Pomagaj z Nocowanie.pl

Pomagaj z Nocowanie.pl

Ty także możesz przyłączyć się do akcji #PomagamzNocowaniepl. Wpłacona przez Ciebie kwota w całości zostanie przekazana na pomoc pracownikom polskiej służby zdrowia, w tym niezbędne wyposażenie oddziałów zakaźnych i placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią.

Są wśród nas prawdziwi bohaterowie, którzy stanęli na pierwszej linii frontu i każdego dnia toczą trudną walkę o zdrowie oraz życie nas wszystkich.

Wspieraj polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19 razem z Nocowanie.pl!

Przyłącz się do akcji #PomagamzNocowaniepl i przeznacz dowolny datek na zbiórkę!

Wpłacona przez Ciebie kwota w całości zostanie przekazana na pomoc pracownikom polskiej służby zdrowia, w tym niezbędne wyposażenie oddziałów zakaźnych i placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią.


Szczegóły na stronie siepomaga.pl/pomagajznocowanieplJako największy portal noclegowy w kraju zdajemy sobie sprawę, że branża turystyczna jest w szczególnie trudnym okresie. Dlatego chcemy pomóc zarówno w walce z epidemią, jak i w odbudowie polskiej turystyki, gdy już bezpiecznie będziemy mogli podróżować.

W ramach podziękowania dla darczyńców (dla wpłat min. 50 zł) przygotowaliśmy kod zniżkowy na nocleg o wartości 25 zł  do wykorzystania na portalu Nocowanie.pl! (dotyczy obiektów noclegowych oznaczonych ikonką Bezpieczna transakcja z Nocowanie.pl)

Oprócz skarbonki, która zasila ogólnopolską zbiórkę na walkę z COVID-19, podjęliśmy także bezpośrednie działania wspierające Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie, przekazując m.in.: maski ochronne, a także specjalistyczny preparat antybakteryjny do dezynfekcji rąk.
Uważajcie na siebie, zostańcie w domach i pomagajcie razem z nami tym, którzy codziennie walczą z epidemią koronawirusa!

Następny artykuł Kanał Elbląski na...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej