Pogoda nad morzem w maju 2017

Maj to miesiąc, który przez wielu ludzi uznawany jest za najpiękniejszy okres w roku. Przyroda kusi nas wtedy kwitnącymi kwiatami i drzewami. Ciekawe tylko, jaką pogodę przyniesie nam ten wiosenny miesiąc. Zobaczcie sami!

Pogoda nad morzem w maju 2017

 

Początek maja w Gdyni rozpocznie się rosnącym zachmurzeniem oraz prawdopodobieństwem deszczu. W kolejnych dniach będzie częściowo słonecznie. Do połowy miesiąca, temperatura wskaże od 14 do 17 stopni Celsjusza. W drugiej połowie maja, znacznie cieplej, bo termometry odnotują od 16 do 22 stopni Celsjusza w ciągu dnia. W ostatnich dniach maja, meteorolodzy przestrzegają przed opadami deszczu, a także przed burzami z piorunami.

 

Odwiedź Gdynię i sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w tym mieście. Zobacz: imprezy w Gdyni.

 

W Ustce, temperatura w ciągu całego miesiąca będzie trochę niższa niż w Gdyni. Wraz z 1-szym maja może pojawić się deszcz. Tutaj także możemu spodziewać się burz z piorunami. Termometry pokażą maksymalnie do 20 stopni Celsjusza.

 

Wybierasz się na urlop majowy? Przejrzyj oferty poszczególnych nadmorskich miast:

 

Noclegi Łeba

Noclegi Gdańsk

Noclegi Międzyzdroje

Noclegi Krynica Morska

 

W Rewalu burze z piorunami mogą nas zaskoczyć już w pierwszym tygodniu maja. Ponadto, będzie wietrznie, a na niebie zagści spore zachmurzenie z przejaśnieniami. Cieplejszą temperaturę odczujemy dopiero po 15 maja. Synoptycy przewidują od 16 do 21 stopni. 

 

W Kołobrzegu, w pierwszych kilku dniach maja odnotujemy od 14 do 19 stopni Celsjusza. W ciągu ostatnich 10 dni miesiąca również zagoszczą tutaj przelotne opady i burze z piorunami.

 

 

Zobacz także:

 

 

 

Fot. rysiek74, Pixabay.com, CC0 Public Domain

 

Komentarze (2)

Turysta

5 miesięcy temu
no i gdzie sa dane o pogodzie w ustce ?????????????????????????

Basia

6 miesięcy temu
Akurat jadę do Ustki na majówkę, więc jak będzie te 20 stopni to naprawdę będzie super :) Organizuje taki weekendowy wypad na panieński siostry. Zarezerwowałam pokoje w fajnym ośrodku Dagmor się nazywa i mam nadzieję, że będzie fajnie, bo taki wieczór ma się tylko raz w życiu i musi być wyjątkowy.

Zobacz również