Współpraca z WP. Jak być widocznym w Wirtualnej Polsce?

Na pewno wiesz, że obecność w portalu Nocowanie.pl daje ci szerokie możliwości promowania oferty obiektu noclegowego. Ale czy pamiętasz, że jedną z nich jest dodatkowa widoczność na stronach Wirtualnej Polski, witryny, którą odwiedzają miliony użytkowników?

Jesteś na Nocowanie.pl? Możesz zaistnieć również w Wirtualnej Polsce!


Zastanawiasz się, w jaki sposób można być widocznym w jednym z największych i najpopularniejszych polskich portali, takim jak Wirtualna Polska, i to bez żadnych ukrytych kosztów? Pamiętaj, że Nocowanie.pl jest częścią Grupy Wirtualna Polska Holding, a to stwarza dodatkowe możliwości promowania ofert naszych Klientów.

Do tej ogólnopolskiej grupy dołączyliśmy w czerwcu 2016 roku – od tego czasu portal dynamicznie się rozwija, wprowadzając nowoczesne rozwiązania dedykowane zarówno turystom, jak i właścicielom obiektów noclegowych. Na współpracy Nocowanie.pl oraz Wirtualnej Polski szczególnie korzystają ci ostatni, gdyż otwiera się przed nimi możliwość dodatkowego wyświetlania oferty na noclegowej stronie WP dostępnej w domenie nocowanie.wp.pl Nie wszyscy mogą tam trafić!

 

Jak znaleźć się w WP?


Obecność oferty noclegowej w WP.pl to szansa na dotarcie do kolejnych turystów, którzy mogą stać się twoimi gośćmi. Jeśli chcesz otrzymać możliwość ich pozyskania, wystarczy że przyłączysz się do programu Sprawdzony Obiekt. Jest to nasz autorski system weryfikacji obiektów noclegowych, który pozwala turyście stwierdzić, że wybrane przez nich miejsce jest wiarygodne, a właściciel godny zaufania.

Program sprawdzony obiekt składa się z czterech etapów:

 

  • Wizyty przedstawiciela handlowego.

 

  • Wykonania zdjęć przez fotografa Nocowanie.pl i umieszczenia ich w ofercie w portalu.

 

  • Obiekt musi być też otwarty na opinie gości – jeśli je usuwa lub całkowicie zablokuje możliwość ich dodawania, starci jeden stopień weryfikacji.

 

  • Oprócz tego liczy się również staż w portalu – obiekt musi się reklamować dłużej niż rok.


Gdy wszystkie te wymagania zostaną spełnione, twój obiekt automatycznie pojawi się w Wirtualnej Polsce, a ty trafisz do jeszcze większego grona odbiorców.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również