Imprezy i koncerty w Gdyni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Blues Club

Gdynia Aktualności

Jeśli pytania o szczęście w związku formuje jeden z najwybitniejszych współczesnych dramatopisarzy Iwan Wyrypajew, a do reżyserowanego przez siebie spektaklu zaprasza doskonałych aktorów Borysa Szyca i Magdalenę Boczarską publiczność może się spodziewać prawdziwej teatralnej uczty.
"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko! Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna.
Wyjątkowy głos i jedyne takie skrzypce w Polsce! Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy.
MUZYCZNA KOMEDIA SEZONU!  WIELKI PRZEBÓJ TEATRU SCENA KAMIENICA!
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły, jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: " Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
Wojciech Karolak (ur. 28 maja 1939 w Warszawie) - polski muzyk jazzowy, pianista, kompozytor, saksofonista altowy i tenorowy, aranżer, wirtuoz organów Hammonda.
Zapraszamy do Blues Clubu w Gdyni, gdzie wystąpi Piotr Woźniak w Trio.
Spotkanie czterech chłopa o odmiennych charakterach i różnym spojrzeniu na świat, których w całość połączyło zamiłowanie do wydobywania różnego rodzaju dźwięków muzycznych. Indywidualna przygoda z muzyką każdego z osobna sięga dawnych lat, lecz dzisiaj tworzymy jedno ciało pod nazwą " Czarny Ziutek Z Killerami ".
Koncert poświęcony piosenkom z repertuaru tajemniczej Ewy Demarczyk, polskiego Czarnego Anioła, który od dawna unika publicznych wystąpień. Legenda słynnej Piwnicy pod Baranami.
Sztuka " Triathlon story " to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia, która rozgrywa się w przeddzień zawodów Ironman.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Gdyni

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Gdyni?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Gdyni lub okolicy to: Basia Kawa w Blues Clubie w Gdyni, Stand-up Piotra Bałtroczyka w Sali Koncertowej Portu Gdynia.