Kontakt dla mediów

Nocowanie.pl Sp. z o. o.
ul. Ligonia 1, 20-805 Lublin
tel.: 516 206 845
e-mail: marketing@nocowanie.pl

Materiały do pobrania

zestaw logotypów Nocowanie.pl
Certyfikat Sprawdzony Obiekt
nagroda specjalna Nocowanie.pl
spot reklamowy Nocowanie.pl w telewizji
spot reklamowy Nocowanie.pl w radiu

Materiały dla prasy

Nocowanie.pl na konferencji Biznes w Turystyce we Władysławowie

2018-03-13

Blisko 150 właścicieli obiektów wzięło udział w konferencji „Biznes w Turystyce” organizowanej na początku marca we Władysławowie.

Nocowanie.pl na 27. Targach Gastro-Hotel w Kołobrzegu

2018-03-08

7  marca rozpoczęły się Targi Gastro-Hotel, które trwają do piątku 9  marca. Wydarzenie zaliczane jest do najważniejszych w branży. Gości na nich również ekipa Nocowanie.pl. Zachęcamy wszystkich do spotkania z przedstawicielami naszego portalu!

Gdzie Polacy spędzili ferie zimowe 2018? - Raport Nocowanie.pl

2018-03-01

Ferie zimowe za nami. W tym roku trwały od 15 stycznia do 25 lutego. Przyjrzeliśmy się preferencjom turystycznym w tym okresie.

Polacy chętnie odwiedzają Dolny Śląsk. Region w czołówce turystycznych kierunków

2018-02-27

W 2017 roku województwo dolnośląskie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem turystów. Region znalazł się na czwartej pozycji w Polsce. Osoby, które poszukiwały noclegów na Dolnym Śląsku za pośrednictwem Nocowanie.pl , pytały o nie nawet dwa razy częściej niż w roku poprzednim!

Kiedy Polacy zaczynają planować urlopy i wyjazdy?

2018-02-22

Sprawdziliśmy zachowania użytkowników serwisu Nocowanie.pl. Dokładnie przyjrzeliśmy się, kiedy zaczynają myśleć o planowaniu wyjazdów i poszukiwaniach noclegu.

Nocowanie zaczyna rok 2018 ze wzrostem

2018-02-21

Serwis noclegowy Nocowanie.pl stabilnie od kilkunastu lat utrzymuje się w czołówce portali turystycznych.

Małopolskie interesuje turystów najbardziej

2018-01-29

Województwo małopolskie cieszy się największym zainteresowaniem turystów, którzy szukają noclegów za pośrednictwem Nocowanie.pl . W roku 2017 wysłali oni grubo ponad milion zapytań do obiektów noclegowych. W porównaniu z rokiem poprzednim, zainteresowanie noclegami właśnie w tej części kraju wzrosło dwukrotnie.

Biznes w turystyce - konferencja Nocowanie.pl

2018-01-16

Nocowanie.pl , serwis noclegowy nr 1 w Polsce, współorganizuje konferencję „Biznes w turystyce”, która dedykowana jest branży turystycznej – szczególnie właścicielom obiektów noclegowych. Dla obu stron to jedyna w swoim rodzaju możliwość bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń oraz znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia działalności w specyficznym sektorze biznesu, jakim jest turystyka.

Rusza zimowa kampania radiowa

2018-01-15

Komunikaty: Udanych ferii zimowych życzy - właściciel serwisu z noclegami w Polsce Nocowanie.pl będzie można usłyszeć w kilkunastu stacjach radiowych w Polsce.

Rekordowy rok dla Nocowanie.pl!

2018-01-12

Rok 2017 można zaliczyć do rekordowych w kontekście turystyki krajowej. Liczba zapytań o noclegi w Polsce przekroczyła o 45% ubiegłoroczne wyniki.

Kto odwiedza serwis noclegowy Nocowanie.pl?

2017-12-21

Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się i sprawdzić kim są internauci planujący wyjazdy i podróże oraz szukający noclegów w kraju. Ponad połowa z nich to kobiety, a najwięcej użytkowników mieszka w województwie mazowieckim.

Nocowanie.pl doda wirtualne spacery po obiektach noclegowych

2017-12-19

Serwis Nocowanie.pl wprowadza do swojej oferty zupełnie nową usługę! Są to wirtualne spacery , które umożliwią użytkownikom zwiedzanie obiektów noclegowych jeszcze przed rezerwacją. Turysta będzie mógł wcześniej obejrzeć pokój, który zamierza wynająć na noc, weekend czy dłuższy urlop.

