Pogoda na 4 tydzień lutego 2019

Jakiej pogody można się spodziewać w czwartym tygodniu lutego? Długoterminowe prognozy wskazują, że zima jeszcze nie odpuści… Niżej przedstawiamy szczegóły.

W lutym większość polskich stoków narciarskich powinna pracować pełną parą. Oczywiście o ile nie przeszkodzi w tym pogoda! Sprawdź więc tygodniowe prognozy i nie daj się zaskoczyć warunkom atmosferycznym. Zobacz:
Pogoda na 1 tydzień lutego 2019
Pogoda na 2 tydzień lutego 2019
Pogoda na 3 tydzień lutego 2019


Pogoda na 4 tydzień lutego nad morzem


W czwartym tygodniu lutego nad całym pasem wybrzeża utrzymają się chmury. Oprócz tego synoptycy zapowiadają opady – we wschodniej części będzie to śnieg, natomiast na zachodzie zarówno śnieg, jak i deszcz. Do tego trzeba przygotować się na silny wiatr, zapowiadany na poniedziałek 25 lutego. Temperatura w ostatnich dniach lutego nad morzem będzie oscylować pomiędzy 0 a 6 stopniami Celsjusza.

 

Planując zimowy wypoczynek nad morzem, zadbaj o komfortowe noclegi. Zobacz proponowane przez nas lokalizacje, wejdź:

Noclegi w Gdańsku
Noclegi w Kołobrzegu

Noclegi w Międzyzdrojach

 

Pogoda na 4 tydzień lutego na Mazurach


Dodatnie temperatury sięgające 4 stopni Celsjusza oraz przelotne opady śniegu – tak będzie wyglądać pogoda w czwartym tygodniu lutego w rejonie Wielkich Jezior Mazurskich. Oczywiście śnieg starci na intensywności, a do tego może być pomieszany z deszczem, co nie zwiastuje dłuższego utrzymywania się białego puchu.

 

Pogoda na 4 tydzień lutego w górach


W styczniu polskie góry zostały dosłownie zasypane śniegiem. Zagrożenie lawinowe w wyższych partiach oraz słabo przejezdne drogi skutecznie utrudniały życie mieszkańcom górskich miejscowości i odwiedzających je turystów. Czy w ostatnim tygodniu lutego powtórzy się ta sytuacja? Długoterminowe prognozy raczej na to nie wskazują, co nie oznacza wcale, że pożegnamy zimowe widoki.

 

Pogoda w Bieszczadach

Bieszczady w czwartym tygodniu lutego nie będą wolne od opadów. Meteorolodzy prognozują lekki śnieg, momentami przechodzący w deszcz. Temperatury mają oscylować pomiędzy -2 a 3 stopniami Celsjusza.

 

Jeśli planujesz wyjazd w Bieszczady, wejdź i zobacz:
Noclegi w Cisnej

Noclegi w Polańczyku

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

 

Pogoda w Beskidach

Ostatnie dni lutego w beskidzkich kurortach upłyną pod znakiem dodatnich temperatur. Słupki rtęci na termometrach utrzymają się w granicach 5 stopni Celsjusza. Nie oznacza to wcale, że pożegnamy się z opadami śniegu. Nie będą jednak intensywne ani długie, a do tego może towarzyszyć im także deszcz…

 

Baza noclegowa regionu jest niezwykle bogata, ale nie ociągaj się z szukaniem noclegów na wyjazd, zobacz:
Noclegi w Krynicy-Zdroju

Noclegi w Szczyrku

Noclegi w Wiśle

Noclegi w Zawoi

 

Pogoda w Karkonoszach

Nad Karkonosze w czwartym tygodniu lutego nadciągną śniegowe chmury. Najmocniej posypie w ostatni weekend miesiąca – opady utrzymają się od soboty 23 do poniedziałku 25 lutego. Śniegu należy się również spodziewać ostatniego dnia lutego. Temperatury w czwartym tygodniu lutego utrzymają się na poziomie od -2 do 2 stopni Celsjusza.

 

Wybierasz się na narty w Karkonosze? Wejdź i zo bacz:
Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Szklarskiej Porębie

 

Pogoda w Pieninach

Według długoterminowych prognoz w ostatnim tygodniu lutego w Pieninach trzeba przygotować się na codzienne opady. Synoptycy informują, że przeważać będzie deszcz, momentami zmieszany ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 4 do 6 stopni Celsjusza.

 

Pogoda w Tatrach

W ostatnim tygodniu lutego mocniej sypnie również w tatrzańskich miejscowościach. Śnieg pojawi się już 21 lutego i pozostanie do właściwie do końca miesiąca. Temperatura w tym czasie będzie oscylować od -3 do 2 stopni Celsjusza. Trzeba więc zachować szczególną ostrożność i bacznie obserwować komunikaty wydawane przez służby w regionie.

 

Planowanie wypoczynku zacznij od sprawdzenia ofert noclegowych, zobacz:
Noclegi w Białce Tatrzańskiej

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej

Noclegi w Kościelisku

Noclegi w Małym Cichym

 

Informacje pogodowe: AccuWeather.com

 

fot. Vikino / Pixabay.com CC0

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również