Imprezy i koncerty w Gdyni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Blues Club
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Weterynaryjne Centrum Zdrowia „EgzooVet”
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza

Gdynia Aktualności

Niespodziewany koniec letniej aury nie przeszkadza nam we wspólnej zabawie. W imieniu Rady Dzielnice Pustki Cisowskie-Demptowo serdecznie zapraszamy na festyn osiedlowy SĄSIEDZKA INTEGRCJA. Poznajcie bliżej swoich sąsiadów podczas wspólnego przeciągania liny, zabłyśnijcie wiedzą na temat dzielnicy, a także skorzystajcie z rodzinnych atrakcji dla małych i dużych.
Zapraszamy na przedstawienie teatralne pt. Następnego dnia rano , które odbędzie się 15 października, o godzinie 19:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zapraszamy na spektakl pt. Idąc rakiem , który zostanie wystawiony 14 października, o godzinie 20:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Następnego dnia rano , która odbędzie się 13 października, o godzinie 19:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zapraszamy na przedstawienie teatralne pt. Następnego dnia rano , które odbędzie się 12 października, o godzinie 19:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
11 października, o godzinie 18:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni odbędzie się studencka premiera spektaklu pt. Następnego dnia rano .
Zapraszamy na przedstawienie pt. Następnego dnia rano , które zostanie wystawione 10 października, o godzinie 18:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zapraszamy na spektakl pt. Następnego dnia rano , który odbędzie się 8 października, o godzinie 19:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Kursk , która zostanie wystawiona 30 września, o godzinie 20:30, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zapraszamy na przedstawienie teatralne pt. Prawda. Komedia małżeńska , które odbędzie się 30 września, o godzinie 16:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.