Pogoda na 2 tydzień września 2018

Interesuje cię prognoza pogody na drugi tydzień września? Sprawdź więc, co w tym czasie szykuje dla nas aura.

Pogoda w drugim tygodniu września nad morzem


W drugim tygodniu września pogoda nad morzem może nas jeszcze zaskoczyć. Według długoterminowych prognoz na wybrzeżu będzie bardzo słonecznie, zwłaszcza w jego wschodniej i środkowej części. W miejscowościach znajdujących się bliżej granicy z Niemcami meteorolodzy zapowiadają więcej zachmurzeń oraz przelotnych opadów deszczu, chociaż można tam liczyć na dość wysokie temperatury. Słupki rtęci nie spadną poniżej 20 kreski, natomiast w innych częściach regionu mogą wskazywać od 15 do 19 stopni Celsjusza.

 

Szukasz noclegów w nadmorskich kurortach? Wejdź i zobacz:
Noclegi w Dębkach
Noclegi w Gąskach
Noclegi w Jastarni
Noclegi we Władysławowie

 

Pogoda w drugim tygodniu września na Mazurach


Prognozy pogody na drugi tydzień września na Mazurach przewidują bardzo dynamiczną aurę. W Krainie Wielkich Jezior Mazurskich będzie można spodziewać się zarówno słońca, jak i opadów deszczu, a w drugiej połowie tygodnia (około 13 września) także burz z piorunami. Na szczęście nie oznacza to drastycznego ochłodzenia. Temperatury jakich można spodziewać się w tym czasie na Mazurach będą wynosić od 16 do 20 stopni Celsjusza.

 

Interesuje cię prognoza na cały miesiąc? Znajdziesz ją tutaj, wejdź: Pogoda na Mazurach we wrześniu 2018

 

Pogoda w drugim tygodniu września w górach

 

Nie daj się zaskoczyć aurze i sprawdź prognozę pogody na cały wrzesień. Zobacz, czego można spodziewać się w poszczególnych częściach polskich gór, wejdź: Pogoda w górach we wrześniu 2018

 

Pogoda w Beskidach

Drugi tydzień września w regionie będzie dość niespokojny. Chociaż temperatury w beskidzkich miejscowościach zapowiadają się obiecująco – termometry wskażą od 17 do 20 stopni Celsjusza – to burze z piorunami mogą pokrzyżować plany turystów. Są one zapowiadane zarówno na początek, jak i koniec tygodnia. Lekkie wytchnienie ma nastąpić pomiędzy 10 a 12 września, na te dni meteorolodzy przewidują zachmurzenia, ale bez opadów.

 

Jeśli zastanawiasz się, gdzie warto zanocować, będąc w tym regionie, wejdź i zobacz:
Noclegi w Szczyrku
Noclegi w Ustroniu

Noclegi w Wiśle

 

Pogoda w Bieszczadach

We wrześniu w Bieszczadach będzie można cieszyć się słonecznymi promieniami. Piękna pogoda utrzyma się w całym regionie właściwie przez cały tydzień, a jedynym dniem kiedy można się spodziewać zawirowań będzie czwartek 13 września. Synoptycy zapowiadają przelotne opady deszczu i burze z piorunami. Temperatury, jakich można się spodziewać w tym czasie w Bieszczadach, będą oscylować pomiędzy 13 a 17 stopniami Celsjusza.

 

Szukasz ofert noclegowych w regionie? Wejdź i zobacz:
Noclegi w Cisnej
Noclegi w Myczkowcach
Noclegi w Polańczyku
Noclegi w Wetlinie

 

Pogoda w Karkonoszach

Zachmurzenie z przejaśnieniami – tak w kilku słowach można opisać prognozę na drugi tydzień września w Karkonoszach. Synoptycy nie przewidują w tym czasie silniejszych opadów deszczu, które jeśli się pojawią, będą miały przelotny charakter. Wyjątek może stanowić sobota 15 września, na ten dzień zapowiadane są bowiem burze z piorunami. W drugim tygodniu września temperatura w regionie ma się utrzymywać w granicach 11-16 stopni Celsjusza.

 

Przed wyjazdem w Karkonosze, warto sprawdzić oferty noclegowe w tych kurortach, zobacz:

Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Szklarskiej Porębie

 

Pogoda w Tatrach

W drugim tygodniu września pogoda w Tatrach będzie dość łaskawa dla turystów. Według prognoz temperatury w tym czasie mają się utrzymywać na poziomie 15-17 stopni Celsjusza, do tego synoptycy zapowiadają też sporo przebłysków słońca. Poza tym zaznaczają, że 13 i 15 września mogą wystąpić przelotne burze oraz opady deszczu.

 

Gdzie w Tatrach warto szukać noclegów? Zobacz polecane przez nas miejscowości, wejdź:
Noclegi w Białym Dunajcu

Noclegi w Kościelisku
Noclegi w Poroninie

Noclegi w Zębie

 

Sprawdź także pogodę na inne tygodnie września, wejdź i zobacz:
Pogoda na 1 tydzień września 2018

Pogoda na 3 tydzień września 2018

Pogoda na 4 tydzień września 2018

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. carlaborella (Pixabay.com CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również