Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Parchatka - Puławy
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Kościół Farny
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Kościół Farny

Kazimierz Dolny Aktualności

Puławskie Rajdy Rowerowe zapraszają wszystkich chętnych na zimowy rajd po Górkach Parchackich. Jedziemy autobusem MZK, ok. godz. 9 do Parchatki i stamtąd pieszo udajemy się na Górę 3 Krzyży. Dalej trasa poprowadzi do stoku narciarskiego w Parchatce, gdzie można będzie upiec kiełbaskę przy ognisku. Dalej pójdziemy do Puław w stronę ulicy Ceglanej. Zapraszamy wszystkich miłośników pieszych wędrówek.
Zimiernikejszyn: November Project, James Harries, Endo, Carsky, Green Jesus, Frenchy, SDFoto, zjazdy w przebraniach, Zbigniew "Icelord" Falkowski, Stacja Narciarska Kazimierz, zajęcia rozwojowe, kuligi i inne.
Paweł Karski, producent muzyczny znany jako Carsky w kwietniu ruszył ze swoim solowym projektem i zaprezentował nam pierwszy singiel, zatytułowany „Dreams”, który przekroczył już liczbę 170 tysięcy odsłuchów na Spotify. Od tego czasu artysta zagrał kilkadziesiąt live actów na terenie całej Polski (Wrocław, Warszawa, Kraków, Sopot), wystąpił również podczas Opene’er 2017 na scenie Firestone, a 22 września jako jeden ze zwycięzców konkursu, wystąpił ze swoim live actem podczas imprezy Blue Night By Absolut w warszawskim Studio Tęcza. Drugim singlem z debiutanckiej EP-ki został utwór „Pure”, a kilka miesięcy temu poznaliśmy ostatni singiel „Fragile”. Dodatkowo, do „Dreams”, „Pure” oraz „Fragile” powstał mash-up klip, stworzony przez Improbros. Teraz możemy zapoznać się z całym, godzinnym materiałem przygotowanym przez Carsky’ego, który jest połączeniem downtempa z klasycznymi brzmieniami i duchem lat 90. Cechuje go cierpliwość i samodzielność, u ludzi ceni sobie skromność i chęć do działania, a jako swój przełomowy występ z humorem wspomina koncert zagrany wraz z zespołem By proxy, gdzie jego wyzwaniem było rozkręcenie kilkutysięcznej publiczności i dorównanie charyzmą występującemu przed nim zespołowi Bajm.

V Kazimiernikejszyn

Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki. V edycja. Mix muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania. A to wszystko w magicznym Kazimierzu Dolnym. Miasteczku gdzie wszyscy spotykają się w odpowiednim miejscu i czasie. Odepnij się i wskocz w świat energetycznych koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, autorskich przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, palenie koguta, Tor Wsparć, Przyklejando, Kaninoning i wiele innych... A w przerwach chłoń piękne widoki, słońce, czy skorzystaj ze spotkań i warsztatów z naszymi Przegościami. Kończymy rekordem w ilości osób śmiejących się. W tym roku: Lao Che, Fisz Emade Tworzywo, Grubson, Tabu i inni megaartyści. 12-15.07.2018 Źródło: Kazimiernikejszyn
Wieczór z żydowską kuchnią i muzyką klezmerską. Wstęp 15 zł.
Zabawa przy muzyce na żywo, dla chętnych nauka podstaw tanga.
Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprasza na bardzo klimatyczny koncert zespołu Atem 24 lutego godz. 20.00 Nazwa zespołu - w języku niemieckim - oznacza "oddech", co jest ściśle związane z charakterem ich muzyki: przestrzenne i rozmyte brzmienie, pogłosy oraz delikatny, melodyjny wokal, który niesie emocjonalne treści. Ich twórczość przywołuje na myśl estetykę dream popu czy shoegaze'u. W 2016 roku znaleźli się w finałowej dziesiątce Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie w jury zasiadali m.in. Katarzyna Nosowska i Piotr Metz. W czerwcu 2017 roku zagrali koncert w Polskim Radiu Czwórka. Ponadto wzięli udział w międzynarodowym projekcie Balcony TV. Zespół pojawił się także w zestawieniu Brand New Anthem wśród artystów z największym potencjałem na 2017 rok. Ich utwory można usłyszeć m.in. w Polskim Radiu Trójka w audycji Offensywa Piotra Stelmacha. Skład zespołu: Justyna Chachuła - wokal Krystian Czerniewski - gitara Hubert Müller - gitara, syntezator Łukasz Ilnicki - bas Patryk Sobiecki - perkusja Źródło: Trzeci Księżyc

CHØCØLATE

CHØCØLATE 17 luty 2018, godz. 20:00 Trzeci Księżyc, Mały Rynek 1, Kazimierz Dolny Bilety: 10 zł w przedsprzedaży on-line 15 zł w dniu koncertu CHØCØLATE to polsko-kanadyjski projekt elektroniczny pochodzący z Lublina założony w 2017 roku przez grupę przyjaciół (Victora Wisniowskiego, Marcina Pałkę, Piotra Cholewińskiego i Krzysztofa Wejmana). Ich drogi skrzyżowały się dużo wcześniej, gdy grali w indie-rockowym The Lipstick Monkeys. Później nastąpiła przerwa - Victor wyjechał zagranicę, reszta chłopców zajęła się swoimi małymi projektami muzycznymi. Mimo wszystko zwyciężyła przyjaźń i postanowili połączyć swoje siły na nowo, gdy Victor wrócił z Anglii. Ich obecne brzmienie, pomimo gitarowego debiutanckiego singla pozostawiającego szerokie pole do interpretacji, można określić jako energiczne indie z dużą domieszką elektroniki, w którym można odnaleźć inspiracje takimi zespołami jak The 1975, Disclosure, Everything Everything Aktualnie zespół ma na koncie debiutancką EP-kę pt. „Jewelry”. Jej premiera odbyła się 3 września 2017 roku i została ciepło przyjęta przez kilka portali muzycznych. W 5-cio piosenkowym minialbumie udzielił się również Suchan - DJ oraz producent, którego remixy rozbrzmiewały na zeszłorocznym Tommorowland.
Porządek uroczystości: * msza św. w Farze * złożenie wieńców przy płycie pamiątkowej za Farą
Koncert po mszy rozpoczynającej się o godzinie 10.30.