Imprezy i koncerty w Gdyni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Blues Club
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Plaża w śródmieściu Gdyni
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Sala Koncertowa Portu Gdynia

Gdynia Aktualności

Miłośnicy twórczości formacji Pectus nie mogli chyba wymarzyć sobie piękniejszej jesieni!
Q to kolejna konstelacja utworzona wokół jednego z liderów trójmiejskiej sceny - Macieja Łyszkiewicza.
Już 19 września w Jedz Pij i Tańcz w Gdyni premiera nowego, czwartego już programu Adama Van Bendlera - człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.
KPW Godzina Zero 2018Po sensacyjnych wydarzeniach, które miały miejsce na gali KPW Arena X federacja Kombat Pro Wrestling zaprasza na kolejną edycję najważniejszej gali w kalendarzu polskiego wrestlingu - KPW Godzina Zero 2018!
Po sukcesie koncertu w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, z którego powstało koncertowe CD/DVD, zdecydowaliśmy się powtórzyć koncerty w sześciu miastach, tak, aby wydarzenie to było dostępne dla szerszej publiczności.
Dnia 9 września 2018 roku, na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni, odbędzie się charytatywny piłkarski "MECZ O PSIĄ KREW" w którym zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy i raperzy. Całość środków pieniężnych zebranych podczas tej imprezy (bilety oraz środki z puszki) przeznaczymy na zimową pomoc przynajmniej 5 schroniskom dla bezdomnych zwierząt w Polsce.
Pierwsza tak wielka Stand-upowa impreza charytatywna w której wezmą udział najznakomitsi komicy z całego kraju! Wszystkie zebrane środki posłużą na zimową pomoc schroniskom dla bezdomnych zwierząt.
5 sierpnia, o godzinie 20:00, w Teatrze Miejskim w Gdyni zostanie wystawiony spektakl pt. Komedia omyłek .