Szkolne Schronisko Młodzieżowe Złoty Widok
Kolonijna 14, 58-573 Piechowice

Sprawdź ceny


Ostatnie opinie

10 Rewelacyjny
10
Anonim

Świetna lokalizacja, idealna na wypoczynek - cisza, spokój, blisko do szklaków górskich. Możliwość przygotowania posiłków - dobrze wyposażona kuchnia...

+ więcej

Opis obiektu

Dostępność, ceny, rezerwacja online tylko w poniższym linku...


50 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4, 6, 8 i 10-osobowych. Wycieczki szkolne, noclegi dla grup zorganizowanych, zielone szkoły, kolonie, obozy, pielgrzymki, biwaki, baza dla harcerzy, dla rodzin z dziećmi i grup sportowych. Możliwość wynajęcia schroniska na wyłączność. AKTUALNA OPINIA Państwowej Straży Pożarnej na wypoczynek zimowy i letni. Na zamówienie wyżywienie dla grup zorganizowanych.


Dla grup szkolnych (dzieci, młodzież szkolna, opiekunowie) specjalne warunki cenowe oraz zwolnienie z opłaty miejscowej! Dla grup zorganizowanych noclegi, wyżywienie na zamówienie, możliwość wynajmu całego schroniska na wyłączność z kuchnią żywienia zbiorowego.


Rezerwacja indywidualna możliwa na minimum 2 noclegi


https://schronisko-zlotywidok.pl/rezerwacja.php (skopiuj i wklej link do przeglądarki)


Michałowice, to mała, uroczo położona miejscowość wczasowa. Administracyjnie należy do miasteczka Piechowice, znanego od wielu lat z gospodarności jego mieszkańców. W sąsiedztwie znane wczasowisko Szklarska Poręba.


Schronisko mieści się w budynku byłej szkoły podstawowej. Ma obszerną (7000m2), zagospodarowaną posesję, w tym boisko trawiaste do siatkówki, miejsce na ognisko, parking. Roztacza się stąd piękny widok na Góry Izerskie i część Kotliny Jeleniogórskiej, a z centrum Michałowic rozległa panorama Zachodnich Karkonoszy, a szczególnie Śnieżnych Kotłów.


Ponadto

Kuchnia samoobsługowa, kuchnia żywienia zbiorowego, jadalnia, świetlica z TV, z 2 ciekawymi wystawami okolicznościowymi, ekspozycja krajoznawcza i przyrodnicza na korytarzach, biblioteczka, WiFi.


Urządzenia sanitarne

Bieżąca ciepła i zimna woda w umywalkach i natryskach, WC wewnętrzne.


Otoczenie

Miejsce na ognisko, boisko ziemne do siatkówki, dużo zieleni do wypoczynku, oznakowany dla celów dydaktycznych drzewostan. Możliwość parkowania w zamkniętej posesji samochodów osobowych i autokarów. 9 km od centrum Szklarskiej Poręby, 15 km od Term Cieplickich. Dojazd dla autokarów powyżej 3m wysokości drogą Jelenia Góra->> Sobieszów--> Jagniątków--> Michałowice. Na drodze Piechowice Michałowice znajduje się naturalny tunel skany dla transportu do 3m wysokości.


Wyżywienie

Na miejscu można zamówić (z wyprzedzeniem) śniadania i obiadokolacje. Można też skorzystać z kuchni samoobsługowej. Najbliższe restauracje (bary) w Sobieszowie (6 km), w Piechowicach (3 km) lub Szklarskiej Porębie (10 km).


Dojazdy i dojścia

• autokarem (mały do 30 miejsc) można dojechać pod sam obiekt, dojazd z góry od kościoła, zimą bardzo trudny.

• dojście od przystanku „Śnieżna” MZK linii nr 15 ok. 300m (do kościoła, a potem w dół szlakiem niebieskim) „15” kursuje z Jeleniej Góry (PKP)

• dojście z Piechowic (PKP, PKS, MZK nr 9,A,B) szlakiem niebieskim ok. 45 min. oraz z Górnych Piechowic (MZK nr 9 i PKS) szlakiem „biały domek” - ok. 30 min.

Statystyki odwiedzin
Dzisiaj: , od :

Udogodnienia

Co nas wyróżnia:

  • internet

W pokojach

  • internet

Rekreacja

  • wypożyczalnia sprzętu plażowego: leżaki, parawany, parasole

W obiekcie

  • grill
  • ognisko

Ważne informacje

Zameldowanie

od 14:00 do 10:00

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!