Imprezy i koncerty w Gdyni

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Gdynia Aktualności

Wielkimi krokami zbliżają się wymarzone wakacje, podczas których większość z nas zdecyduje się na urlop nad morzem. Nie ulega żadnej wątpliwości, że dużym zainteresowaniem powinno cieszyć się Trójmiasto - pełne wspaniałych zabytków i pięknych plaż. Na jednej z nich, a dokładniej na znajdującym się tu molo, zaplanowano prace remontowe, które rozpoczną się w najbliższych dniach. Czy te wspaniała trasa spacerowa w głąb morza będzie dostępna podczas wakacji?
Zbliżają się wakacje, podczas których większość z nas zdecyduje się na wyjątkowy wypoczynek nad polskim morzem. Królować będą tu zarówno te duże i dobrze znane, jak i klimatyczne miejscowości, znajdujące się nad Bałtykiem. Bezapelacyjnie, bardzo dużym zainteresowaniem powinno cieszyć się Trójmiasto, w którym znajdziemy jedne z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu. To właśnie tu, a dokładniej w Gdyni-Orłowo znajduje się naprawdę wyjątkowa plaża, która wkrótce doczeka się odbudowy.
Po ostatnich sztormach plaża w Gdyni Orłowie zmieniła się nie do poznania. Dziennikarze portalu trojmiasto.pl porównali, jak wyglądała jeszcze dwa lata temu, a jak obecnie. Różnice są niewyobrażalne!
Open’er Festival to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez nadchodzącego lata. Organizatorzy regularnie informują fanów o gwiazdach, które na przełomie czerwca i lipca pojawią się w Polsce.
Latem najchętniej wybieranym kierunkiem jest polskie morze. Wielu turystów interesuje się Trójmiastem i wchodzącą w jego skład Gdynią. To świetne miejsce na wczasy dla rodzin. Za wyjazd możesz zapłacić bonem turystycznym!
Urząd Morski w Gdyni informuje o wynikach wyprawy badawczej, która odbyła się w połowie kwietnia 2021 roku. Chociaż z powodu niekorzystnych warunków misja zakończyła się wcześniej niż planowano, jej wyniki są naprawdę ciekawe. Niektórzy uważają, że trafili na ślad legendarnej Bursztynowej Komnaty!
Szukasz sprawdzonych noclegów w Gdyni? Skorzystaj z rekomendacji naszych turystów i sprawdź polecane przez nich miejsca w tym pięknym mieście.
Orłowo to dzielnica Gdyni, którą warto wziąć pod uwagę szukając miejsca na urlop nad polskim morzem. Na turystów czekają piękne plaże i zaciszne zakątki – oraz oczywiście wszystkie atrakcje Trójmiasta. W przygotowanej przez nas galerii można zobaczyć, jak urokliwe jest to miejsce!
Szukacie noclegów w pięknej Gdyni? Zobaczcie więc nasz ranking, w którym prezentujemy obiekty polecane przez innych turystów. Skorzystajcie z ich rekomendacji.
Zima nad morzem, szczególnie jeśli nie poskąpiła śniegu, może być tak samo urokliwa jak w górach. Jeśli nie wierzycie, koniecznie obejrzyjcie przygotowaną przez nas galerię zdjęć.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!