipcu z Internetu korzystało 26,5 mln Polaków (12,9 mln kobiet i 13,6 mln mężczyzn). Wygenerowali oni łącznie 53,4 mld odsłon, a czas, jaki spędzali średnio dziennie w sieci wyniósł w tym miesiącu 2 godz. 25 min.

W sezonie wakacyjnym Polacy wykazywali duże zainteresowanie tematyką turystyczną.  Wszyscy internauci odwiedzający strony o tej tematyce stanowili ponad 15 mln użytkowników.

Wśród polskich portali turystycznych zauważyć można duże spadki w porównaniu do lipca roku ubiegłego, tylko Nocowanie.pl zwiększyło liczbę realnych użytkowników o 17% ( 2016 rok – 2 950 362 użytkowników).

Zestawienie Gemius Megapanel za lipiec 2017 w Kategorii Turystyka potwierdza fakt, iż Nocowanie.pl jest wiodącym polskim serwisem turystycznym. Serwis utrzymał wysoką oglądalność, odnotowując ruch na poziomie  3 446 293  realnych użytkowników miesięcznie.
Wyniki to dowód na to, iż oferta doceniana jest zarówno przez klientów, jak i turystów szukający najlepszych noclegów.

Nocowanie.pl umacnia pozycję lidera wśród polskich portali turystycznych. Jak wskazują wyniki Gemiusa grupa zanotowała  wysoką ilość odsłon przypadających na jednego użytkownika (56 445 449) . Wyniki te plasują serwis w ścisłej czołówce. To również motywacja do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy nad rozwojem serwisu.

 

Dane dotyczące liczby użytkowników, odsłon i czasu pochodzą z badania Megapanel PBI/Gemius z lipca 2017.

Autor: Kamila Miciuła


 

Komentarze (2)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

rok temu
Bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa i oczywiście cieszymy się, że jest Pani z nami!

Maciejewska Hotel Robotniczy

rok temu
Moje gratulacje!Cieszę się że jestem u Państwa ze swoją ofertą.Państwa sukces to także mój sukces.Wszystkiego dobrego na następne lata,pozdrawiam Maciejewska Hotel Robotniczy z Wrocławia
rok temu
Bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa i oczywiście cieszymy się, że jest Pani z nami!

Zobacz również