Pogoda na czwarty tydzień stycznia 2018

Zastanawiacie się, jakiej pogody możemy spodziewać się w czwartym tygodniu stycznia? Najwyższa temperatura zostanie odnotowana w Kołobrzegu, Ustce, Gdańsku, a także w Wiśle. Termometry wskażą tam maksymalnie do 5 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie zaś w Szklarskiej Porębie. Temperatura spadnie do minus 2 kresek poniżej zera. Zobaczcie sami!

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

22 stycznia w Lublinie czekają na nas przelotne opady śniegu. Później opady na chwilę ustąpią, ale niebo w dalszym ciągu będzie zachmurzone. 25 stycznia znowu pojawi się śnieg, który utrzyma się przez około 2 dni, a następnie deszcz przechodzący w marznący opad. Ostatni dzień czwartego tygodnia miesiąca przyniesie więcej słońca. Temperatura wyniesie 2 lub 3 stopnie Celsjusza.

 

W Nałęczowie na początku pojawi się śnieg, deszcz ze śniegiem, a także marznący deszcz. W kolejnych dniach na niebie zaobserwujemy sporo chmur, a następnie pogoda przyniesie co najmniej dwudniowe opady śniegu. Pod koniec tygodnia ponownie wystąpią marznące opady, lecz 28 stycznia potowarzyszy nam już więcej słońca. Na termometrach odczytamy od 0 do 3 stopni Celsjusza.

 

W Kazimierzu Dolnym, 22 i 25 stycznia synoptycy zapowiadają prawdopodobieństwo śniegu, deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. W pozostałych dniach pojawi się duże zachurzenie. Dodatkowo, 27 stycznia może popadać słaby deszcz. Termometry odnotują od 0 do 3 stopni Celsjusza.

 

Sprawdź, co dzieje się na Lubelszczyźnie. Przejrzyj imprezy w Kazimierzu Dolnym.

 

Pogoda nad morzem

 

W Kołobrzegu opady atmosferyczne zostaną z nami przez cały czwarty tydzień stycznia. Zdaniem meteorologów, pojawi się deszcz, marznący deszcz, marznąca mżawka oraz śnieg. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 2, a 5 stopniami Celsjusza.

 

Z początkiem czwartego tygodnia miesiąca w Ustce, możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu lub śniegu. Pozostała część tygodnia także przyniesie sporo opadów w postaci deszczu, z wyjątkiem 25 stycznia, który i tak okaże się pochmurny. Na termometrach zaobserwujemy od 3 do 5 stopni Celsjusza.

 

W Gdańsku, prawie cały czwarty tydzień miesiąca będzie pochmurny. Tylko 27 stycznia potowarzyszy nam duże zachmurzenie. Termometry wskażą od 2 do 5 stopni Celsjusza.

 

Zapoznaj się z innymi ofertami w kiku nadmorskich kurortach:

 

Noclegi Łeba

Noclegi Gdynia

Noclegi Międzyzdroje

 

Pogoda w górach

 

W Zakopanem najpierw przez dwa dni potowarzyszą nam chmury. Później, pogoda zaobfituje w dwudniowe opady śniegu, a następnie w deszcz, deszcz ze śniegiem, marznący deszcz i marznącą mżawkę. W ciągu ostatniego dnia czwartego tygodnia stycznia także zaobserwujemy sporo chmur. Temperatura wyniesie od 0 do 3 stopni Celsjusza.

 

22 i 24 stycznia w Wiśle, synoptycy przewidują przelotny śnieg. 25 stycznia także spadnie śnieg, lecz zacznie on przechodzić w deszcz i marznący deszcz. W pozostałych dniach, niebo będzie raczej pochmurne. Na termometrach odczytamy od 3 do 5 stopni Celsjusza.

 

W Szklarskiej Porębie śnieg, deszcz i marznący deszcz pojawią się 24, 25 i 26 stycznia. Pozostałe dni przyniosą pochurną aurę pogodową. Termometry pokażą od minus 2 do 3 stopni Celsjusza.

 

Wybierasz się w góry? Zobacz, co przygotowali dla Ciebie właściciele w kilku miejscowościach:

 

Noclegi Ustroń

Noclegi Szczyrk

Noclegi Szczawnica

 

Zobacz także:

 

 

fot. MabelAmber, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również