Imprezy i koncerty w Zakopanem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Galeria Sztuki na Kozińcu, Droga Na Koziniec 8
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Start - Kuźnice, meta - galeria Władysława Hasiora
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Willa Czerwony Dwór

Zakopane Aktualności

W czasie deszczu turyści się nudzą? Na pewno nie w Zakopanem, gdzie nawet gorsza pogoda nie powinna zatrzymać nikogo na kwaterze. Może stanowić pretekst do bliższego poznania z najważniejszymi atrakcjami miasta.
Zapraszamy na spotkanie upamiętniające Stanisława Ignacego Witkiewicza (Witkacego) – malarza, rysownika, fotografa, dramaturga, powieściopisarza, filozofia, teoretyka i krytyka sztuki.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia ciekawej wystawy pokonkursowej pt. "Oblicza Frasobliwego" w Centrum Kultury Rodzimej w willi Czerwony Dwór, przy ulicy Kasprusie 27 w Zakopanem.
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Biegu Hasiora, stanowiącym sportowe święto organizowane przez Muzeum Tatrzańskie. Celem biegu jest nie tylko promocja aktywności fizycznej, ale i popularyzacja postaci Władysława Hasiora.
Podczas urlopów Polacy najchętniej wyjeżdżają do Zakopanego? Kierowcy stojący w kilometrowych korkach na zakopiance na pewno dochodzą do takich wniosków. Podpowiadamy, jak ominąć największe kolejki i szybciej dojechać do stolicy Tatr!
W tym roku oblężenie przeżywa nie tylko polskie morze, ale także szlaki turystyczne w Tatrach. TPN odnotowuje kolejne rekordy frekwencji, a media obiegają zdjęcia ogromnych kolejek do kas biletowych! Zainteresowanie wypoczynkiem w tej części polskich gór jest ogromne.
Poznajcie program na 5 dzień XII Europejskich Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem. Gorąco zapraszamy!
Zapraszamy na XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem.
Zapraszamy na kolejną odsłonę Europejskich Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem, które odbędą się w dniach 11-15 sierpnia. Tegoroczne wydarzenie obfitować będzie w różnorodne atrakcje, warsztaty rękodzieła, prelekcje, występy zespołów regionalnych, pokazy kulinarne, a także konkursy! Nie zabraknie również wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują swoje niepowtarzalne wyroby spożywcze, produkty rękodzielnicze oraz kosmetyki.
Zapraszamy na XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem, które odbędą się w dniach 11-15 sierpnia. Tegoroczne wydarzenie obfitować będzie w różnorodne atrakcje, warsztaty rękodzieła, prelekcje, występy zespołów regionalnych, pokazy kulinarne, a także konkursy! Nie zabraknie również wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują swoje niepowtarzalne wyroby spożywcze, produkty rękodzielnicze oraz kosmetyki.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Zakopanem

Czy dzisiaj odbywa się coś ciekawego w Zakopanem?
Dzisiaj w Zakopanem lub okolicy możesz wybrać się na: Co robić w Zakopanem, gdy pada? Pomysły na deszczowy dzień.
Co dzieje się w najbliższy weekend w Zakopanem?
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Zakopanem?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Zakopanem lub okolicy to: „Ostatnie chwile Witkacego” - spotkanie na Kozińcu, IV Bieg Hasiora 2021 w Zakopanem.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Zakopanem?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej