Pogoda na początek stycznia 2018

Na początku stycznia w kilku miejscowościach mazurskich, górskich i nadmorskich pogoda przyniesie trochę chmur, słońca, a także opadów w postaci deszczu, śniegu, deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. Zapoznajcie się z naszą prognozą!

Pogoda na Mazurach

 

W Elblągu, przez pierwsze 4 dni możemy spodziewać się przelotnego deszczu, który przejdzie później w marznący opad. 5 stycznia oprócz deszczu, synoptycy zapowiadają także śnieg. Termometry odnotują od 1 do 7 stopni Celsjusza na plusie.

 

Z początkiem miesiąca w Ostródzie pogoda przyniesie okresowe zachmurzenia i słońce. Później natomiast pogoda obfitować będzie w co najmniej 3 deszczowe dni. Może też pojawić się śnieg. Na termometrach odczytamy od 1 do 6 stopni Celsjusza.

 

1 stycznia w Giżycku również potowarzyszy nam słońce i okresowe zachmurzenia. Następnie, przez 3 dni popada przelotny deszcz. 5 stycznia meteorlodzy przewidują trochę śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie od 1 do 6 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj inne oferty w kilku mazurskich miejscowościach:

 

Noclegi Mikołajki

Noclegi Mrągowo

Noclegi Olsztyn

 

Pogoda nad morzem

 

W Krynicy Morskiej możemy spodziewać się czterodniowych opadów deszczu. 4 stycznia może pojawić się także śnieg. Termometry wskażą od 1 do 6 kresek na plusie.

 

W Świnoujściu popada przez pierwsze 5 dni miesiąca. Zamiast śniegu, możemy spodziewać się marznącego deszczu. Na termometrach zaobserwujemy od 4 do 7 stopni Celsjusza.

 

W Ustce sytuacja pogodowa prezentuje się podobnie. Marznący opad pojawi się 4 stycznia. Pozostałe dni będą równie deszczowe jak w Świnoujściu. Temperatura wyniesie od 3 do 7 stopni Celsjusza.

 

Wybierasz się nad morze w styczniu? Koniecznie sprawdź:

 

Noclegi Rewal

Noclegi Kołobrzeg

Noclegi Jastarnia

 

Pogoda w górach

 

1 dnia miesiąca w Zakopanem, najpierw przelotnie popada deszcz. Później pogoda przyniesie duże zachmurzenie, a następnie lekkie opady śniegu. 4 stycznia będzie deszczowo, a 5 znów pojawi się śnieg. Termometry odnotują od 0 do 5 kresek na plusie. 

 

W Szklarskiej Porębie, podobnie jak w Ostródzie i Giżycku, 1 dnia miesiąca wystąpią okresowe zachmurzenia i słońce. W kolejnych dniach pogoda przyniesie przelotne opady deszczu, deszcz ze śniegiem oraz śnieg. Tutaj, temperatura spadnie już poniżej zera, pokazując od minus 1 do maksymalnie 2 stopni Celsjusza na plusie.

 

Dla odmiany, w Cisnej możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Drugiego dnia niebo zachmurzy się, po czym 3 stycznia spadnie trochę śniegu. W kolejnych dniach synoptycy także zapowiadają śnieg, a ponadto - deszcz ze śniegiem i marznący deszcz. Na termometrach odczytamy od 1 do 4 stopni Celsjusza.

 

Zobacz, jakie oferty przygotowali dla Ciebie właściciele obiektów w kilku górskich miejscowościach:


Noclegi Karpacz

Noclegi Ustroń

Noclegi Białka Tatrzańska

 

Zobacz także:

 

 

fot. stux, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również