Imprezy i koncerty w Zakopanem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Zakopanego

Miejscowość:
Szaflary
(ok. 15km od Zakopanego)
Miejsce imprezy:
Termy Gorący Potok

Zakopane Aktualności

W ramach koncertowego cyklu „Karol z Atmy. Muzyka jednoczy” w czwartek, 17 września 2020, o godzinie 18:00, wystąpi dwójka utalentowanych artystów: klarnecistka Barbara Borowicz i pianista Marek Szlezer .
W czerwcu zmieniły się zasady parkowania na Palenicy Białczańskiej. Teraz miejsce parkingowe tuż przy wejściu na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego gwarantuje tylko wcześniejsza rezerwacja online. Co warto wiedzieć na ten temat?
Od 1 sierpnia turyści mogą aktywować i realizować bon turystyczny 500+, wspierający polskie rodziny oraz branżę turystyczną w czasie kryzysu. Z tego wsparcia mogą skorzystać rodzice dzieci, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. Dzięki temu wiele osób wyjedzie na wymarzone wakacje w dowolne miejsce w Polsce – warunek jest jeden, obiekt noclegowy, który wybiorą, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które planują wyjazd do Zakopanego, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Planujesz urlop w styczniu i kompletnie nie masz pomysłu na to, gdzie się udać, by spędzić udany urlop? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zestawienie miejsc, które warto wziąć pod uwagę planując urlop w styczniu w Polsce.
1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju. Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza miłośników dobrego kina na liczne niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Zakopanem przez 62 dni mogą oglądać najlepsze produkcje w Miasteczku Filmowym znajdującym się w samym sercu miasta! Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w sierpniu w Zakopanem.
Marzysz o spędzeniu urlopu wśród piękna polskich gór, ale obawiasz się pieszej wędrówki z dzieckiem? Jeśli wybierzesz szlaki dostosowane zarówno do możliwości dziecka, jak i swoich, zaplanowany urlop na pewno okaże się niezwykle udany! Specjalnie dla ciebie, przygotowaliśmy zestawienie najłatwiejszych górskich szlaków, na które możesz wybrać się ze swoją pociechą! Przeczytaj, by dowiedzieć się, gdzie warto wybrać się w góry z dzieckiem!
1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju.  Kino Letnie Sopot - Zakopane  zaprasza miłośników dobrego kina na niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Zakopanem przez 62 dni mogą oglądać najlepsze produkcje w Miasteczku Filmowym znajdującym się w samym sercu miasta! Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w lipcu w Zakopanem.
W Tatrach jest wiele interesujących szlaków, którymi podążają prawdziwe tłumy turystów. Łatwiejsze są bardziej oblegane, na trudniejszych bywa luźniej. Właśnie do takich należy Zawrat, malownicza przełęcz stanowiąca punkt początkowy Orlej Perci.
Wielu Polaków decyduje się na to, by spędzić wakacje w górach. Nic dziwnego! Majestatyczne widoki, możliwość obcowania z naturą, uczucie  przyjemnego zmęczenia, wspaniałe wspomnienia, wyjątkowe zdjęcia, ale przede wszystkim charakterystyczny klimat i ludzie – to coś, co urzeknie każdego turystę. Jaki więc obrać kierunek, by wakacje w polskich górach były niezapomnianym doświadczeniem?
Zakopane czy Krynica-Zdrój? To pytanie zadają sobie osoby, które zaczynają planować urlopy w polskich górach. Odpowiedź na nie wcale nie jest prosta i jednoznaczna, ponieważ te dwa kurorty różnią się między sobą klimatem, oferowanymi atrakcjami i oczywiście lokalizacją. Gdzie lepiej pojechać – do jednego z najpiękniejszych beskidzkich uzdrowisk, a może do stolicy polskich Tatr?

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Zakopanem

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Zakopanem?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Zakopanem lub okolicy to: Oktoberfest w Termach Gorący Potok w Szaflarach.