Imprezy i koncerty w Lublinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Stare Miasto i błonia w Lublinie
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Stare Miasto i błonia w Lublinie
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Centrum Kongresowe UP

Lublin Aktualności

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy w  SilenceClub ! Wystąpią: Mieszko Minkiewicz, Maciej Brudzewski.
Życiowe dialogi i nagłe zwroty akcji w dobrej komedii.
Zapraszamy na stand-up w  SilenceClub ! Wystąpią: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz i Juliusz Sipika.
Zakaz Narzekania Show!
Wyjątkowy projekt Dire Strais Symfonicznie powraca! Niezapomniane utwory legendarnego brytyjskiego zespołu w wykonaniu Krzysztofa Herdzina , Kuby Badacha i Marka Napiórkowskiego ponownie zabrzmią podczas koncertów we Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Gdańsku!
Serdecznie zapraszamy do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego na koncert śpiewającej rodziny Kaczmarek.
"Szalone nożyczki " to wyjątkowe teatralne doświadczenie!  Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszacy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! 
Spektaklove i producenci komediowych hitów "Boeing Boeing", "Imię", "Ludzie inteligentni" sięgają po przebój kinowy "Jak dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Ten kameralny komediodramat jest jednym z największych sukcesów kasowych 2016 roku. Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta - mistrz dowcipnych dialogów, znany między innymi ze "Shreka" i "Pingwinów z Madagaskaru".
Spektaklove i producenci komediowych hitów " Boeing Boeing " , " Imię " , " Ludzie inteligentni " sięgają po przebój kinowy " Jak dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Ten kameralny komediodramat jest jednym z największych sukcesów kasowych 2016 roku. Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta - mistrz dowcipnych dialogów, znany między innymi ze " Shreka " i " Pingwinów z Madagaskaru".

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Lublinie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Lublinie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Lublinie lub okolicy to: Carnaval Sztukmistrzów i Urban Highline Festival 2020 w Lublinie, Jarmark Jagielloński 2020 w Lublinie.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Sierpniu w Lublinie?
W Sierpniu w Lublinie polecamy wydarzenia: Jarmark Jagielloński 2020 w Lublinie.