Strona www na subdomenie Nocowanie.pl

O tym, jak ważną rolę odgrywa we współczesnym świecie i biznesie strona www, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Pokaże, podpowie, zawiera wszelkie najważniejsze informacje, ułatwia życie i komunikację – można w nieskończoność wymieniać atuty związane z posiadaniem takiej strony. A czy Ty wiesz, że możesz również mieć taką stronę? Nie jest wymagana znajomość języka http ani umiejętności grafika komputerowego. Wszystko odbywa się w ramach abonamentu w portalu Nocowanie.pl, a przygotowanie Twojej strony www zajmie dosłownie kilka minut.

W ramach rocznego abonamentu możesz skorzystać ze strony www dostępnej w portalu Nocowanie.pl. Jeśli nie posiadasz swojej witryny, to możesz ją uzyskać w ramach oferty Twojego obiektu, prezentowanej w naszym portalu.

 

Co najważniejsze, przygotowanie Twojej własnej strony zajmuje dosłownie kilka chwil – wszystko odbywa się na podstawie informacji, zawartych w wizytówce Twojego obiektu. Cała treść, oferty specjalne, cennik, mapa i dane adresowe oraz zdjęcia obiektu – wszystko to znajdzie się na Twojej stronie automatycznie. Twoim zadaniem jest jedynie wybranie odpowiedniego szablonu strony, jej kolorystyki. Prawda, że proste? Każda aktualizacja oferty w portalu spowoduje taką samą modyfikację na stronie www. Dzięki takiej funkcjonalności, zmianie ulega zarówno Twoja oferta, jak i treści zawarte na stronie.

 

Jak założyć stronę www na subdomenie Nocowanie.pl?

 

Wiesz zapewne o tym, że internet jest nowoczesnym i najszybciej rozwijającym się medium informacyjnym na świecie, w którym każdego dnia setki ludzi poszukują wszelkiego rodzaju informacji. Są to różnego rodzaju informacje – jedni szukają bieżących newsów, inni poszukują noclegu, jeszcze inni chcą obejrzeć film lub posłuchać muzyki. Wszystko to dotyczy również branży turystycznej, gdzie najprostszym sposobem znalezienia noclegu jest przeszukiwanie internetu. Dużą rolę odgrywa tu przede wszystkim strona www obiektu noclegowego.

 

Jej utworzenie w naszym portalu jest banalnie proste. Logując się do oferty Twojego obiektu w portalu Nocowanie.pl, wybierz zakładkę „usługi dodatkowe → strona www”, znajdującą się po lewej stronie. Otworzysz w ten sposób kreator tworzenia swojej własnej strony www.

 

Twoim oczom ukażą się szablony – wybierz dla siebie ten jeden odpowiedni. Do wyboru masz aż 8 wersji, dzięki czemu Twoja strona będzie bardziej dostosowana do Twoich potrzeb i upodobań graficznych.

 

Każdy szablon jest responsywny, czyli jest konstruowany w ten sposób, by wygląd dostosował się do urządzenia, na którym Twoja strona jest przeglądana. Niezależnie, czy to smartfon, tablet, czy komputer – wszystko będzie się wyświetlało tak, jak trzeba.

 

Dodatkowo każdy z dostępnych szablonów możesz dostosować kolorystycznie do swojego obiektu, czy regionu, w którym mieszkasz. Do wyboru masz 14 kolorów – wybierz ten odpowiedni dla siebie.

 

Kolejne kroki to uzupełnienie poszczególnych zakładek – ich szczegółowe objaśnienie znajduje się poniżej.

 

Ustawienia wyglądu

 

W tym miejscu uzupełniasz najważniejsze informacje, związane z Twoim obiektem. Chodzi tu przede wszystkim o nazwę Twojego obiektu, czy też slogan jakim chcesz zachęcić turystów do skorzystania z Twojej oferty. Jeśli posiadasz logo swojego obiektu, to również w tym miejscu możesz je umieścić.

 

Posiadasz Facebooka, Twitter’a czy Google+? Dzięki polu do umieszczenia odpowiedniego linku, Twoim turyści dowiedzą się o tym, dzięki odpowiedniej informacji, która pojawi się na stronie.

 

Możesz również w tym miejscu ustawić zdjęcie w tle, które będzie wyświetlało się na Twojej stronie. Warto podkreślić, że system automatycznie ustawia pierwsze zdjęcie z Twojej galerii w ofercie Nocowanie.pl. Jeśli chcesz je zmienić, nie ma problemu. Możesz to uczynić właśnie w tym miejscu, pamiętaj jedynie że musi mieć ono minimalną szerokość 1920 pikseli, w przeciwnym razie może pojawić się widoczna gołym okiem pikseloza.

 

Na samym dole strony w zakładce, dotyczącej ustawień wyglądu znajdują się pomocne odnośniki do ustawień koloru tekstu na zdjęciu, pokazywaniu pomocnych linków związanych z Twoim regionem i ofertą, Regulamin Twojego obiektu oraz widoczność stopnia weryfikacji Twojego obiektu, który pojawi się na stronie. To Ty decydujesz, co ma się pojawić, a co nie.

