Pogoda na 3 tydzień września 2018

Jaką pogodę przyniesie nam trzeci tydzień września? Przygotowaliśmy prognozę, dzięki której poznasz długoterminowe przewidywania synoptyków.

Pogoda na trzeci tydzień września nad morzem


W trzecim tygodniu września nad polskim morzem pojawią się deszczowe chmury. Najmocniej popada zwłaszcza na początku tygodnia, a opady obejmą cały pas wybrzeża. W kolejnych dniach spodziewane są przejaśnienia, chociaż w czwartek 20 września prawdopodobnie wystąpi burza z piorunami. Meteorolodzy uważają, że jest to możliwe w Trójmieście oraz w zachodniej części wybrzeża – w okolicach Międzyzdrojów i Świnoujścia. Trzeci tydzień września nie będzie należał do najcieplejszych, długoterminowe prognozy przygotowują nas na wartości pomiędzy 14 a 17 stopniami Celsjusza.

 

Pogoda na trzeci tydzień września na Mazurach


Jakiej pogody w trzecim tygodniu września można spodziewać się na Mazurach? Według prognoz termometry wskażą temperaturę od 14 do 19 stopni Celsjusza. Oprócz tego trzeba przygotować się także na bardzo zmienną aurę. Słoneczne dni mają przeplatać się z deszczowymi, a poza tym synoptycy zapowiadają również burze z piorunami.

 

Pogoda na trzeci tydzień września w górach

 

Pogoda w Beskidach

Jak na tę porę roku, pogoda w Beskidach zapowiada się nienajgorzej. W kurortach, takich jak Wisła czy Szczyrk, będzie można cieszyć się temperaturami sięgającymi 20 stopni Celsjusza. W ten sposób ma wyglądać pierwsza połowa tygodnia, na drugą zapowiadane jest nieduże ochłodzenie do około 18-17 stopni. Oprócz tego synoptycy informują również o możliwości wystąpienia opadów deszczu. Zapowiadają je 17, 20 i 21 września.

 

Szukasz noclegów w regionie? Wejdź i zobacz: Noclegi w Beskidach

 

Pogoda w Bieszczadach

Pogoda w Bieszczadach w trzecim tygodniu września będzie dość zróżnicowana. Rozpiętość temperatur ma się wahać od 14 do 19 stopni Celsjusza, a oprócz tego słoneczne dni będą przeplatane deszczowymi. Popada już na początku tygodnia, później nastąpi kilkudniowe przejaśnienie, a kolejne opady zapowiadane są na piątek 21 września.

 

Chcesz spędzić kilka dni na bieszczadzkich szlakach? Zacznij od zarezerwowania noclegu, zobacz:
Noclegi w Cisnej

Noclegi w Solinie

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

Noclegi w Wetlinie

 

Pogoda w Karkonoszach

W Karkonoszach poczujemy już prawdziwe tchnienie jesieni – pod koniec tygodnia temperatura spadnie do około 10 stopni Celsjusza. Na szczęście wcześniejsze dni będą cieplejsze, a termometry wskażą od 14 do 16 kresek. Niestety trzeci tydzień września przyniesie sporo deszczu, według długoterminowej prognozy pogody słabe, przelotne opady spodziewane są niemal codziennie.

 

Pogoda w Tatrach

Pogoda w Tatrach również nie będzie stabilna. W trzecim tygodniu września na turystów czekają zarówno słoneczne, jak deszczowe dni. Opady zapowiadane są na 17, 20 oraz 21 września. Temperatura w dolinach wyniesie od około 16 do 18 stopni Celsjusza.

 

Poznaj prognozy na pozostałe tygodnie września, zobacz:

Pogoda na 1 tydzień września 2018

Pogoda na 2 tydzień września 2018

Pogoda na 3 tydzień września 2018

 

Informacje pogodowe: accuweather.com

 

fot. silviarita (Pixabay.com CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również