Sale konferencyjne

Jeżeli szukają Państwo noclegu w Białce Tatrzańskiej lub doskonałego miejsca na organizację szkolenia, konferencji, wyjazdu integracyjnego, wyjazdu firmowego czy też wyjazdu grupowego, to Pensjonat Dziubas będzie dla Was idealnym wyborem.

Lokalizacja to nasz największy atut. Pensjonat znajduje się bowiem w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu - niecałe 300 metrów od najnowocześniejszych wyciągów Kotelnica Białczańska oraz basenów termalnych Terma Bania, gdzie zarówno zimą jak i latem możecie Państwo zażywać gorących kąpieli. W pobliżu znajdują się sklepy, kościół, przystanki busów i restauracje.

Naszym gościom oferujemy noclegi w przytulnych dwu, trzy i czteroosobowych pokojach, każdy wyposażony w duże, wygodne łóżka, z własnym telewizorem, TV SAT oraz bezprzewodowym i przewodowym dostępem do Internetu. Pokoje są przestronne, mają łazienkę oraz własny balkon. Przygotowaliśmy także pokój dla osób niepełnosprawnych. Z okien i balkonów pokoi usytuowanych po południowej stronie budynku rozciągają się widoki na panoramę Tatr, od zachodniej na stok narciarski Kotelnica Białczańska; po wschodniej stronie - na centrum wsi, a od strony północnej - na pasmo Gorców. Naszym klientom dajemy możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, takich jak sauna i basen. (Atrakcje dostępne w drugim obiekcie u Dziubasów na Kaniówce).

Na życzenie klientów możemy zorganizować kolację grillową, zabawę przy kapeli góralskiej lub DJ-u, przejażdżkę wozami, a zimą kulig połączony z ogniskiem.


W obiekcie znajduje się sala bilardowa oraz plac zabaw dla dzieci.

Oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z pełnego wyżywienia .

Na potrzeby przeprowadzenia szkolenia lub też konferencji istnieje możliwość udostępnienia dla Państwa sali konferencyjnej na ok. 50 osób. Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik, flipchart oraz tablicę suchościeralną. Przygotujemy również przerwę kawową, uroczystą kolację i wiele innych atrakcji.

Na terenie całego obiektu dostępny jest internet Wi-Fi.

Zapytaj o nocleg