Nocowanie.pl wspiera Szlachetną Paczkę

2017-12-12

Los potrzebujących nie jest obcy pracownikom serwisu Nocowanie.pl.

Wysoki wskaźnik NPS dla marki Nocowanie.pl

2017-11-20

Firma Nocowanie.pl w listopadzie bieżącego roku przeprowadziła badanie sprawdzające stopień zadowolenia swoich klientów oraz zbierające ich opinie i recenzje na temat produktów i usług spółki. Badanie umożliwiło także identyfikację mocnych i słabych stron świadczonych usług. Poniżej zaprezentowane zostały najważniejsze wyniki oraz wskaźniki.

Sylwester w górach - Czy znajdziesz jeszcze wolne miejsca?

2017-11-13

Sylwester w górach to bardzo popularna forma świętowania Nowego Roku, dlatego noclegów jest już coraz mniej, a znalezienie odpowiedniego miejsca wymaga wiele czasu i dużo cierpliwości.

Prowizja czy abonament - co warto wybrać?

2017-10-27

Szukasz możliwości reklamowych w serwisie rezerwacyjnym? Zastanawiasz się, co wybrać? Prowizję od rezerwacji czy stały abonament? Sprawdź poniżej!

Jaki powinien być idealny obiekt noclegowy?

2017-10-20

Serwis internetowy Nocowanie.pl na podstawie sugestii turystów zamieszczonych na stronie w 2017 roku stworzył zbiór cech idealnego obiektu noclegowego. Wyniki poniżej.

Nocowanie.pl - lider wśród polskich portali turystycznych

2017-10-17

Nocowanie.pl od wielu lat zajmuje pozycję lidera pośród polskich portali noclegowych. To efekt pracy, jaką marka włożyła w budowanie aktywnej społeczności turystów i właścicieli obiektów noclegowych w kraju i za granicą. Wysiłki zaowocowały dużą rozpoznawalnością wśród osób poszukujących noclegów za pośrednictwem internetu. Oznacza to przede wszystkim korzyści dla klientów, którzy na portalu Nocowanie.pl przedstawiają oferty swoich obiektów, ponieważ docierają one do kilku milionów odbiorców.

Jakie miejsca w Polsce wybieramy jesienią?

2017-10-06

Jesienią Polacy chętnie wybierają południe kraju. Wrzesień i październik to wymarzona pora na górskie wędrówki. Występują również zwolennicy dużych aglomeracji miejskich, gdzie nawet pogoda nie przeszkodzi w podziwianiu zabytków i lokalnych atrakcji.

Archiwum

Nocowanie.pl stabilnie w czołówce serwisów noclegowych

2017-09-08

Nocowanie.pl stabilnie utrzymuje się w czołówce serwisów turystycznych z ofert noclegową.

Gdzie Polacy spędzili wakacje 2017? - Raport Nocowanie.pl

2017-09-01

Przyjrzeliśmy się preferencjom turystycznym Polaków. Dokładnej analizie poddaliśmy okres wakacyjny i miejsca destynacji urlopowych.

Lubelskie chętnie wybierane przez turystów!

2017-09-01

Lubelskie cieszy się coraz większą popularnością, w sezonie wakacyjnym (czerwiec-sierpień 2017) region znalazł się na szóstej pozycji w całym kraju. W okresie styczeń-sierpień 2017 serwis Nocowanie.pl odnotował ponad dwukrotnie więcej zapytań o noclegi w województwie lubelskim w porównaniu do roku ubiegłego.

Wykorzystanie turystycznych obiektów noclegowych w I półroczu 2017

2017-08-23

W pierwszym półroczu 2017 roku w porównaniu do 2016, widoczny był wzrost ogólnej liczby turystów korzystających z noclegów. Wzrost liczby zapytań o noclegi przekroczył 90%.

Polski turysta w sieci

2017-08-17

Kobieta w średnim wieku to typowy turysta szukający informacji i noclegu w sieci.

Blisko 3,5 mln użytkowników w lipcu

2017-08-09

Nocowanie.pl nieustannie w czołówce serwisów noclegowych

Gdzie Polacy wyjeżdżali na wakacje w lipcu 2017?

2017-08-07

Połowa wakacji za nami! Już teraz możemy stwierdzić, że tegoroczny letni sezon turystyczny będzie należał do udanych. Polska znajduje się wśród najpopularniejszych kierunków letnich podróży rodaków.  Sprawdź, jakie miejscowości były najczęściej i najchętniej odwiedzane przez internautów w lipcu.

