Imprezy i koncerty w Mielnie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Mielno Aktualności

Dzięki bonowi turystycznemu polskie rodziny mogą zaplanować wspaniały wypoczynek dla dzieci! Jednym z najpopularniejszych kierunków jest morze i tętniący życiem kurort, Mielno. Niżej znajdziesz listę miejsc w Mielnie, w których przyjmowana jest płatność bonem turystycznym.
Gdy mamy dwadzieścia lat, planowanie wyjazdów wypoczynkowych nie jest zbyt trudne. Wystarczy znaleźć miejsce, w którym można się dobrze bawić i ciekawie spędzić czas. Przygotowaliśmy kilka sprawdzonych propozycji na fantastyczne wakacje w Polsce dla młodych!
Przesuwając palcem po mapie Pomorza Zachodniego, trafimy na wiele atrakcyjnych miast i miasteczek, w których warto spędzić wakacyjny urlop . Jednym z takich miejsc jest Mielno - popularny wakacyjny kurort o charakterystycznym mikroklimacie i imprezowej atmosferze.
Nocleg w Mielnie jak najbliżej plaży? Zobaczcie, które miejsca polecają inni turyści. Sprawdźcie rekomendowane przez nich obiekty noclegowe.
Planujecie  wypoczynek w Mielnie? Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem obiektów noclegowych. Sprawdźcie gdzie według turystów wypoczywa się najlepiej.
Podczas urlopu nad morzem każdy chce wypocząć na plaży. Jedną z najchętniej wybieranych jest plaża w Mielnie. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż przyciąga turystów złocistym piaskiem i wieloma udogodnieniami.
Wystarczyło kilka słonecznych dni, aby w Mielnie pojawili się pierwsi plażowicze. Trudno się temu dziwić, gdyż dzięki ciepłym promieniom relaks na złotym piasku był wyjątkowo przyjemny.
Mielno zostało gospodarzem prestiżowej imprezy, jaką są Mistrzostwa Europy w Kiteboardingu. Nad Bałtyk przyjedzie setka najlepszych zawodników z całego świata, szykuje się więc wielkie sportowe widowisko.

Festiwal Indii

W dniach 24-26 sierpnia 2012 r. odbędzie się Festiwal Indii w Mielnie. Trzydniowy jarmark to niepowtarzalna okazja kupna ciekawcych pamiątek oraz obejrzenia wyjątkowych występów artystycznych.
Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji bez koncertów Lata z Radiem! Dlatego w sierpniu zapraszamy do Mielno, które jest jest jednym z przystanków imprezy.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!