Imprezy i koncerty w Lublinie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Lublin Aktualności

Wyjście do cyrku najczęściej kojarzy nam się z czasami dzieciństwa, kiedy to chodziliśmy do niego z rodzicami, a na widowni zajadaliśmy się watą cukrową i popcornem. Już za 3 tygodnie, każdy, kto będzie chciał powrócić do tamtych czasów, będzie to mógł zrobić w samym centrum Lublina. 28 lipca rozpocznie się tu Carnaval Sztukmistrzów!
Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w wielu miastach w Polsce możemy zauważyć stopniowy powrót do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, które cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem turystów z całej Polski. Nie inaczej jest w przypadku stolicy Lubelszczyzny, w której na początku czerwca, tutejsze ulice opanuje Kultura i to przez duże “K”. Czego mogą spodziewać się mieszkańcy i turyści?
Podczas sezonu letniego, lubimy spędzać swój wolny czas w naprawdę wyjątkowych miejscach. Do takiej kategorii, mając na uwadze niezwykłe polskie miasta, należy bez wątpienia zaliczyć Lublin. Stolica Lubelszczyzny oferuje wspaniałe zabytki oraz Szlak Lubelskich Koziołków, który podczas minionego weekendu powiększył się o kolejną figurkę. Gdzie dokładnie znajduje się kolejny koziołek?
Sezon letni, który rozpocznie się praktycznie już lada moment, to liczne okazje, kiedy swój wolny czas będziemy spędzać nad wodą. Morze, jezioro, a może zalew - każdy z akwenów dostępnych w Polsce, oferuje wiele możliwości dla plażowiczów i amatorów kąpieli w wodzie. Nikogo nie powinien w związku z tym dziwić fakt, że w wielu miejscach w Polsce powstają sztuczne plaże i zbiorniki wodne, mające uatrakcyjnić nasz letni wypoczynek. Już wkrótce z takiej możliwości będziemy mogli korzystać w okolicach Lublina!
Lublin stanowi prawdziwą perełkę, jeśli chodzi o znane polskie miasta. Jest chętnie odwiedzany o każdej porze roku, przede wszystkim ze względu na wspaniałe zabytki, bogatą historię i liczne wydarzenie o charakterze kulturalno-rozrywkowym, które są organizowane w tym mieście. Turyści i mieszkańcy w każdy weekend do końca maja mogą skorzystać z naprawdę wyjątkowej propozycji!
Turyści, którzy chociaż raz odwiedzili Lublin, zgodnie przyznają, że miasto ma wyjątkowy urok i wiele niezwykłych miejsc do zwiedzania. Niedługo do lubelskich atrakcji może dołączyć kolejna – szlak koziołków. Póki co w Lublinie ma pojawić się pierwsza figurka.
Jak informuje Dziennik Wschodni, w okolicy Lublina pojawi się nowa atrakcja turystyczna. W planach jest bowiem wybudowanie zalewu we wsi Panieńszczyzna, położonej niecałe trzynaście kilometrów od stolicy regionu.
Lublin zyskał nową atrakcję, która przyciągnie ludzi do Ogrodu Botanicznego UMCS również późną jesienią i zimą. Jest to park iluminacji, wprowadzający do miasta magię i niezwykłą atmosferę zimowej krainy. To miejsce po prostu trzeba zobaczyć!
Wakacje to ten czas, gdy podróżujemy bardzo chętnie. Zazwyczaj wybieramy morze, góry lub jeziora, jednak nie należy zapominać o polskich miastach, których zwiedzanie może okazać się niezwykle ciekawe. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Lublin - miasto wyjątkowe i takie, w którym na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Co zobaczyć i które miejsca powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Lubelszczyzna to region z wielkim turystycznym potencjałem. Znajduje się tu wszystko, czego potrzeba, by spędzić udany urlop. Unikalne zabytki, parki narodowe i krajobrazowe, jeziora, a do tego świetnie rozwinięta sieć szlaków rowerowych – w województwie lubelskim nie sposób się nudzić.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!