Co robić w Warszawie w grudniu?

Na jakie wydarzenia kulturalne warto zwrócić uwagę będąc w Warszawie w grudniu? Jest ich naprawdę dużo. Spektakle dla dzieci i dla dorosłych, koncerty... Każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczcie sami!

 

1 grudnia, niedziela


godz. 12.00     Spektakl "Byk Ferdynand"/Miejsce: Teatr Imka
Flamenco, hiszpańskie tańce dworskie gagliarda i pawana, ale i żartobliwie użyte disco-polo - będzie można usłyszeć i podziwiać w "Byku Ferdynandzie", najnowszej premierze Teatru IMKA w Warszawie, wyreżyserowanej przez Tomasza Karolaka, według jego i Kuby Przebindowskiego scenariusza.

godz. 17.00     LEGENDY POLSKIE/Miejsce: Teatr Palladium
Czym są legendy i jakie jest ich przesłanie? Czego w XXI wieku mogą nas nauczyć, kiedy już wszystko zostało dokładnie poznane? Legendy przekazywano od dawien dawna .

godz. 17.00     Kabaret Hrabi: Wady i Waszki/Miejsce: Studio Buffo
Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia. MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.

 

 

5 grudnia, czwartek


godz. 19.00     Koncert Darii Zawiałow/Miejsce: Klub Stodoła
Daria Zawiałow to zjawiskowa artystka, o mocnym głosie i równie silnej osobowości. Przebojem wdarła się na polską scenę muzyczną, a jej piosenki podbijają polskie listy przebojów.


godz. 19.00     Spektakl "Mała rzecz, a cieszy"/Miejsce: Teatr Imka
Małe? Czyli piękne! Małe? Czyli wielkie! Bo wszystko zależy od miernika :) W tym przypadku: miernika szczęścia ;) Szczęśliwie dzielimy to szczęście na cztery, a właściwie - na czworo. Mnożymy przez kalejdoskop pragnień, marzeń i miłości. Dodajemy energetyczny mix emocji o smaku "bitter-sweet"; Mieszamy, wstrząsamy i - co mamy? Majstersztyk!

 

 

7 grudnia, sobota


godz. 19.00     Spektakl „Ludzie inteligentni”/Miejsce: Teatr IMKA
Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać „obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

 

 

8 grudnia, niedziela


godz. 11.00     Spektakl „Czarodziej”/Miejsce: Teatr Palladium
Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl „Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji.

godz. 12.00     Spektakl "Dziadek do orzechów"/Miejsce: Teatr Imka
"Dziadek do orzechów" to obowiązkowa pozycja repertuarowa w okresie Swiąt Bożego Narodzenia. Historia Klary, która pod choinkę dostaje wyjątkowy prezent - tytułowego dziadka do orzechów.

 


9 grudnia, poniedziałek


godz. 17.30     Kabaret Moralnego Niepokoju: Tego jeszcze nie grali/Miejsce: Teatr Muzyczny Roma w Warszawie
Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "Tego jeszcze nie grali". Zgodnie z nazwą tworzą go premierowe, nie pokazywane w telewizji skecze i piosenki. Polityki nie ma w nim zbyt wiele (odsyłamy do "Ucha prezesa"), za to prawdziwego życia w bród.

 

 

12 grudnia, czwartek


godz. 19.00     Spektakl „Czworo do poprawki”/Miejsce: Teatr Imka
CZWORO DO POPRAWKI to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie, albo we własnym mężu.

godz. 19.00     Moscow City Ballet/Miejsce: Centralny Ośrodek Sportu Hala TORWAR
Najsłynniejszy rosyjski Ballet zawita do Warszawy i zabierze widzów w niezwykły świat wypełniony magią. Pozwól porwać się urokowi olśniewających kostiumów, gry świateł i imponującej choreografii.

 

 

15 grudnia, niedziela


godz. 12.00     Spektakl "Byk Ferdynand"/Miejsce: Teatr Imka
Flamenco, hiszpańskie tańce dworskie gagliarda i pawana, ale i żartobliwie użyte disco-polo - będzie można usłyszeć i podziwiać w "Byku Ferdynandzie", najnowszej premierze Teatru IMKA w Warszawie, wyreżyserowanej przez Tomasza Karolaka, według jego i Kuby Przebindowskiego scenariusza.

godz. 20.00     Krzysztof Krawczyk | Finał Trasy 2019/Miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

 


16 grudnia, poniedziałek


godz. 19.00     Spektakl „Nerwica natręctw”/Miejsce: Teatr Imka
Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. "Nerwica natręctw" - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.

 


20 grudnia, piątek


godz. 19.00     Spektakl „Pozytywni”/Miejsce: Teatr Imka
"POZYTYWNI" to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie.

 


21 grudnia, sobota


godz. 20.00     Koncert Meli Koteluk/Miejsce: Teatr Palladium


30 grudnia, poniedziałek


godz. 20.30     Koncert „Niemen Inaczej”/Miejsce: Teatr Muzyczny Roma w Warszawie
„NIEMEN inaczej” to niezwykła trasa koncertowa z okazji 80. urodzin legendy polskiej muzyki XX wieku - Czesława Niemena. Jej inauguracja przypadnie dokładnie w dniu urodzin Artysty - 16 lutego w sali koncertowej ICE Kraków.

 


31 grudnia, wtorek


godz. 22.00     Sylwester Stand-up Night/Miejsce: Teatr Palladium
Jedyny taki wieczór w roku! 9 komików, którzy w sylwestrową noc w Teatrze Palladium zadbają o Waszą dobrą zabawę i samopoczucie.

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również