Imprezy i koncerty w Zakopanem

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Zakopane Aktualności

Planujesz wypoczynek w Zakopanem? Na pewno pójdziesz na spacer po Krupówkach! Jeśli zastanawiasz się, co warto tam zobaczyć, wybraliśmy dla ciebie TOP 10 atrakcji, których nie możesz pominąć.
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zarówno Karpacz, jak i Zakopane mają wyjątkowy charakter i niepowtarzalny urok, do tego regiony górskie, w których leżą, są od siebie zupełnie odmienne. Właśnie ze względu na tę różnorodność warto odwiedzić oba te miasta, by na własne oczy przekonać się o ich wyjątkowości!
Tatry to jedno z najchętniej odwiedzanych pasm górskich w Polsce. Na turystach wrażenie wywiera surowa uroda majestatycznych szczytów, wśród których każdy czuje się jak w krainie olbrzymów.
W czasie deszczu turyści się nudzą? Na pewno nie w Zakopanem, gdzie nawet gorsza pogoda nie powinna zatrzymać nikogo na kwaterze. Może stanowić pretekst do bliższego poznania z najważniejszymi atrakcjami miasta.
"Wszystkie nasze strachy" to polski film, który zostanie zaprezentowany w ostatnim dniu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Zobaczymy go w dniu 31 sierpnia o 21.00.
Przed nami historyczny pojedynek wybitnych tenisistów. Można go będzie zobaczyć podczas "We Are Tennis" na BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Widzowie w Zakopanem zobaczą film "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem".
"Toni Erdmann" to wyjątkowa komedia i zdobywca wielu nagród. Widzowie będą mogli zobaczyć ten film podczas BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane, w ramach "Kobiety z kamerą" w dniu 28 sierpnia 2o22.
W ostatni dzień lipca BNP PARIBAS Kino Letnie Sopot-Zakopane zaprezentuje film pt."Opowieść o miłości i mroku", czyli ekranizację bestsellerowej powieści autobiograficznej Amosa Oza. Pokaz filmu pod chmurką rozpocznie się o godzinie 21:30 na placu Niepodległości. Zapraszamy!
27 sierpnia 2022 to kolejny dzień z cyklu "Jest akcja!". Widzowie na BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane, zobaczą film "Nieznośny ciężar wielkiego talentu".
"Papierowe miasta" to historia Quentina, który właśnie kończy liceum. Zanim wkroczy w dorosłość, odbędzie ostatnią, pożegnalną przygodę swojego dzieciństwa. Jego losy poznamy podczas kolejnego dnia BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W dniu 26 sierpnia zobaczymy kolejny film z cyklu "Piątki ze Storytel".

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!