Imprezy i koncerty w Mielnie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Mielna

Miejscowość:
Koszalin
(ok. 12km od Mielna)
Miejsce imprezy:
Kawałek Podłogi
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 12km od Mielna)
Miejsce imprezy:
Teatr Muza Variete
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 12km od Mielna)
Miejsce imprezy:
Teatr Muza Variete
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 12km od Mielna)
Miejsce imprezy:
Teatr Muza Variete

Mielno Aktualności

Zapraszamy na Jarmark Sztuki i Rękodzieła, który potrwa od 31 maja do 3 czerwca w Mielnie. Miejscem wydarzenia jest Deptak przy ulicy Kościuszki.
Przesuwając palcem po mapie Pomorza Zachodniego, trafimy na wiele atrakcyjnych miast i miasteczek, w których warto spędzić wakacyjny urlop . Jednym z takich miejsc jest Mielno - popularny wakacyjny kurort o charakterystycznym mikroklimacie i imprezowej atmosferze.
Spędź majówkę aktywnie. Kolejna edycja ogólnopolskiego cyklu- Puchar Polski Nordic Walking odbędzie się 5 maja w Mielnie. Zachęcamy do udziału zawodowców i amatorów tego sportu.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
W dniach 21 - 23 sierpnia Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W dniach 21-23 sierpnia Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W dniach 18 - 20 lipca Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
24 czerwca zapraszamy do Mielna na Noc Świętojańską - niezwykłe powitanie lata! Sprawdź szczegóły!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 2 sierpnia w Mielnie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Amy . Już dziś zapraszamy!  
Nocleg w Mielnie jak najbliżej plaży? Zobaczcie, które miejsca polecają inni turyści. Sprawdźcie rekomendowane przez nich obiekty noclegowe.