Imprezy i koncerty w Lublinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Klub Graffiti
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Klub 30
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Targi Lublin S.A.

Lublin Aktualności

Zapraszamy na dwa sylwestrowe koncerty aktora i piosenkarza musicalowego - Nicola Palladiniego, który zaprezentuje się 31 grudnia, o godzinie 17:00, a także o 20:00. Po zakończeniu koncertów będzie miał miejsce bankiet.
Zapraszamy na Bal Sylwestrowy w rytmach flamenco, który odbędzie się w Centrum Bankietowo - Cateringowym Atelia w Lublinie. Impreza startuje o godzinie 20:00!
Teatr im. Juliusza Osterwy przyjmuje zgłoszenia na udział w zabawie sylwestrowej! W tę wyjątkową noc, o godzinie 18:00 i 21:00 zostanie wystawiony spektakl pt. Prawda - Floriana Zellera.
Zapraszamy na rodzinne widowisko pt. Christmas Show , które odbędzie się 17 grudnia, o godzinie 16:00, w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus.
Fundacja Absolwentów UMCS zaprasza wszystkich – absolwentki, absolwentów oraz przyjaciół uczelni na wyjątkowy bal andrzejkowy, który odbędzie się 25 listopada 2017 w Lublinie.
Zapraszamy na autorski recital Michała Bajora, oparty na najnowszym, dwupłytowym wydawnictwie pt. Od Kofty... do Korcza , który odbędzie się 10 grudnia, o godzinie 18:00, w Filharmonii Lubelskiej.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.
W dniach 15-18 lutego 2018 w Lublinie odbędzie się jedna z największych i najważniejszych imprez jeździeckich w tej części Polski – CAVALIADA Lublin 2018 CSI2*.
Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Dziadek do Orzechów , która zostanie wystawiona 17 lutego 2018 roku, o godzinie 19:00, w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Na scenie zaprezentuje się Rosyjski Balet Klasyczny, pod kierownictwem HASANA USMANOVA.