Pogoda na sierpień 2017 w górach

Wakacje w pełni. Część z nas upragniony urlop ma wciąż przed sobą. Jeśli kierunkiem Twojej podróży są górskie miejscowości, sprawdź przewidywaną prognozę pogody na sierpień 2017 w górach.

Zakopane

Sierpień w Zakopanem zapowiada się dość ciepło i słonecznie. W pierwszej połowie miesiąca synoptycy zapowiadają od 18 do 23 stopni Celsjusza. W drugiej nieco zimniej, choć termometry nie wskażą mniej niż 17 stopni na plusie. Przelotne opady deszczu możliwe jedynie w drugim tygodniu sierpnia.

 

Zobacz także:

 

Wisła

Tu również dwa pierwsze tygodnie znacznie cieplejsze od pozostałej części miesiąca. Termometry wskażą od 20 do 27 stopni Celsjusza. przelotne opady i burze w piorunami synoptycy zapowiadają jedynie pod koniec drugiego tygodnia, w pozostałych dniach bezchmurne niebo i dużo słońca.

 

Szukasz noclegu w Wiśle? Oto nasze propozycje:

 

Szczyrk

Jakiej pogody możemy spodziewać się w Szczyrku? Synoptycy zapowiadają co prawda parę deszczowych dni, będą to jednak jedynie przejściowe opady. Termometry wskażą od 19 do 27 stopni Celsjusza. Najcieplejszy początek miesiąca.

 

Koniecznie sprawdź również:


Karpacz

Planujesz sierpniowy wyjazd do Karpacza? Tu nieco zimniej. Termometry wskażą od 14 do 22 stopni Celsjusza. Synoptycy zapowiadają również możliwe przelotne opady deszczu oraz duże zachmurzenie.

 

Polecamy:

 

 

Zobacz również:

 

Komentarze (1)

Tomek

2017-07-10 12:11
fajna pogoda się zapowiada

Zobacz również