Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Przewodnicy od pokoleń
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Przewodnicy od pokoleń

Kazimierz Dolny Aktualności

Przyrodniczy plener fotograficzny, realizowany w ramach akcji "Kazimierz Kobietom", zorganizowanej przez Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki oraz Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym. Zbiórka przy studni na Rynu w Kazimierzu Dolnym. Plener poprowadzą pracownicy Oddziału Przyrodniczego CZas trwania 3 godz. 45 min.
Kiermasz Produktów Lokalnych to impreza plenerowa z udziałem lokalnych producentów, którzy prezentują lokalne dziedzictwo kulinarne i rodzime rękodzieło z okolic Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Puław.
W najbliższą sobotę przypada pierwsza rocznica śmierci wybitnego muzyka związanego z Kazimierzem – Romualda Lipki. W związku z tym wydarzeniem, 6 lutego w godz. 12:00 – 13:00, na rynku w Kazimierzu zabrzmi muzyka tegoż artysty. Organizatorami wydarzenia są Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki oraz Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym. Partnerem wydarzenia jest ZAiKS, a inicjatorką akcji jest Monika Kubiś - Arbuz.
W ramach luzowania obostrzeń covidowych otwierają się muzea. Obowiązywać w nich będzie reżim sanitarny, a więc zmniejszona liczba odwiedzających (1 osoba na 15 m kwadratowych) i pozostałe środki ostrożności, do których już chyba się przyzwyczailiśmy: dezynfekcja rąk i maseczki. Ale w końcu będzie można zobaczyć sztukę bez pośrednictwa ekranu komputera…

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Kazimierzu Dolnym

Czy dzisiaj odbywa się coś ciekawego w Kazimierzu Dolnym?
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Kazimierzu Dolnym?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Kazimierzu Dolnym lub okolicy to: Zwiedzisz-Zdegustujesz-Posmakujesz, Kazimierz Kobietom: Przyrodniczy plener fotograficzny.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Kwietniu w Kazimierzu Dolnym?