Pogoda na trzeci tydzień lipca 2017

W drugim tygodniu lipca meteorolodzy zapowiadają raczej sporo słońca. Najbardziej korzystna okaże się końcówka tygodnia, bo temperatura wyniesie do 26 stopni Celsjusza. Jesteście ciekawi, jaka pogoda czeka na nas w trzecim tygodniu miesiąca? Sprawdźcie sami!

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

W Lublinie, na początku trzeciego tygodnia może przelotnie popadać, później wyjrzy trochę słońca, lecz w kolejnych dniach pogoda się pogorszy i wystąpią burze z piorunami. Temperatura osiągnie maksymalnie do 26 stopni Celsjusza na plusie.

 

W Kazimierzu Dolnym prognoza również przyniesie opady deszczu i burze z piorunami, które potowarzyszą nam przez prawie cały tydzień. Tutaj, możemy liczyć tylko na dwa słoneczne dni. Termometry odnotują od 23 do 26 stopni Celsjusza.

 

W Białej Podlaskiej synoptycy zapowiadają nieco mniej deszczu i burz z piorunami. Temperatura będzie podobna do tej w Kazimierzu Dolnym. Nie przekroczy 26 stopni Celsjusza.

 

Chcesz zwiedzić Lubelszczyznę? Sprawdź atrakcje w Kazimierzu Dolnym.

 

Pogoda nad morzem

 

W Jastarni burza z piorunami pojawi się tylko na początku trzeciego tygodnia. W pozostałych dniach możemy spodziewać się częstych opadów deszczu, zatem lepiej zabrać z domu parasol, bądź płaszcz ochronny. Synoptycy zapowiadają nieco niższą temperaturę, bo od 20 do 22 stopni Celsjusza.

 

W Kołobrzegu wystąpi mała mieszanka pogodowa. Z początkiem tygodnia prognoza obfitować będzie w przelotne opady deszczu i burze z piorunami, później na niebie pojawi się trochę słońca, a następnie znowu popada i pogrzmi. Na termometrach maksymalnie do 23 stopni Celsjusza.

 

W Łebie będzie trochę chłodniej niż w Kołobrzegu. Temperatura wskaże od 19 do 21 stopni Celsjusza. W ciągu tygodnia, przez kilka dni popada deszcz, a na niebie pojawią się niskie chmury.

 

Polecamy atrakcyjne oferty noclegowe:

 

Noclegi Hel

Noclegi Świnoujście

Noclegi Krynica Morska

 

Pogoda w górach

 

Trzeci tydzień lipca w Szczyrku będzie bardzo burzowy. Nie unikniemy także opadów deszczu. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 23, a 26 stopniami Celsjusza.

 

W Karpaczu pogoda będzie równie kiepska, ale oprócz burz czekać będą na nas także przelotne opady deszczu. Przez cały trzeci tydzień termometry wskażą 20 stopni Celsjusza. W tym czasie warto mieć ze sobą coś przeciwdeszczowego. 

 

W Szklarskej Porębie także popada i pogrzmi przez 5 dni. Pozostałe dwa dni tygodnia będą częściowo słoneczne. Tutaj zdecydowanie najchłodniej ze wszystkich wymienionych miejscowości. Termometry odnotują od 14 do 19 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj oferty poszczególnych miejscowości:

 

Noclegi Wisła

Noclegi Zakopane

Noclegi Bukowina Tatrzańska

 

Zobacz także:

 

 

 

Fot. 147685, Pixabay.com, CC0 Public Domain

 

Komentarze

Zobacz również