Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Kazimierz Dolny Aktualności

Już w grudniu w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki oraz Domu Kuncewiczów czeka nas prawdziwa fuzja sztuki.
Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zaprasza na RECITAL FORTEPIANOWY.
9 października (sobota) o godzinie 18:00 na Małym Rynku będziemy świadkami narodzin nowej tradycji – Kazimierskiego Święta Sąsiada.
KOKPiT – Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym zaprasza na spotkanie z Joanną Bator, które odbędzie się 16 października o godz. 16:00 w Dzwonnicy Kultury (ul. Zamkowa 2, Kazimierz Dolny).
Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zaprasza na wystawę Andrzeja Kołodziejka pt. "MALARSTWO".
Dom Kuncewiczów włącza się w akcję Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Weekend Seniora z Kulturą”.
Gorąco zapraszamy na nietuzinkowe wydarzenie rangi krajowej - wernisaż retrospektywnej wystawy 50 lat Pracy Twórczej JANUSZA OLSZEWSKIEGO. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00, 25 września w Galerii Grabskich.
Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zaprasza na sceniczne czytanie wybranych fragmentów oraz przedstawienie sceniczne dzieła Gabrieli Zapolskiej „Moralność Pani Dulskiej”.
Zapraszamy na spotkanie literackie w ramach projektu „Słowa mają moc” w Dzwonnicy Kultury. Gościem będzie Anna Dziewit-Meller – pisarka, felietonistka i wydawczyni. Spotkanie poprowadzi Maja Wolny.
W Kazimierzu Dolnym rozpoczyna się VIII Ogólnopolski Plener Fotograficzny Lekarzy, który organizowany jest przez Komisję Kultury Lubelskiej Izby Lekarskiej w Lublinie. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej