Pogoda na drugą połowę września 2018

Jakiej pogody można spodziewać się w drugiej połowie września? Czy jesień już da o sobie znać? Przygotowaliśmy długoterminową prognozę.

Pogoda na drugą połowę września nad morzem


Pierwsza połowa września zapowiada się na niezwykle słoneczną i ciepłą. W drugiej również można liczyć na całkiem niezłą pogodę. W ciągu ostatnich dwóch tygodni miesiąca nad morzem pojawi słońce, a temperatura będzie oscylować w granicach 16-20 stopni Celsjusza. Chociaż synoptycy zapowiadają zachmurzenia, to deszcz i burze przewidują tylko na 20 i 21 września. W kolejnych dniach pogoda się unormuje – w miejsce opadów powróci słońce.

 

Druga połowa września to dobry moment na to, by odwiedzić na przykład Trójmiasto! Wejdź i zobacz:
Noclegi w Gdańsku
Noclegi w Gdyni
Noclegi w Sopocie

 

Pogoda na drugą połowę września na Mazurach


W drugiej połowie września nad Mazurami pojawi się więcej deszczowych chmur, a temperatura nie przekroczy 20 stopni Celsjusza. Na szczęście nie oznacza to definitywnego nadejścia jesiennej aury. Mimo możliwości wystąpienia deszczu, opady nie powinny być intensywne i nadal można będzie liczyć na długie przebłyski słońca. Temperatura w regionie będzie wynosić od 16 do 20 stopni.

 

Sprawdź oferty noclegowe w tych miejscowościach, zobacz:
Noclegi w Kruklankach
Noclegi w Piszu
Noclegi w Rucianem-Nidzie

 

Pogoda na drugą połowę września w górach

 

Pogoda w Beskidach

Synoptycy przewidują, że pogoda w drugiej połowie września będzie stabilna. Można liczyć na sporo słońca i przyjemne temperatury – w trzecim tygodniu miesiąca sięgnie 21 stopni Celsjusza, natomiast w czwartym około 19 stopni. W tym czasie prawdopodobnie wystąpią przelotne opady deszczu. Najintensywniej popada 21 września, w kolejnych dniach synoptycy zapowiadają o wiele spokojniejszą aurę.

 

Pogoda w Bieszczadach

Długoterminowe prognozy wskazują, że w drugiej połowie września Bieszczady będą dość słonecznym regionem. Temperatury mają plasować się na poziomie 14-20 stopni Celsjusza. Synoptycy nie przewidują również większych opadów deszczu. Jeśli wystąpią, to mogą mieć charakter przelotny i pojawią się już w czwartym tygodniu września.

 

Noclegi w Bieszczadach? W regionie znajdziesz naprawdę ciekawe oferty, zobacz:
Noclegi w Cisnej
Noclegi w Solinie

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

 

Pogoda w Karkonoszach

W drugiej połowie września nad Karkonoszami mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Zjawisko to wystąpi prawdopodobnie pomiędzy 21 a 25 września. Poza wymienionymi dniami można będzie jednak liczyć na przebłyski słońca. Niestety, synoptycy nie przewidują najwyższych temperatur. Termometry wskażą od 9 do 16 stopni Celsjusza.

 

Pogoda w Tatrach

Pogada w Tatrach powinna sprzyjać wędrówkom – temperatury nie będą za wysokie, ale synoptycy nie zapowiadają też większych opadów deszczu. Jak ciepło będzie podczas ostatnich dwóch tygodni września? Termometry mogą wskazać wartości od 13 do 18 stopni Celsjusza.

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. bertvthul (Pixabay.com CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również