Imprezy i koncerty w Zakopanem

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Zakopane Aktualności

Trwa gorący filmowy sierpień z najdłuższym wakacyjnym festiwalem filmowym BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W polskich kurortach można oglądać bezpłatnie najciekawsze propozycje filmowe z ostatnich lat.
Przed nami ostatnie seanse filmowe tegorocznej edycji BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Nie możecie tego przegapić. Pożegnajmy filmowo te wakacje!
BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to jedno z najważniejszych wydarzeń lata, które na stałe wpisało się w kalendarz polskich wakacji. Sprawdź, jakie filmy możesz zobaczyć przez kolejny sierpniowy tydzień na Kulturalnym Placu Niepodległości tuż przy zakopiańskich Krupówkach.
Trwa gorący filmowy sierpień z najdłuższym wakacyjnym festiwalem filmowym BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W polskich kurortach można oglądać bezpłatnie najciekawsze propozycje filmowe z ostatnich lat.
Jesteśmy na półmetku 16. edycji najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Przed nami jeszcze cały sierpień kinowych emocji w najpiękniejszych polskich kurortach.
Sensacja 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni: „Filip”, „Green Book”, który błyskawicznie zdobył status filmu kultowego, oraz „John Wick 4” z Keanu Reeves w roli głównej, który po raz kolejny zawalczy z Gildią w widowiskowym finale serii. To tylko kilka propozycji na ten tydzień w ramach najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.
W tym roku już po raz 16. najpiękniejsze polskie kurorty zamieniły się w wyjątkowe kina pod gwiazdami. Trwa najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.
Planujesz wypoczynek w Zakopanem? Na pewno pójdziesz na spacer po Krupówkach! Jeśli zastanawiasz się, co warto tam zobaczyć, wybraliśmy dla ciebie TOP 10 atrakcji, których nie możesz pominąć.
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zarówno Karpacz, jak i Zakopane mają wyjątkowy charakter i niepowtarzalny urok, do tego regiony górskie, w których leżą, są od siebie zupełnie odmienne. Właśnie ze względu na tę różnorodność warto odwiedzić oba te miasta, by na własne oczy przekonać się o ich wyjątkowości!
Tatry to jedno z najchętniej odwiedzanych pasm górskich w Polsce. Na turystach wrażenie wywiera surowa uroda majestatycznych szczytów, wśród których każdy czuje się jak w krainie olbrzymów.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!