Pogoda nad morzem w marcu 2019

Luty zaskoczył pozytywnym ciepłem, które ogarnęło całą Polskę. Na niebie zaczynają pojawiać się klucze żurawi, można również dostrzec przebiśniegi i pierwsze zwiastuny wiosny. Wiosna powoli wkracza do Polski i niesie ze sobą same dobre wieści. Pogoda nad morzem w marcu 2019 to dużo chwil ze słońcem i małe ilości opadów deszczu. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody dla regionów nadmorskich na marzec 2019.

Magia morza zachwyca o każdej porze roku. Zima upływa najczęściej pod znakiem sztormów i wysokiego stężenia jodu w powietrzu, a wiosna to wyjątkowe chwile na nadmorskie spacery w gronie rodziny lub znajomych. Każdy, kto wybiera się nad morze w marcu, nie powinien narzekać. Prognozowane są wyjątkowo pogodne dni, z dużą ilością słońca i temperaturami w okolicach 10 stopni Celsjusza. Koniec miesiąca to już wartości temperatur w okolicach kilkunastu stopni – tak więc miło, ciepło i przyjemnie. Sprawdźmy, jak będzie kształtować się pogoda w poszczególnych nadmorskich regionach.

 

Pogoda na Pomorzu Gdańskim w marcu 2019

 

Pomorze Gdańskie zachęci pogodą i bogactwem atrakcji, również w marcu. Ciepło, słonecznie, z bardzo pozytywną aurą. Takiej pogody można się spodziewać przez cały miesiąc. Pierwsze dni marca to temperatury zbliżone do zimowych – około 3-4 stopni Celsjusza. Z każdym kolejnym dniem zacznie się robić coraz cieplej, więc nadmorskie spacery jak najbardziej wskazane. Padać nie powinno, a słońce które królować będzie na niebie zagwarantuje dużo wiosennego optymizmu.

Środek miesiąca to temperatury w granicach 6-7 stopni Celsjusza, a koniec to prawdziwy powiew wiosennego ciepła – królować będą wartości temperatur, przekraczające 10 stopni Celsjusza. Marzec będzie idealnym miesiącem na wyjazd, szczególnie dla tych osób, które cenią nadmorski klimat i lubią spędzać miło czas w tym wspaniałym miejscu.

 

Poszukujesz noclegów na Pomorzu Gdańskim? Sprawdź koniecznie:

 

Noclegi w Gdańsku

Noclegi we Władysławowie

Noclegi w Łebie

Noclegi w Krynicy Morskiej

 

Pogoda na Pomorzu Zachodnim w marcu 2019

 

Sytuacja pogodowa na Pomorzu Zachodnim równie znakomita, co na Pomorzu Gdańskim. Bardzo przyjemna, wiosenna aura, z dużą ilością słońca i temperaturami w granicach 10 stopni Celsjusza. Opady deszczu będą możliwe jedynie 12, 19, 20 marca i pod koniec miesiąca. Nie wpłynie to jednak w znaczący sposób na samopoczucie, gdyż słońce wleje w nasze serca bardzo dużo optymizmu. Początek miesiąca słoneczny, z wartościami temperatur, osiągającymi od 3 do 6 stopni Celsjusza. Kolejne dni z podobnymi temperaturami i z bardzo dobrą temperaturą. Przez niemal cały miesiąc temperatury utrzymają się na tym samym poziomie – będzie ciepło i słonecznie. Mówiąc krótko – idealny początek wiosny.

 

Wybierasz się nad morze i poszukujesz sprawdzonego miejsca na Pomorzu Zachodnim? Sprawdź koniecznie:

 

Noclegi w Międzyzdrojach

Noclegi w Kołobrzegu

Noclegi w Świnoujściu

Noclegi w Sarbinowie

Noclegi w Ustroniach Morskich

 

Marzec zapowiada się wyjątkowo pozytywnie. Warto skorzystać z wiosennego ciepła i pełni słońca, by dobrze rozpocząć wiosnę.

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. Pexels (pixabay.com, CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również