Imprezy i koncerty w Lublinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny w Lublinie
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Hala Globus
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny w Lublinie

Lublin Aktualności

"Dziadek do orzechów" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet.
Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.
Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie w Polsce sztuką wokalną artystów z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć projekt, będący jednym z mostów, łączących kultury naszych krajów.
"Cudowna Terapia" to komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje". Zamiast do gabinetu - zapraszamy na Cudowną Terapię!
Wielki hit od Teatru Rębacz! Spektakl komediowy "Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta", napisany oraz wyreżyserowany przez Marka Rębacza, autora takich hitów jak "Atrakcyjny Pozna Panią" oraz "Dwie Morgi Utrapienia", a także autora scenariuszy do filmów "Atrakcyjny Pozna Panią" oraz "Zróbmy Sobie Wnuka".
Najlepszy polski aktor komediowy i satyryk zawita tym razem do Lublina . Na spotkanie z Czarkiem Pazurą zapraszamy 20 października do Centrum Kongresowego UP.
Glenn Miller Orchestra to najpopularniejsza big-bandowa grupa świata. Muzycy koncertowali z takimi sławami jak Frank Sinatra czy Johnny Desmond. Teraz będzie ich można usłyszeć w siedmiu polskich miastach.
Zapraszamy na dodatkowe show przed spektaklem "Champions of Ilusion" w formie warsztatów. Spotkanie potrwa od godziny 15:00 do 17:00.
Najsłynniejsza międzynarodowa grupa iluzjonistów po wielkim europejskim sukcesie  ponownie zawita do naszego kraju. Tym razem odwiedzą Lublin- już 1 czerwca w Centrum Kongresowym UP.
"Jaskiniowcy" to zdecydownie najbardziej wyczekiwana, tajemnicza i z całą pewnością najśmieszniejsza superprodukcja teatralna  w 2018 roku.