Imprezy i koncerty w Mielnie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Mielno Aktualności

Przywitaj Nowy Rok w najlepszym klubie w Mielnie. Disco Plaza Mielno w sylwestrowym natarciu!
Dzięki bonowi turystycznemu polskie rodziny mogą zaplanować wspaniały wypoczynek dla dzieci! Jednym z najpopularniejszych kierunków jest morze i tętniący życiem kurort, Mielno. Niżej znajdziesz listę miejsc w Mielnie, w których przyjmowana jest płatność bonem turystycznym.
Hej! Tego wieczoru wystąpią dla Was Michał Kutek i Cezary Ponttefski !
Hej! Tego wieczoru wystąpią dla Was Antoni Syrek-Dąbrowski i Rafał Sumowski ! Zapraszamy!
Zapraszamy na wyjątkową imprezę wodniacką, która odbędzie się 24 lipca na Jamnie.
Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie. W dniach 13-14 sierpnia 2021 roku odbędzie się kolejny festiwal HIPPIEZA FESTIWAL MUZYKI I SZTUKI.
Gdy mamy dwadzieścia lat, planowanie wyjazdów wypoczynkowych nie jest zbyt trudne. Wystarczy znaleźć miejsce, w którym można się dobrze bawić i ciekawie spędzić czas. Przygotowaliśmy kilka sprawdzonych propozycji na fantastyczne wakacje w Polsce dla młodych!
Przesuwając palcem po mapie Pomorza Zachodniego, trafimy na wiele atrakcyjnych miast i miasteczek, w których warto spędzić wakacyjny urlop . Jednym z takich miejsc jest Mielno - popularny wakacyjny kurort o charakterystycznym mikroklimacie i imprezowej atmosferze.
Nocleg w Mielnie jak najbliżej plaży? Zobaczcie, które miejsca polecają inni turyści. Sprawdźcie rekomendowane przez nich obiekty noclegowe.
Planujecie  wypoczynek w Mielnie? Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem obiektów noclegowych. Sprawdźcie gdzie według turystów wypoczywa się najlepiej.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej