Pogoda na czwarty tydzień sierpnia 2017

Zastanawiacie się, jaka pogoda zaskoczy nas w czwartym tygodniu sierpnia? Najzimniej będzie w Szklarskiej Porębie, bo termometry wskażą od 12 do 19 stopni Celsjusza. Najkorzystniej - w centralnej Polsce, kiedy temperatura wzrośnie do 26 stopni Celsjusza. Zachęcamy do przeczytania całej prognozy!

Pogoda w centralnej części kraju

 

W czwartym tygodniu sierpnia w Poznaniu możemy spodziewać się początkowo dużego zachmurzenia, a następnie przelotnych opadów deszczu, wraz z burzą z piorunami. W kolejnych dniach słońce będzie próbowało przebić się przez pochmurne niebo. Temperatura wyniesie od 20 do 26 stopni Celsjusza.

 

W Łodzi, tydzień rozpocznie się od wystąpienia deszczu i burzy, później przez 3 dni niebo raczej pochmurne, lecz bez opadów. Pod koniec tygodnia synoptycy znowu zapowiadają deszcz. Termometry odnotują maksymalnie do 25 stopni Celsjusza.

 

W Warszawie pogoda będzie podobna do warunków atmosferycznych w Łodzi. Tutaj popada zarówno na początku, jak i pod koniec tygodnia. W okolicy czwartku, piątku i soboty sporo chmur. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 19, a 25 stopniami Celsjusza.

 

Zapoznaj się z imprezami w Warszawie.

 

Pogoda nad morzem

 

W Łebie przez pierwsze 3 dni czwartego tygodnia miesiąca będzie pochmurno, deszczowo i burzowo. W kolejnych dniach stopniowo zacznie wychodzić słońce. Na termometrach od 17 do 22 stopni Celsjusza.

 

W Kołobrzegu, od 22 do 26 sierpnia bardzo pochmurno i wietrznie. Ponadto, meteorolodzy zapowiadają jednodniowy, przelotny opad deszczu. Wraz z końcem tygodnia przeważnie słonecznie. Temperatura osiągnie od 18 do 23 stopni Celsjusza.

 

W Krynica Morskiej popada i pogrzmi do czwartku. Później będzie częściowo słonecznie. Gdzieniegdzie mogą pojawić się chmury. Termometry pokażą od 19 do 24 stopni Celsjusza.

 

Zanim wyjedziesz na urlop nad morze, przejrzyj oferty w kilku miejscowościach:

 

Noclegi Hel

Noclegi Ustka

Noclegi Międzyzdroje

Noclegi Świnoujście

 

Pogoda w górach

 

W Szklarskiej Porębie przywitają nas przejściowe opady atmosferyczne, na drugi dzień - pochmurno, lecz bezdeszczowo. Trzeciego dnia znowu może zagościć deszcz, który zapowiadany jest również w dwóch ostatnich dniach czwartego tygodnia miesiąca. W piątek i w sobotę częściowo słonecznie, a na termometrach od 12 do 19 stopni Celsjusza. 

 

W Zakopanem przez prawie cały tydzień popada deszcz, z wyjątkiem 22 i 24 sierpnia, kiedy to pojawi się sporo słońca. Tutaj możemy spodziewać się temperatury pomiędzy 15, a 22 stopniami Celsjusza.

 

W Krynicy-Zdroju sytuacja pogodowa podobna do tej w Zakopanem. Oprócz okresowych opadów deszczu, 23 sierpnia może wystąpić burza z piorunami. We wtorek i czwartek zza chmur wyjrzy słońce. Termometry pokażą od 16 do 23 stopni Celsjusza.

 

Nie masz pomysłu na noleg w górach? Koniecznie sprawdź:

 

Noclegi Karpacz

Noclegi Muszyna

Noclegi Szczawnica

Noclegi Bukowina Tatrzańska

 

Zobacz także:

 

 

Fot. cafepampas, Pixabay License

 

Komentarze

Zobacz również