Pogoda na 3 tydzień czerwca 2018

Jakiej pogody możemy spodziewać się w trzecim tygodniu czerwca? Zdaniem meteorologów, najchłodniej będzie w Karkonoszach, a najcieplej na Mazurach. Zapoznajcie się z pełną prognozą!

Pogoda na Mazurach

 

Trzeci tydzień miesiąca rozpocznie się od dużego zachmurzenia. Następnie, zdaniem synoptyków w kolejnych dniach potowarzyszą nam przelotne opady deszczu oraz burze z piorunami. Niestety, takie warunki pogodowe zostaną z nami do 21 czerwca. Na termometrach odczytamy od 19 do 24 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj atrakcyjne oferty noclegowe w kilku mazurskich miejscowościach:

Noclegi Ełk

Noclegi Kruklanki

Noclegi Mikołajki

Noclegi Ruciane-Nida

 

Pogoda w górach

 

Tatry

Tutaj na początku tygodnia zapowiadany jest deszcz, który popada przez prawie cały tydzień. Tylko 20 czerwca, na niebie na chwilę pojawi się słońce. Dodatkowo, 21 czerwca oprócz opadów, wystąpi burza z piorunami. Temperatura wyniesie od 15 do 19 stopni Celsjusza.

 

Beskidy

W Beskidach wraz z początkiem trzeciego tygodnia miesiąca również pojawi się deszcz, który będzie padać codziennie, oprócz 20 czerwca, kiedy to meteorolodzy przewidują trochę chmur i słońca. Ponadto, pogoda może przynieść także kilkudniowe burze. Termometry odnotują od 19 do 22 stopni Celsjusza.

 

Karkonosze

Podobnie jak w poprzednich dwóch regionach, opadów atmosferycznych w Karkonoszach unikniemy tylko 20 czerwca. Burze mogą nam potowarzyszyć jedynie 21 czerwca. Na termometrach zaobserwujemy od 14 do 18 stopni Celsjusza.

 

Bieszczady

Pierwszego dnia pojawią się przelotne deszcze i burze z piorunami, jednak w ciągu kolejnych dwóch dni pogoda nieco się poprawi, opady ustaną i pokaże się więcej słońca. Niestety, 18 czerwca deszcz i burze ponowie powrócą i zostaną z nami przez kolejne dwa dni. 20 i 21 czerwca powinno być raczej słoneczne. Temperatura wyniesie od 18 do 22 stopni Celsjusza.

 

Zobacz, jakie oferty przygotowali dla Ciebie właściciele obiektów w kilku górskich miastach:

Noclegi Szczyrk

Noclegi Karpacz

Noclegi Solina

Noclegi Zakopane

 

Pogoda nad morzem

 

W zachodniej części wybrzeża pogoda obfitować będzie w co najmniej 6-dniowe opady deszczu. Pogrzmi z kolei przez około trzy dni. Tylko ostatniego dnia pojawi się dużo słońca. Termometry wskażą od 18 do 23 stopni Celsjusza.

 

Wybieracie się na urlop do miast, zlokalizowanych w środkowej części wybrzeża bałtyckiego? Tam z kolei deszcz popada przez pięć dni. Według synoptyków, burzowa aura równiez potrwa tutaj przez około trzy dni. Poprawę pogody zaobserwujemy 17 i 21 czerwca. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 16, a 21 stopniami Celsjusza.

 

Sprawdźmy jeszcze prognozę dla miast znajdujących się po wschodniej stronie wybrzeża. Niestety, deszcz popada tutaj przez cały trzeci tydzień. Burze wystąpią w okolicy 16-19 oraz 21 czerwca. Na termometrach odczytamy od 18 do 22 stopni Celsjusza.

 

Wejdź i zobacz:

Noclegi Darłowo

Noclegi Mielno

Noclegi Pobierowo

Noclegi Władysławowo

 

Zobacz też: Pogoda na czerwiec 2018

 

fot. hansbenn, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również