Imprezy i koncerty w Gdyni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Blues Club
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Weterynaryjne Centrum Zdrowia „EgzooVet”
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza

Gdynia Aktualności

Zapraszamy na bezpłatną projekcję filmu pt. VOLTA, która odbędzie się 3 października, o godzinie 12:00, w Gdyńskim Centrum Filmowym. Wydarzenie zorganizowane zostanie w ramach programu „Kino dla Seniora”, Klubu Seniora DOM.
Po 6 latach Pearl Jam wraca na srebrny ekran! 4 października w kinach sieci Multikino będziemy mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia nowego dokumentu i koncertu zespołu zarejestrowanego w 2016 roku na stadionie baseballowym Chicago Cubs.
OZ od 38 lat dający nieustannie jedne z najlepszych rockowych koncertów w Polsce, łączy już cztery pokolenia swoich wiernych fanów wykonując swoje największe przeboje. Wśród nich m.in.: Ten Wasz Świat , Party , Obudź się, Gdyby Nie Ty , Rzeka , Ich Marzenia, Szkoła , Sama , Szkiełko , Andzia, Oddział , Debiut, Uszy .
Niespodziewany koniec letniej aury nie przeszkadza nam we wspólnej zabawie. W imieniu Rady Dzielnice Pustki Cisowskie-Demptowo serdecznie zapraszamy na festyn osiedlowy SĄSIEDZKA INTEGRCJA. Poznajcie bliżej swoich sąsiadów podczas wspólnego przeciągania liny, zabłyśnijcie wiedzą na temat dzielnicy, a także skorzystajcie z rodzinnych atrakcji dla małych i dużych.
Zapraszamy na przedstawienie teatralne pt. Następnego dnia rano , które odbędzie się 15 października, o godzinie 19:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zapraszamy na spektakl pt. Idąc rakiem , który zostanie wystawiony 14 października, o godzinie 20:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Następnego dnia rano , która odbędzie się 13 października, o godzinie 19:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zapraszamy na przedstawienie teatralne pt. Następnego dnia rano , które odbędzie się 12 października, o godzinie 19:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
11 października, o godzinie 18:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni odbędzie się studencka premiera spektaklu pt. Następnego dnia rano .
Zapraszamy na przedstawienie pt. Następnego dnia rano , które zostanie wystawione 10 października, o godzinie 18:00, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.