Imprezy i koncerty w Lublinie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Lublin Aktualności

Wyjście do cyrku najczęściej kojarzy nam się z czasami dzieciństwa, kiedy to chodziliśmy do niego z rodzicami, a na widowni zajadaliśmy się watą cukrową i popcornem. Już za 3 tygodnie, każdy, kto będzie chciał powrócić do tamtych czasów, będzie to mógł zrobić w samym centrum Lublina. 28 lipca rozpocznie się tu Carnaval Sztukmistrzów!
Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w wielu miastach w Polsce możemy zauważyć stopniowy powrót do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, które cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem turystów z całej Polski. Nie inaczej jest w przypadku stolicy Lubelszczyzny, w której na początku czerwca, tutejsze ulice opanuje Kultura i to przez duże “K”. Czego mogą spodziewać się mieszkańcy i turyści?
Podczas sezonu letniego, lubimy spędzać swój wolny czas w naprawdę wyjątkowych miejscach. Do takiej kategorii, mając na uwadze niezwykłe polskie miasta, należy bez wątpienia zaliczyć Lublin. Stolica Lubelszczyzny oferuje wspaniałe zabytki oraz Szlak Lubelskich Koziołków, który podczas minionego weekendu powiększył się o kolejną figurkę. Gdzie dokładnie znajduje się kolejny koziołek?
Nie możesz doczekać się Carnavalu Sztukmistrzów? Jesteś miłośnikiem sztuki cyrkowej i z przyjemnością oglądasz spektakle teatralne? Jeżeli tak, to Incydent Polski z pewnością przypadnie Ci do gustu! Warsztaty Kultury oraz ACKiM UMCS „Chatka Żaka” zapraszają w dniach 22-24 kwietnia na wyjątkowe wydarzenie, w ramach którego będziemy oglądać prezentacje tworzących się spektakli polskich artystów cyrkowych.
Sezon letni, który rozpocznie się praktycznie już lada moment, to liczne okazje, kiedy swój wolny czas będziemy spędzać nad wodą. Morze, jezioro, a może zalew - każdy z akwenów dostępnych w Polsce, oferuje wiele możliwości dla plażowiczów i amatorów kąpieli w wodzie. Nikogo nie powinien w związku z tym dziwić fakt, że w wielu miejscach w Polsce powstają sztuczne plaże i zbiorniki wodne, mające uatrakcyjnić nasz letni wypoczynek. Już wkrótce z takiej możliwości będziemy mogli korzystać w okolicach Lublina!
13 marca zapraszamy na koncert charytatywny "Lubelskie z Ukrainą". Wydarzenie odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie o godzinie 18:30.
Lublin stanowi prawdziwą perełkę, jeśli chodzi o znane polskie miasta. Jest chętnie odwiedzany o każdej porze roku, przede wszystkim ze względu na wspaniałe zabytki, bogatą historię i liczne wydarzenie o charakterze kulturalno-rozrywkowym, które są organizowane w tym mieście. Turyści i mieszkańcy w każdy weekend do końca maja mogą skorzystać z naprawdę wyjątkowej propozycji!
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego, który odbędzie się 24 kwietnia w CKUP w Lublinie.
Maciek Adamczyk oraz Agnieszka Matan, wystąpią 27 lutego w lubelskim klubie Komitet. Zapraszamy!
Projekt Bukartyk/AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka - znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy AJAGORE - instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy - od Jazzu, rhythm n blues przez amerykański  folk, country i nasze tradycje ludowe.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej