Imprezy i koncerty w Zakopanem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Nosalowy Dwór Resort & SPA
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Nosalowy Dwór Resort & SPA

Imprezy w okolicy Zakopanego

Miejscowość:
Chochołów
(ok. 13km od Zakopanego)
Miejsce imprezy:
Termy Chochołowskie

Zakopane Aktualności

Zapraszamy na I Góralskie Targi Ślubne, które odbędą się 21 stycznia 2018 roku, o godzinie 10:00 w Zakopanem. Miejscem wydarzenia jest Nosalowy Dwór Resort & SPA, przy ulicy Balzera 21D.
Zapraszamy na koncert zespołu Ich Troje, który wystąpi 27 stycznia 2018 roku, o godzinie 20:30, w Nosalowym Dworze w Zakopanem.
29 lipca  w Zakopanem zagra dla Was rewelacyjny DJ i producent, twórca hitu SUB PIELEA MEA #EROINA --> Midi Culture !!!!!!
W ramach festiwalu Hej Fest 2017, 2 września w Zakopanem wystąpi Organek. Już dziś zapraszamy na koncert!
W ramach festiwalu Hej Fest 2017, 26 sierpnia w Zakopanem wystąpi zespół Bajm. Tego dnia na scenie pojawi się również Mrozu oraz Helolove. Zapraszamy!
W ramach festiwalu Hej Fest 2017, 19 sierpnia w Zakopanem wystąpi Ray Wilson. Artysta wystąpi z towarzyszeniem swojego 5 osobowego składu zespołu. W repertuarze obok kultowych przebojów jak np. „Mama”, „Land of Confusion”, „Congo”, „Follow you follow me” czy „Jesus he knows me” pojawiają nie prezentowane wcześniej przez Raya kompozycje legendarnego GENESIS (w tym z albumu „Calling All Stations”) jak i najnowsze solowe utwory Szkota. Tego dnia na scenie pojawi się również Redford oraz zespół Perfect. Zapraszamy!
W ramach festiwalu Hej Fest 2017, 12 sierpnia w Zakopanem wystąpi zespół Zakopower. Tego dnia na scenie pojawi się również Happysad oraz Sonbird. Zapraszamy na koncert!
W ramach festiwalu Hej Fest 2017, 5 sierpnia w Zakopanem wystąpi zespół T-Love. Tego dnia na scenie pojawi się również Waiting For An Audience oraz IRA. Już dziś serdecznie zapraszamy na koncert!
W ramach festiwalu Hej Fest 2017, 5 sierpnia w Zakopanem wystąpi zespół IRA. Tego dnia na scenie pojawi się również Waiting For An Audience oraz T-Love. Zapraszamy!
W ramach festiwalu Hej Fest 2017 29 lipca w Zakopanem wystąpi Sylwia Grzeszczak. Tego dnia na scenie pojawi się również Mateusz Ziółko oraz Need More Clouds. Już dziś zapraszamy na koncert!