Pogoda na koniec czerwca 2017

Czerwiec w tym roku będzie deszczowy i burzowy. Słońce wyjrzy tylko na kilka dni, po czym znów schowa się za chmury. Takich warunków pogodowych możemy spodziewać się zarówno na Lubelszczyźnie, w centralnej Polsce, jak i w górach. Sprawdźmy, czy pogoda poprawi się wraz z końcem miesiąca.

Pogoda na Mazurach

 

W Giżycku pod koniec miesiąca czekają nas przelotne opady deszczu oraz burze z piorunami. Pomimo kiepskiej aury pogodowej, na termometrach zaobserwujemy powyżej 20 stopni Celsjusza.

 

W Suwałkach nieco cieplej, lecz także burzowo i deszczowo. Tutaj najładniejszy zapowiada się drugi tydzień czerwca, bo na niebie pojawi się najwięcej słońca.

 

W Olsztynie synoptycy przewidują burze w ostatnim dniu miesiąca. Wcześniej pojawią się przelotne opady deszczu, a termometry wskażą maksymalnie do 22 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj oferty w innych mazurskich miejscowościach:

 

Noclegi Augustów

Noclegi Mikołajki

Noclegi Morąg

Noclegi Ostróda

 

Pogoda nad morzem

 

Końcówka czerwca w Gdyni będzie bardziej korzystna niż w Suwałkach i Giżycku. Meteorolodzy zapowiadają tylko spore zachmurzenie i okresowe opady deszczu. Termometry odnotują maksymalnie do 20 stopni Celsjusza.

 

W Międzyzdrojach popada trochę więcej niż w Gdyni. Temperatura pozostanie taka sama. W nocy, meteorolodzy przewidują maksymalnie do 13 stopni Celsjusza. 

 

Wraz z końcem czerwca w Łebie także sporo okresowych opadów deszczu. Tutaj temperatura wahać się będzie pomiędzy 16, a 18 stopniami Celsjusza.

 

Sprawdź także:

 

Noclegi Jastarnia

Noclegi Rewal

Noclegi Ustka

Noclegi Świnoujście

 

Pogoda w górach

 

W ostatnich 4 dniach w Bukowinie Tatrzańskiej powinno być raczej słonecznie. Temperatura wyniesie od 16 do 20 stopni Celsjusza. Tym razem deszczowa aura na chwilę się wycofa.

 

W Szczawnicy, w ciągu ostatnich 5 dni miesiąca nie zabraknie burzy z piorunami oraz okresowych opadów deszczu. Na szczęście pojawi się także i słońce, które zostanie z nami do końca czerwca. Maksymalna temperatura to 25 stopni Celsjusza.

 

W Zakopanem pogoda pod koniec miesiąca także zacznie się poprawiać i po burzowej aurze przyjdzie czas na słońce. Termometry wskażą od 17 do 20 stopni Celsjusza w ciągu dnia.

 

Wyjeżdżasz na urlop w góry? Poszukaj dla siebie atrakcyjnej oferty:

 

Noclegi Karpacz

Noclegi Szczyrk

Noclegi Muszyna

Noclegi Witów

 

 

Zobacz także:

 

 

Fot. marleussia, Pixabay.com, CC0 Public Domain

 

Komentarze

Zobacz również