Imprezy i koncerty w Lublinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny w Lublinie
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Hala Globus
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Pub u Szewca
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Hotel Pałac Akropol

Lublin Aktualności

W marcu zapraszamy do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na koncert Teresy Werner, która wystąpi w towarzystwie Graziano.
Na konferencji 'Kobieta Efektywna i efektowna' będziemy świętować 4 urodziny Kobiet z Pasją. Spotkanie odbędzie się 3 marca (sobota) o godzinie 9:00 w Hotelu Pałac Akropol w Lublinie.
II edycja cyklu największego festiwalu tatuażu i muzyki w Polsce odbedzie się w Lublinie! Zapraszamy w dniach od 7 do 8 kwietnia, start godzina 11:00.
W ramach cyklu "Artystyczne Warsztaty Umiejętności" zapraszamy na warsztaty bębniarskie do ACK UMCS Chatka Żaka 6 lutego (wtorek) o godzinie 19:00.
W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie dowiesz się podstawowych informacji na temat pszczół i pszczelarstwa. Zapraszamy na wykład i warsztat z budowania własnego ula i podstaw hodowania pszczół. Do wyboru 3 terminy: od 16 do 18 lutego.
Wystawę prac uczniów Liceum Plastycznego im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie będziemy mieli okazję oglądać w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie od 25 stycznia do 23 lutego.
W dniu 4 lutego w klubie House of Sound przy ulicy Peowiaków wystąpi Smolasty. Ten koncert będzie wyjątkowo gorącym zakończeniem ferii zimowych.
Zapraszamy na spektakl " Malowany Ptak " w ramach Festiwalu Scenografii i Kostiumów "Scena w Budowie", który odbędzie się 4 lutego o godzienie 19:00.
Zapraszamy do Filharmonii Lubelskiej na koncert zespołu Dr Misio, 3 lutego (sobota) o godzinie 18:00.
Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe. Poznaj opowieść o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlatych w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 23 marca (środa) o godzinie 18:30.