Nowa siedziba Nocowanie.pl

Nowa siedziba Nocowanie.pl

Od marca nocowanie.pl ma nową siedzibę w centrum Lublina. To prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym biurowcu Centrum Zana Office Park na Nałęczowskiej 14.

W dniu 3 marca 2020 miało miejsce oficjalne otwarcie biura. Przecięcia wstęgi dokonał Prezes Kamil Ruciński. Następnie pracownicy uczcili ten dzień słodkim tortem.

 

Zmiana siedziby zbiega się z jubileuszem piętnastolecia firmy. To dowód na to, że portal prężnie się rozwija. Na początku zespół tworzyło tylko kilka osób, dzisiaj liczba pracowników to ponad 100 specjalistów, którzy wprowadzają każdego dnia w życie hasło: „Najlepsza podróż zaczyna się od wyboru noclegu...”.

 

To właśnie potrzeba zwiększenia powierzchni w związku z rozwojem firmy była głównym powodem przeprowadzki. Po przenosinach biura  mają łączną powierzchnię około 1300 mkw. To pozwoli m.in. na dynamiczne zwiększenie zatrudnienia w razie takiej potrzeby.


Więcej o historii powstania firmy oraz o zmianach na przestrzeni ostanich 15 lat w artykule: Nocowanie.pl - 15 lat wspólnej podróży!

 

Następny artykuł Wiosenny spot reklamowy w tv!

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej