Imprezy i koncerty w Mielnie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Mielna

Miejscowość:
Koszalin
(ok. 12km od Mielna)
Miejsce imprezy:
Hala Widowiskowo - Sportowa
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 12km od Mielna)
Miejsce imprezy:
Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 12km od Mielna)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury 105
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 12km od Mielna)
Miejsce imprezy:
Kawałek Podłogi

Mielno Aktualności

2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
W dniach 21 - 23 sierpnia Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W dniach 21-23 sierpnia Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W dniach 18 - 20 lipca Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
24 czerwca zapraszamy do Mielna na Noc Świętojańską - niezwykłe powitanie lata! Sprawdź szczegóły!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 2 sierpnia w Mielnie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Amy . Już dziś zapraszamy!  
Nocleg w Mielnie jak najbliżej plaży? Zobaczcie, które miejsca polecają inni turyści. Sprawdźcie rekomendowane przez nich obiekty noclegowe.
Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja festiwalu kolorów. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Zapraszamy 29 lipca do Mielna! Początek imprezy o godz. 16:00.
Festyn Familiada w Mielnie już 17 czerwca! Serdecznie zapraszamy!
Peonie, kwiaty cięte i okazy w donicach będą wystawione w dniach 3 i 4 czerwca 2017 r. w hallu na parterze Albatros Medical w Mielnie. Wstęp wolny.