Imprezy i koncerty w Lublinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

Lublin Aktualności

Michał Szpak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów młodego pokolenia, który czerpie inspirację z muzyki lat 80-tych i 90-tych. Nie boi się także utworów klasycznych.
Gościem specjalnym na trasie Korteza HEJ WY są Panieneczki. Zespół pojawi się na koncertach w Toruniu, Wrocławiu, Opolu, Częstochowie, Lublinie, Chorzowie, Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Łodzi, Zabrzu, Dąbrowie Górniczej, Koszalinie, Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim.
Spektakl teatralny "Przepraszam, co Pan tu robi?" - komedia dla widzów dorosłych.
"Klimakterium i już" to fenomenalna sztuka Elżbiety Jodłowskiej. Sztuka, która odniosła niebywały sukces, została wystawiona ponad 1800 razy na scenach teatralnych w Polsce jak i za granicą. Spektakl jest oklaskiwany wielkimi brawami, bije rekordy popularności. Ta opowieść o czterech kobietach, pełna przezabawnego humoru i tryskająca żartem, po siedmiu latach swej świetności doczekała się kontynuacji.
Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały.
Organizatorzy zapraszają na wystawę zatytułowaną „Akka, motanka, kostroma, pacynka. Magia lalek”. Można ją obejrzeć w Dworku Kościuszków w Ogrodzie Botanicznym UMCS (wejście od ul. Willowej). Autorem eksponatów jest dr hab. Alina Orłowska, prof. nadzw. UMCS.
26 października o godz. 11.00 w Targach Lublin (ul. Dworcowa 11) rozpocznie się III edycja niezwykłego powrotu do przeszłości, wydarzenie pn. „Militaria XX wieku – Wystawa historyczna”. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego, pamiątki i eksponaty lotnicze, wystawa modelarstwa, giełda kolekcjonerów – to wszystko zgromadzone w 1 miejscu. Wydarzenie potrwa do niedzieli, 28 października.
Śpiewa, gra, komponuje i pisze teksty. Kasia Lins to odkrycie ostatnich lat na polskiej scenie muzycznej.
Ralph powoli wraca do portu, ostatni raz porywając publiczność w rejs po m o r z u...
Startuje największy CLUBBING w Lublinie i największe Otrzęsiny studentów w historii! 15.11. Podróż po najlepszych klubach w Lublinie. Zróżnicowany klimat, różne style muzyczne, unikalne wnętrza - to wszystko w jedną noc!