Nocowanie.pl liderem wśród polskich portali turystycznych na portalu Facebook

2017-07-28

W lipcu br. liczba Fanów na oficjalnym Fanpage’u Nocowanie.pl przekroczyła 100 000 . Tym samym firma pozostaje numerem 1 na portalu Facebook w kategorii polskich portali noclegowych. Przez 12 lat marka zbudowała bardzo aktywną i największą społeczność wśród turystów i właścicieli obiektów noclegowych w kraju, co widać między innymi poprzez liczbę osób lubiących stronę.

Jak podróżują Polacy? Charakterystyka krajowych podróży

2017-07-13

Polacy coraz bardziej zaczynają doceniać podróże, szczególnie w kraju. Czy wreszcie doceniamy starą prawdę, że wszędzie dobrze, ale w Polsce najlepiej? Rodacy wybierają podróże w kraju ze względu na większe bezpieczeństwo oraz walory estetyczne, bo przecież Polska jest piękna!

Uwaga na oszustów noclegowych!

2017-07-10

Każdego roku, zwłaszcza w sezonie, odnotowujemy w sieci wzmożoną aktywność oszustów. Coraz częściej zdarza się, że oszuści tworzą strony internetowe nieistniejących obiektów noclegowych i zamieszczają na nich fałszywe zdjęcia albo... Oferują noclegi w istniejących pensjonatach, kwaterach czy pokojach, tylko robią to bez wiedzy ich właścicieli i podają swoje telefony.

Najpopularniejsze miejsca w Polsce wg Nocowanie.pl

2017-07-05

Są nie tylko popularne, ale i najczęściej wyszukiwane - poznaj lokalizacje na wakacje, które uwielbiają użytkownicy serwisu Nocowanie.pl

Nocowanie.pl w czołówce serwisów noclegowych

2017-06-09

Grupa Nocowanie.pl umacnia pozycję lidera wśród polskich portali turystycznych.

Wiosenno-letnie porównanie cen noclegów w Polsce

2017-05-25

Gdzie najlepiej pojechać na urlop, a jakich miejsc unikać, żeby nie nadwyrężyć budżetu? Z myślą o wypoczywających, Nocowanie.pl przygotowało porównanie cen wiosenno-letnich kierunków turystycznych w Polsce.

Ruszyła letnia kampania Nocowanie.pl

2017-05-18

Zdjęcia z najciekawszych miejscowości turystycznych wraz z komunikatem Sponsorem programu jest właściciel portalu Nocowanie.pl. Nocowanie.pl miejsca noclegowe w Polsce – pojawiły się w telewizji. Oznacza to, że trwa właśnie kampania promocyjna serwisu Nocowanie.pl .

Nocowanie.pl ponownie deklasuje konkurencję!

2017-02-03

Według najnowszych danych Gemius za grudzień 2016 polskie serwisy noclegowe notują spadki oglądalności. Wyjątkiem jest Nocowanie.pl, którego zasięg rośnie z roku na rok.

Ruszyła zimowa kampania Nocowanie.pl!

2017-01-12

Sponsorem programu jest właściciel portalu Nocowanie.pl. Nocowanie.pl miejsca noclegowe w Polsce – komunikat takiej treści, poprzedzony zdjęciami z najciekawszych miejscowości turystycznych, niedawno pojawił się w telewizji i radiu. Aby go usłyszeć, wystarczy włączyć odbiornik. Trwa kampania promocyjna serwisu Nocowanie.pl .

Nagroda Specjalna Nocowanie.pl

2016-08-10

Opinie to bardzo ważny aspekt w tworzeniu wizerunku obiektu, dlatego serwis Nocowanie.pl postanowił wprowadzić program wyróżniający oferty posiadające pozytywne opinie od turystów. Portal pragnie docenić bardzo wysoki standard usług, jaki zapewniają turystom właściciele pozytywnie ocenianych noclegów.

TRAVELO.COM - Nowy Serwis Rezerwacyjny

2016-06-30

W czerwcu 2016 Nocowanie.pl uruchomiło nowy serwis internetowy www.travelo.com .

Przejęcie udziałów Nocowanie.pl przez Grupę Wirtualna Polska

2016-06-07

Grupa Wirtualna Polska  w dniu 7 czerwca 2016 r. przejęła 75% udziałów nocowanie.pl. To już kolejna inwestycja Grupy WP w branżę turystyczną, ponieważ w grudniu 2015 r. dokonała zakupu spółki Enovatis posiadającej w swoim portfolio serwisy takie jak Wakacje.pl, Easygo.pl i Wypoczynek.pl.

