Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Zamek w Janowcu
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Studio KZMRZ ul. Rynek 23 Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny Aktualności

Galeria Test przy ul. Marszałkowskiej 34/50 w Warszawie zaprasza 19 maja na wernisaż wystawy Wspomnienie o Andrzeju Siemińskim 19:15 – rozpoczęcie Nocy Muzeów w Galerii Test. W wernisażu wezmą udział krewni i przyjaciele Andrzeja Siemińskiego. 20:00 – fragmenty książki Wspominając Andrzeja. Życie i twórczość Andrzeja Siemińskiego, pod redakcją Waldemara Siemińskiego (brata Andrzeja) oraz Julii Siemińskiej (jego bratanicy), przeczyta aktor Mateusz Łasowski.
Muzeum Nadwiślańskie zaprasza w niedzielę 20 maja o godz. 12:00 do Galerii Wystaw Czasowych na oprowadzanie kuratorskie po wystawie malarstwa Jacka Malczewskiego "Wielka sztuka jest jak ocean głęboką". W arkana twórczości wielkiego symbolisty wprowadzi zwiedzających dr Seweryn Kuter, kurator wystawy.
Jan Stefani, Wojciech Bogusławski „Cud mniemany, czyli krakowiacy i górale” - plenerowa inscenizacja arcydzieła polskiej muzyki operowej.
Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki wraz z Polskim Związkiem Wędkarskim  - Kołem nr 10 Kazimierz Dolny zapraszają dzieci na „Dzień Dziecka z Wędką”.
Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” zaprasza na kolejny Kiermasz Produktów Lokalnych, który odbędzie się w dniu 3 czerwca (niedziela) od godz. 10.00 do 17.00 w Kazimierzu Dolnym na skwerze u zbiegu ulic: Nadwiślańska i Podzamcze. W imprezie wezmą udział lokalni producenci z okolic Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Puław. Na stoiskach zostaną zaprezentowane produkty spożywcze i rękodzieło. Podczas Kiermaszu przewidujemy losowanie wśród klientów lokalnych upominków. Organizatorem Kiermaszu jest Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień" we współpracy z Gminą Kazimierz Dolny.