Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową - nabór przedłużony do 15 grudnia

Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową - nabór przedłużony do 15 grudnia

Naszą misją jest nie tylko łączenie obiektów noclegowych z turystami. Turystyka to nasza praca, ale też pasja i doskonale rozumiemy wyzwania, z jakimi obecnie musi się mierzyć branża turystyczna.

Aktualizacja 30 listopada

W związku z dużym zainteresowaniem akcją, przedłużamy termin przesyłania zgłoszeń do 15 grudnia 2020.

Od 16 listopada br. uruchamiamy akcję pod hasłem "Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową", w trakcie której za symboliczną złotówkę będziemy realizować kampanie reklamowe dla miast i regionów z Polski, tak by turyści mogli jeszcze bardziej zgłębić wiedzę o ciekawostkach i atrakcjach wartych zobaczenia. A kiedy sytuacja zwiazana z pandemią się unormuje, ruszyć do tych miejsc i zobaczyć je na żywo!

W ramach projektu udostepniamy powierzchnie warte łacznie 150 000 zł. Tym samym wspierając bezpośrednio samorządy terytorialne oraz  jednostki zajmujące się promocją turystyki (na szczeblu centralnym, regionalnym i lokalnym) w tym Regionalne i Lokalne Organizacje Turystycznych, Urzędy Wojewódzkie, Powiaty oraz Gminy.
A pośrednio przedsiębiorców działających w branży turystycznej na obszarze tych regionów i miejscowości, takich jak restauracje, hotele czy inne obiekty noclegowe.

Każdy podmiot, który się do nas zgłosi, w ramach akcji może otrzymać kampanię reklamową na łamach portalu Nocowanie.pl o wartości 1500 zł, za symboliczna złotówkę.

Wierzymy, że takie działania pozytywnie wpłyną na polską turystykę, która została wyjątkowo dotknięta w związku z pandemią. Wiele małych i lokalnych biznesów walczy obecnie o przetrwanie. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji zyskają najbardziej właśnie oni. 

Całym sercem wspieramy polską turystykę, dlatego tak ważne jest, byśmy sobie wzajemnie pomagali. Spędzmy te wakacje w kraju, a na ferie czy weekend wybierzmy się "za miasto". My podpowiemy gdzie :)
Wybierz jeden z trzech dostępnych formatów:
  • artykuł sponsorowany
  • baner w mailingu dla turystów
  • cykl postów na fanpage na facebooku
Zgłoś się do akcji, wypełniając formularz:


Po weryfikacji zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły publikacji.

Zgłoszenia zbieramy do 15 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli pakietów reklamowych. Liczba pakietów reklamowych jest ograniczona - otrzyma je 100 pierwszych zgłoszeń spełniających wymogi akcji. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodatkowo w ramach akcji przygotowaliśmy szereg promocji dla obiektów noclegowych.

Następny artykuł Atrakcyjna Małopolska:...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej