Co robić w Poznaniu w grudniu?

W Poznaniu nigdy nie ma czasu na nudę. W grudniu również. Jakie wydarzenia kulturalne zaplanowano na ostatni miesiąc w roku? Sprawdźcie sami!

 

1 grudnia, niedziela


godz. 16.00     Spektakl „Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę”/Miejsce: Kino Apollo
"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy.

 

 

3 grudnia, wtorek


godz. 19.00     The Best of Ennio Morricone/Miejsce: Hala Arena
Znakomite show według autorskiego projektu Ulriha Gerhartza, na które składają się największe przeboje niekwestionowanego króla muzyki filmowej!

 


5 grudnia, czwartek


godz. 11.30     Multimedialne oratorium na Boże Narodzenie: „Do Betlejem”/Miejsce:  Aula Artis w Poznaniu
"Do Betlejem" to barwne, porywające widowisko opowiadające w przystępny i lekki sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. Propozycja krakowskiej, nowatorskiej Filharmonii Futura to połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami scenicznymi.

 

 

6 grudnia, piątek


godz. 19.00     Koncert Doroty Miśkiewicz i Marka Napiórkowskiego/Miejsce: Blue Note Jazz Club
Wyjątkowy, świąteczny repertuar i niezwykła fuzja muzycznych osobowości. Koncert jednej z najciekawszych polskich wokalistek oraz numeru jeden polskiej gitary, który pokazuje, jak wiele może się dziać na scenie i w dźwiękach przy użyciu dwóch podstawowych instrumentów: gitary i głosu!

 


8 grudnia, niedziela


godz. 16.00     Spektakl „Pozory mylą/Miejsce: Aula Artis
POZORY MYLĄ to komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Aby jednak do niego dotrzeć trzeba pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.

godz. 18.00     Narodowy Balet Kijowski: „Dziadek do orzechów”/Miejsce: Sala Ziemi w Poznaniu
Balet feeria w dwóch aktach z prologiem na motywach baśni Ernsta Hoffmanna "Dziadek do orzechów i król myszy".

 


9 grudnia, poniedziałek


godz. 17.30     Spektakl "Kłamstewka"/Miejsce: Teatr Wielki
Billy i Jane są młodym małżeństwem. Niedawno przyszła na świat ich córeczka Emily. Podczas gdy Jane całkowicie oddaje się macierzyństwu, jej mąż Billy przeżywa kryzys odrzucenia i wikła się w romans z dużo młodszą trenerką fitnessu.

 


10 grudnia, wtorek


godz. 17.00     Sylwia Grzeszczak - The Best Of/Miejsce: Sala Ziemi
Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Powraca do Poznania aby zagrać koncert najlepszych przebojów w wyjątkowej Sali Ziemi.

 

 

13 grudnia, piątek


godz. 19.00     Poznań - ATMASFERA EXCLUSIVE - Piotr Cugowski, Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski/Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa Arena
"Atmasfera Exclusive" w nowym projekcie łączącym w sobie dwa niezwykłe światy - debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, który od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki. Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski, a wraz z nimi Diana Ciecierska, Maja Kapłon i Carla Fernandes: ogień i woda, młodość i doświadczenie, nowatorskie podejście i sceniczna rutyna - trzech trenerów i ich podopieczne zarówno w niesamowitych duetach, jak też w występach solowych.

 

 

14 grudnia, sobota


godz. 17.00     Spektakl „Kariera po polsku”/Miejsce: Kino Apollo
KARIERA PO POLSKU, to sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą "karierę".

 

 

17 grudnia, wtorek


godz. 19.00     A NIECH GADAJĄ - Michał Wiśniewski Akustycznie w Poznaniu/Miejsce: Blue Note Jazz Club
Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego "A niech gadają" artysta postanowił kontynuować trasę dodając na każdym jej etapie coś nowego.

 


22 grudnia, niedziela


godz. 19.00     Koncert „Xmas Tour. Sylwia Banasik +”/Miejsce: Teatr Muzyczny
Sylwia Banasik jeden z filarów Studia Accantus oraz aktorka musicalowa, która występowała m.in. w Teatrze Roma („Piloci”), Teatrze Muzycznym w Poznaniu („Evita”), a obecnie związana jest z Teatrem Muzycznym w Łodzi („Miss Saigon”), wyrusza w świąteczną trasę koncertową ze swoim specjalnym programem muzycznym.

 

 

28 grudnia, sobota


godz. 19.00     GOMOR Xmass Party 2019 VII edycja/Miejsce: Klub u Bazyla
Tegoroczna data naszego cyklicznego wydarzenia kulturowego, tworzącego "nową świecką tradycję" to 28 grudnia 2019 ... rezerwujcie zatem termin i szykujcie się jak zwykle na potężną dawkę rocka !!! .... RockOn!!!

 

 

31 grudnia, wtorek


godz. 16.00     Sylwester WinterAir Festival/Miejsce: Stadion Poznań
Międzynarodowa Gwiazda muzyki elektronicznej! 11 Gwiazd krajowej sceny muzycznej! Reprezentanci gatunków RAP, POP i Elektroniki! 2 Gwiazdy Specjalne reprezentujące Polski Rock!

godz. 17.00     Spektakl Sylwestrowy "Kiedy kota nie ma..."/Miejsce: Kino Apollo
"Kiedy kota nie ma…" istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

godz. 20.00     SYLWESTER 2019/2020 w klimacie DIRTY DANCING/Miejsce: Aula Artis

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również