Imprezy i koncerty w Zakopanem

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Zakopane Aktualności

Kasprowy Wierch to jeden z najbardziej znanych tatrzańskich szczytów w Polsce . Mimo tego, że nie jest ani najwyższy, ani najtrudniejszy do zdobycia, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych pokoleń miłośników górskich wędrówek. Znana także pod nazwami Kasprowa Czuba i Stawińska Czuba , góra wznosi się w Tatrach Zachodnich i stanowi jedną z największych atrakcji turystycznych w całym łańcuchu górskim polskich Tatr.
Leżing, plażing i smażing to czynności, które kojarzą nam się z wakacjami i plażowaniem nad morzem, czy nad jeziorem. Każda polska plaża ma do zaoferowania coś naprawdę wspaniałego i niezwykłego. A gdyby tak wybrać się na plażowanie w Tatry? Już za kilka dni odbędzie się otwarcie najwyżej położonej plaży w Polsce. Gdzie dokładnie się znajduje?
Wiosna z każdym kolejnym dniem rozkręca się na dobre. Wszystko wskazuje na to, że już za kilka dni będziemy cieszyć się temperaturami na poziomie 20 stopni Celsjusza. Są jednak takie miejsca w Polsce, na których zalega dość spora warstwa śniegu. Mało tego, warunki narciarskie są tu znakomite. Każdy, kto na długi weekend majowy wybiera się do Zakopanego, będzie tu mógł pojeździć na nartach.
Zapraszamy na stand-up Piotrka Szumowskiego, który odbędzie się 22 lutego w Le Scandale Zakopane.
Jaka jest najlepsza recepta na zimowe, ponure, niedzielne popołudnie? Potężna dawka śmiechu!
Mamy dobrą wiadomość dla narciarzy, którzy wypoczywają w Zakopanem i okolicy miasta. Od środy 12 stycznia dostępne są trasy zjazdowe w rejonie Kasprowego Wierchu!
Widziałeś już "Opowieść Wigilijną" ? W takiej odsłonie na pewno nie! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny serdecznie zaprasza na wyjątkowe premierowe show pt.: "Opowieść Wigilijna" w Zakopanem!
Zapraszamy na Finał Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim 2022, który odbędzie się 19 lutego na terenie Stacji Narciarskiej - Polana Szymoszkowa.
Zapraszamy na drugą edycję Pucharu Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim 2022. Dobra zabawa i wielkie emocje gwarantowane.
Dla amatorów narciarstwa Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim to najlepsza i najważniejsza impreza w sezonie. Chodzi przede wszystkim o zabawę , która potrafi jednak wyzwolić wśród uczestników niemal olimpijskie emocje. Czasu na zapisy do udziału w pierwszych zawodach pozostało już niewiele. Dla uczestników przygotowano nagrody o łącznej wartośc i 30.000 . zł

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej