Imprezy i koncerty w Zakopanem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Galeria Władysława Hasiora
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Kino Sokół
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Kino Sokół
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Restauracja Regionalna SIUCHAJSKO

Zakopane Aktualności

Zapraszamy na wieczór sylwestrowy, który organizowany będzie w dwóch salach restauracyjnych - Dolnej Sali tzw. BIOŁO IZBA i Górnej Sali tzw. CORNO IZBA. Miejscem imprezy jest Karczma Siuchajsko w Zakopanem. 
Zapraszamy do Zakopanego na drugą edycję warsztatów Capoeira Mountain Meeting. Gościem specjalnym będzie prawdziwa ikona tego sportu brazylijski mistrz Mestre Paulao Ceara.
Zakopane to pierwszy wybór, gdy planujemy zimowy wypoczynek. Z naszego doświadczenia wynika, że turyści bardzo interesują się pokojami gościnnymi w tym mieście – stąd w naszym najnowszym rankingu prezentujemy najchętniej polecane kwatery w Zakopanem.
Zapraszamy na premierę spektaklu muzycznego pt. „Bo to Polska właśnie...”, który odbędzie się 11 listopada, o godzinie 20:00. Miejscem wydarzenia jest Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa w Zakopanem. 
Zapraszamy do obejrzenia wystawy poplenerowej 4. Międzynarodowego Pleneru Artystycznego im. Anny Górskiej pt. Aklimatyzacja , która czynna będzie do 30 listopada 2017 roku.
Zapraszamy na koncert wokalistki Justyny Steczkowskiej, która zaprezentuje najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Wydarzenie odbędzie się 22 grudnia, o godzinie 20:00, w Kinie Sokół w Zakopanem.
Zapraszamy na występ Kabaretu Ani Mru Mru, który zaprezentuje się 8 grudnia, o godzinie 17:30, w Kinie Sokół w Zakopanem. Artyści przedstawią program pt. Ostatnie takie trio .
W styczniu warto być w Zakopanem, aby kibicować skoczkom podczas zawodów Pucharu Świata. Na kibiców czekają trzy dni sportowych emocji oraz gorąca atmosfera pod Wielką Krokwią.
Miasto Zakopane wraz z Zakopiańskim Centrum Kultury zapraszają na przegląd poświęcony artystom i ich dziełom. Pokaz Filmów o Sztuce powrócił w ubiegłym roku po dwudziestu latach przerwy.
Już po raz 21. do Zakopanego przyjadą najlepsi polscy muzycy jazzowi. Udział potwierdzili już między innymi Zbigniew i Jacek Namysłowscy, Aga Zaryan, Jerzy Małek, Tomasz Pruchnicki i Piotr Schmidt.