Połączenie spółek Grupy Nocowanie.pl

2016-05-11

W dniu 11.05.2016 r. spółka Extramedia Sp. z o.o. połączyła się ze spółkami: Nocowanie.pl Extramedia Sp. z o.o. Sp. K. (właściciel serwisu nocowanie.pl) oraz ePensjonat Sp. z o.o. tworząc spółkę Nocowanie.pl Sp. z o.o. W wyniku połączenia zmianie uległy dane spółki.

Nocowanie.pl zdeklasowało konkurencję!

2015-11-05

Grupa Nocowanie.pl umacnia pozycję lidera wśród polskich portali turystycznych. Jasno wskazują to wyniki Gemius Megapanel za wrzesień 2015 (Kategoria Turystyka), które plasują serwis w ścisłej czołówce. Grupa zanotowała też wysoką ilość odsłon przypadających na jednego użytkownika.

Nocowanie.pl wśród najlepszych polskich portali turystycznych

2015-09-04

Grupa Nocowanie.pl po raz kolejny znalazła się wśród najlepszych polskich portali turystycznych! Według zestawienia Gemius Megapanel za lipiec 2015, Grupa Nocowanie.pl znalazła się na wysokiej czwartej pozycji, a także zanotowała większy zasięg wśród internautów, który przełożył się również na ruch na stronie.

Grupa Nocowanie.pl umacnia swoją pozycję!

2015-01-19

Grupa Nocowanie.pl stale umacnia wiodącą pozycję wśród polskich serwisów turystycznych, co potwierdzają badania Gemius Megapanel za listopad 2014. Według najnowszego zestawienia Grupa Nocowanie.pl utrzymała wysoką szóstą lokatę i zanotowała znaczny wzrost odsłon, przypadających na jednego użytkownika.

Certyfikat „Sprawdzony Obiekt 2013” gwarancją noclegu

2013-08-01

Ponad 1000 obiektów noclegowych w całej Polsce zdobyło najwyższy stopień wiarygodności w trwającej od początku sezonu letniego akcji prowadzonej przez serwis Nocowanie.pl. Otrzymali oni indywidualnie przygotowany certyfikat „SPRAWDZONY OBIEKT 2013.”

Grupa Nocowanie.pl niekwestionowanym liderem!

2013-07-23

Grupa Nocowanie.pl potwierdza wiodącą pozycję wśród polskich serwisów turystycznych. Według najnowszych badań Gemius Megapanel za maj 2013, Grupa Nocowanie.pl zachowała niezmienną, czwartą, pozycję zestawienia w Kategorii Turystyka, z liczbą 1 408 131 realnych użytkowników. Warto zaznaczyć, że chociaż pozycja pozostała niezmienna, to względem ubiegłego roku ilość odsłon przypadających na jednego użytkownika zdecydowanie wzrosła.

Oszuści nas nie zaskoczą, czyli sprawdzone noclegi od Nocowanie.pl

2013-06-18

Nierzetelne oferty noclegów, nieaktualne zdjęcia pokoi a nawet brak pensjonatów pod wskazanym w ofercie adresem - takie niespodzianki mogą czekać na turystów poszukujących wymarzonego miejsca na odpoczynek. Czy istnieje skuteczny sposób, aby uniknąć podobnych sytuacji? Jednym z ciekawych rozwiązań jest certyfikat SPRAWDZONY OBIEKT, który dla swoich użytkowników wprowadził właśnie serwis www.Nocowanie.pl.

Rusza sprzedaż agencyjna w Grupie Nocowanie.pl

2013-03-10

W kwietniu rusza biuro sprzedaży agencyjnej serwisów Grupy Nocowanie.pl. Tym samym, cieszący się w sezonie letnim popularnością ponad 2 mln realnych użytkowników serwis*, zyskuje doświadczoną Key Account Manager Patrycję Kościołowską.

Kamery on-line od Nocowanie.pl!

2012-09-14

Nocowanie.pl jako pierwszy i jedyny ogólnopolski serwis noclegowy uruchomił system własnych kamer internetowych w jakości HD!

Bezpłatne sesje zdjęciowe od Nocowanie.pl

2012-07-24

Nocowanie.pl jako jedyny ogólnopolski serwis publikuje własne zdjęcia miejsc noclegowych! Profesjonalne fotografie uwierzytelniają prezentowane oferty w serwisie.

Nocowanie.pl potwierdza swoją pozycję!

2012-02-28

Grupa Nocowanie.pl kolejny raz potwierdziła pozycję lidera wśród serwisów noclegowych w polskim Internecie. Dowodem są ostatnie wyniki Gemius Megapanel za grudzień 2011, w których Nocowanie.pl utrzymało wysoką oglądalność, odnotowując ruch na poziomie 1 073 745 realnych użytkowników , którzy generują prawie 10 milionów odsłon miesięcznie!