Pogoda na pierwszy tydzień września 2017

Wrzesień zwiastuje nieubłagany koniec wakacji i początek nowego roku szkolnego. Choć kalendarzowe lato potrwa jeszcze chwilę, przewidywana prognoza pogody coraz bardziej przypominać nam będzie o zbliżającej się jesieni. Sprawdź szczegółową prognozę pogody w pierwszym tygodniu września.

Pogoda w górach

 

Zakopane

W pierwszym tygodniu września w Zakopanem pogodowa aura zapowiada się dość słonecznie i ciepło. Termometry wskażą od 18 do 20 stopni Celsjusza. Możliwe przelotne opady deszczu synoptycy zapowiadają jedynie pod koniec tygodnia.

 

Atrakcyjne oferty noclegowe w Zakopanem znajdziecie tutaj:

 

Wisła

W Wiśle temperatura nie spadnie poniżej 20 stopni Celsjusza. Pierwszy tydzień września zapowiada się dość słonecznie. Słaby deszcz synoptycy zapowiadają jedynie 6 dnia miesiąca.

 

Karpacz

Jaka pogoda czeka nas w Karpaczu? Tu nieco zimniej. Termometry wskażą od 16 do 19 stopni Celsjusza. Cały tydzień niestety dość pochmurny i deszczowy.

 

Zobacz także:

 

Pogoda nad morzem

 

Władysławowo

Planujesz wrześniowy urlop nad morzem? Niższe ceny, mniej turystów, a jak z pogodą? W pierwszym tygodniu września we Władysławowie możemy spodziewać się deszczu, będą to jednak jedynie przelotne opady. Temperatura wyniesie od 20 do 22 stopni na plusie.


Sopot

W Sopocie również mogą pojawić się przelotne opady deszczu oraz burze z piorunami. Termometry wskażą od 20 do 22 stopni Celsjusza w dzień oraz około 9 stopni w nocy. Słoneczna jedynie końcówka tygodnia.

 

Sprawdź również:

Noclegi Rewal

Noclegi Łeba

Noclegi Koszalin

 

Mielno

W Mielnie na warunki atmosferyczne nie będziemy mogli narzekać. Będzie ciepło, a przede wszystkim bezdeszczowo. Synoptycy zapowiadają od 21 do 24 stopni Celsjusza.

 

Ciekawe imprezy w Mielnie znajdziesz tutaj:

 

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

Lublin

Pierwszy tydzień września w Lublinie zapowiada się dość pochmurnie. Synoptycy zapowiadają również możliwe przelotne opady deszczu. Termometry wskażą od 18 do 24 stopni Celsjusza. Najzimniej pod koniec tygodnia.

 

Wiele interesujących wydarzeń, które odbywają się w Lublinie znajdziesz tutaj:

 

Zamość

W Zamościu temperatura podobna: od 21 do 24 stopni Celsjusza. Możliwe przelotne opady deszczu pojawią się jedynie w ostatnich dniach miesiąca.

 

Nałęczów

W Nałęczowie temperatura utrzyma się w granicy 21 - 23 stopni Celsjusza. Początek tygodnia dość słoneczny, jedynie w ostatnich dniach pojawić mogą się przelotne opady deszczu.

 

Zobacz także:

 

 

źródło zdjęcia: fot.qimono, pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Zobacz również