 

Adres strony

 

Ustal adres swojej strony internetowej – to kolejna zakładka, która pojawi się w chwili tworzenia strony www. Automatycznie będzie się tam wpisywał Twój numer ID z oferty, jednak z łatwością możesz zmienić nazwę na np. willaabc.nocowanie.pl.

 

Wystarczy, że wpiszesz nazwę, która ma być wyświetlana przed domeną Nocowanie.pl i sprawdzisz jej dostępność. Jeśli nazwa jest wolna, zatwierdź jej wybór. Po chwili nasz administrator dokona niezbędnych zmian i wprowadzi nazwę do Twojej strony.

 

Ważne! Staraj się unikać, takich adresów jak nazwy miejscowości, pokojegościnne, domki – negatywnie wpływa to na widoczność Twojej oferty i powoduje słabe pozycjonowanie w google. Twoja oferta musi być wyróżniająca się i jak najlepiej widoczna na tle innych. Odpowiednia nazwa obiektu, to gwarancja sukcesu.

 

Ustawienia SEO

 

Przed nami kolejna z zakładek, która pełni niezwykle ważną rolę. Jej odpowiednie wypełnienie, zagwarantuje sukces w widoczności Twojej oferty i strony w świecie internetu.

 

SEO, to nic innego, jak pozycjonowanie. Oznacza ono optymalizację strony www pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki czemu poprawia się widoczność witryny w wynikach wyszukiwania w całej sieci internetowej. Im wyższa pozycja strony w wynikach wyszukiwania, tym więcej osób do niej dociera.

 

W tej zakładce, musisz się skupić przede wszystkim na uzupełnieniu takich informacji, jak nazwa Twojego obiektu, kilkuzdaniowy opis, który będzie pojawiał się w wynikach wyszukiwania oraz na tzw. słowach kluczach, których wpisanie będzie prowadzić do wyszukania Twojej oferty. Przypuśćmy, że Twój obiekt abc znajduje się nad morzem we Władysławowie. W tej sytuacji możesz użyć takich przykładowych słów kluczowych, jak chociażby: willa abc, pokoje abc, noclegi nad morzem, noclegi Władysławowo, pokoje nad morzem, wakacje, Bałtyk, Władysławowo pokoje

 

To tylko przykładowe, jednak ich różnorodność, jak zapewne wiesz, jest naprawdę ogromna.

 

Zarządzanie treścią

 

Przed nami ostatnia zakładka, dzięki której masz pełną kontrolę nad tym, co znajduje się na Twojej stronie www.

 

Ich uzupełnienie to dosłownie kilka minut, a odpowiednie dopasowanie informacji, pozwoli Ci informować turystów o wszystkim, czego dosłownie chcesz.

 

Swobodnie możesz również zmieniać kolejność sekcji, jakie będą występowały na Twojej stronie. Spośród 7 sekcji: O nas, Oferta, Kontakt, Cennik, Galeria, Filmy i Opinie możesz dowolnie utworzyć własny szablon, z indywidualnie dostosowaną kolejnością. Pamiętaj, że wszystkie wiadomości w zakładach są bezpośrednio importowane z Twojej oferty na Nocowanie.pl.

 

Kontrola statystyk

 

Zarządzanie stroną to nie wszystko. Masz również możliwość kontrolowania liczby odwiedzin oraz dane dotyczące zapytań o nocleg przesłanych przez formularz na stronie.

 

Ta opcja daje Ci możliwość sprawdzenia, w jakich okresach turyści odwiedzają Cię częściej na stronie. W tej sytuacji warto utworzyć odpowiednio dedykowaną na dany czas – ofertę specjalną. Jesteś w stanie wyciągnąć wnioski i podjąć odpowiednie działanie. Nasza strona to szereg możliwości, dzięki którym zdobycie odpowiedniej grupy turystów stanie się o wiele prostsze.

 

Dlaczego warto założyć stronę www na subdomenie Nocowanie.pl?

 

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – lepsza widoczność w sieci i bezproblemowe dotarcie do większej grupy turystów. Atutów jednak jest o wiele więcej, można tu wymienić chociażby:

 

- promocja i kreowanie Twojego wizerunku

- dostosowanie się do obecnie panujących trendów internetowych

- pozyskanie nowej grupy klientów

- częstsze zapytania o nocleg, które z pewnością przełożą się na bezpośrednie rezerwacje

- elastyczne zarządzanie zawartością strony – w dowolnym miejscu i o dowolnej porze

- ułatwienie komunikacji z klientem

 

Strona www to wiele możliwości. Nowa funkcjonalność, pozyskanie odpowiedniego grona odbiorców. Biznes staje się łatwiejszy, jeśli Twój obiekt jest lepiej widoczny w świecie wirtualnym.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

 

bok@nocowanie.pl

Infolinia: 801 000 781

tel. stacjonarny: (81) 441 83 36

tel. komórkowy: 509 336 667

 

fot. CyberRabbit (pixabay.com, CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również