Imprezy i koncerty w Mielnie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Mielna

Miejscowość:
Koszalin
(ok. 12km od Mielna)
Miejsce imprezy:
Filharmonia Koszalińska im.Stanisława Moniuszki

Mielno Aktualności

Dzięki bonowi turystycznemu polskie rodziny mogą zaplanować wspaniały wypoczynek dla dzieci! Niektórzy jeszcze w tym roku wykorzystają przyznane pieniądze – ale wcale nie trzeba się śpieszyć, bon ważny jest aż do końca marca 2022 roku. W tym czasie możesz dokładnie przemyśleć wyjazd i zdecydować, gdzie chcesz spędzić rodzinny urlop. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest morze i tętniący życiem kurort, Mielno. Niżej znajdziesz listę miejsc w Mielnie, w których przyjmowana jest płatność bonem turystycznym.
Gdy mamy dwadzieścia lat, planowanie wyjazdów wypoczynkowych nie jest zbyt trudne. Wystarczy znaleźć miejsce, w którym można się dobrze bawić i ciekawie spędzić czas. Przygotowaliśmy kilka sprawdzonych propozycji na fantastyczne wakacje w Polsce dla młodych!
Zapraszamy na Jarmark Sztuki i Rękodzieła, który potrwa od 31 maja do 3 czerwca w Mielnie. Miejscem wydarzenia jest Deptak przy ulicy Kościuszki.
Przesuwając palcem po mapie Pomorza Zachodniego, trafimy na wiele atrakcyjnych miast i miasteczek, w których warto spędzić wakacyjny urlop . Jednym z takich miejsc jest Mielno - popularny wakacyjny kurort o charakterystycznym mikroklimacie i imprezowej atmosferze.
Spędź majówkę aktywnie. Kolejna edycja ogólnopolskiego cyklu- Puchar Polski Nordic Walking odbędzie się 5 maja w Mielnie. Zachęcamy do udziału zawodowców i amatorów tego sportu.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
W dniach 21 - 23 sierpnia Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W dniach 21-23 sierpnia Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W dniach 18 - 20 lipca Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Mielnie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Mielnie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Mielnie lub okolicy to: Waldemar Malicki w show „Naga Prawda o klasyce”.